Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.02.2002, 16:43   #1
dennis
Gość
 
Posty: n/a
LG GCE-8160B - nagrywanie z clonecd

czy komus udalo sie przegrac slownik colinsa w wersji 2.0 albo oryginalnego harrego pottera?
uzywajac clonyXL wykrywaja sie zabezpieczenia i pokazuja ustawienie dla clonecd, w przypadku slownika jest to zabezpieczenie odczytu (nie pamietam jak to sie nazywa), a w przypadku harrego SD 2. w clonie ustawione sa takie opcje jak clony zalecil i...
jak czyta sie slownik to po otwarciu "log" w pewnym momencie pojawia sie " wystapil blad odczytu sektora..." i leca kolejne bledne sektory, raz zostawilem na noc i przez 8 godzin postep w pracach wynosil 10%!!! - poddalem sie bo w takim tempie to przez tydzien by sie przegrywalo. czy ktos moze powiedziec co jest, co robie zle, i jak zrobic zeby bylo dobrze? pliz help me
dodam ze mam win98 i prawdopodobnie najnowsze wersje clona i clonyxl

z gory dzieki
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.02.2002, 17:35   #2
MAGexe
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2002
Posty: 37
MAGexe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
cierpliwośc jest drogą do raju- niestety clon cd nie współpracuje z naszą nagrywarką(czyli nie ma szybkiego omijania sektorów, może kiedyś będzie), więc radze czekać

niki
__________________
?
MAGexe jest offline  
Stary 05.02.2002, 18:32   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak to nie współpracuje, mam wcześniejszego LG bez burn-proof'a i Harry'ego Pottera z oryginała skopiowałem za pomocą Clona bez kłopotu x8

PS. nie mogłeś podłączyć większego zdjęcia (takiego chociaż 1,5 x 2,5 metra)
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 05.02.2002, 19:06   #4
dennis
Gość
 
Posty: n/a
no to co radzisz?
bo opcja z cierpliwoscia jest nie do przyjecia
 
Stary 05.02.2002, 19:25   #5
MAGexe
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2002
Posty: 37
MAGexe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak nie masz czasu no o idz do inego kolegi który ma inną nagrywarke najlepiej znaną. A jak nie no to spróbój tak:

-czytanie subkanałów
-szybkie omijanie błędów
-prędkość x8
-korekcja software
nic więcej tylko clon3341 i 30 min. -przynajmniej ja tak przegrałem harego IMPOTENTA-hehehehe

jeszcze może być to wina windowsa jakiego masz
__________________
?
MAGexe jest offline  
Stary 05.02.2002, 19:35   #6
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
MAGexe (05-02-2002 18:35):
cierpliwośc jest drogą do raju- niestety clon cd nie współpracuje z naszą nagrywarką(czyli nie ma szybkiego omijania sektorów, może kiedyś będzie), więc radze czekać

niki
8080b ma szybkie omijanie blednych sektorow(nie wiem jak bylo ze wczesniejszymi wersjami), a co dopiero 8160b.
Poza tym nawet jakby nie miala to mozna zrzucic obraz cd-romem,
W ogole nie rozumiem o co ci chodzi.
No ale nic pewnie cos ci sie pomylilo.

Co do skopiowania sd2 to zaznacz przy odczycie fast error skip predkosc x4, a przy nagrywaniu zaznacz naprawiaj slabe sektory(pewniej sie nagra).

Co do tego drugiego czyzby to bylo read errors?
Jesli tak to zaznacz fast error skip i intelligent bad sector scanner przy odczycie.
Jesli by byly jakies problemy zawsze mozesz siegnac po BlindWrite
Weron jest offline  
Stary 05.02.2002, 19:38   #7
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
MAGexe (05-02-2002 20:25):
Jak nie masz czasu no o idz do inego kolegi który ma inną nagrywarke najlepiej znaną
Lg nie jest znana

Cytat:
MAGexe (05-02-2002 20:25):
jeszcze może być to wina windowsa
Wina windowsa

O reszcie nie wspomne!?
Weron jest offline  
Stary 05.02.2002, 19:50   #8
MAGexe
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2002
Posty: 37
MAGexe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmmmm to ja mam LG 8160b i chyba wiem co i jak Mam ja już 0,5 roku. do zrzycania safe disk 2 używam beta blockera - zajmuje mi to jakieś 14 min.
a co do fast error skip do sie ciulnołem (i to jak?? sory moja wina) - za szybko pisze i nie wiem sam czasami co pisze - lg816b ma szybkie omijanie błędów nawet szybkie - ale napewno lg nie nalezy do najlepszych nagrywarek na rynku mam jeszcze teac 16- różnica jest duża choć przy niektórych zabezpieczeniach teac jest rzeczywiście gorszy dlatego mam dwie razem stanowią idealną całość wszystko jest do przegrania !!!!!!!!!!!!
__________________
?
MAGexe jest offline  
Stary 05.02.2002, 20:13   #9
Mike_
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.05.2002
Posty: 42
Mike_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywarka wyposażona jest w system zapobiegania błędów SuperLink. System ten jest włączony na stałe, więc niezależnie czy go włączymy z poziomu oprogramowania czy też nie, SuperLink zawsze będzie chronił płyty przed błędami typu buffer-underrun (błędy związane z przerwaniem ciągłości dopływu danych do bufora nagrywarki).

--------------------------------------------------------------------------------


Korekcja danych pracuje bez zarzutu. Szybko i bardzo sprawnie. Co ciekawe napęd szybciej sobie poradził z odczytem mocno porysowanej, tłoczonej płyty CD niż lekko porysowanej płyty CDR.

Równie dobrze i szybko odczytywane są dane z płyt zabezpieczonych SafeDisc'iem oraz SecuRom'em. natomiast odczyt płyty zabezpieczonej LaserLock'iem zajął ponad 50 minut. LG umożliwia odczyt danych subkanałowych (pełne 96 bajtów).


Nagrywarka obsługuje zapis CD-Text'u, zapis w trybie DAO-RAW oraz umożliwia tworzenie idealnych kopii płyt zabezpieczonych przy użyciu zabezpieczenia SafeDisc 2 firmy Macrovision.

zrodlo
www.cdrinfo.pl
znacie? nie?
ta nagrywarka radzi sobie BEZ PROBLEMU z sd2 i securom2 (collins2)
harry potter = odczyt x4, szybkie omijanie blednych sektorow
nagrywanie = nic nie zaznaczamy (naprawiaj slabe sektory jest do nagrywarek ktore sobie nie radza z sd2)
collins2 = odczyt x4, zaznaczamy dane subcanalowe data i audio
zapis = nic nie ustawiamy
pozdrawiam
Mike
Mike_ jest offline  
Stary 05.02.2002, 21:31   #10
dennis
Gość
 
Posty: n/a
coz dzieki za pomoc, zobaczymy co sie da zrobic

p.s.1 czy zmiana biosu w nagrywarce moze pomoc w czymkolwiek?
p.s.2 skad wziasc beta blockera?
 
Stary 05.02.2002, 23:52   #11
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
dennis (05-02-2002 17:43):
czy komus udalo sie przegrac slownik colinsa w wersji 2.0 albo oryginalnego harrego pottera?
uzywajac clonyXL wykrywaja sie zabezpieczenia i pokazuja ustawienie dla clonecd, w przypadku slownika jest to zabezpieczenie odczytu (nie pamietam jak to sie nazywa), a w przypadku harrego SD 2. w clonie ustawione sa takie opcje jak clony zalecil i...
jak czyta sie slownik to po otwarciu "log" w pewnym momencie pojawia sie " wystapil blad odczytu sektora..." i leca kolejne bledne sektory, raz zostawilem na noc i przez 8 godzin postep w pracach wynosil 10%!!! - poddalem sie bo w takim tempie to przez tydzien by sie przegrywalo. czy ktos moze powiedziec co jest, co robie zle, i jak zrobic zeby bylo dobrze? pliz help me
dodam ze mam win98 i prawdopodobnie najnowsze wersje clona i clonyxl

z gory dzieki
Kopiuje go (collins 2) clonecd i nie mam zadnych stresow. Masz oryginal, czy pirat. Jesli pirat, to moze byc przez kogos "podrasowany".
woitas jest offline  
Stary 11.02.2002, 13:59   #12
Wladek
Gość
 
Posty: n/a
Co wy ludzie piszecie, mam taką nagrywarkę (nawet produkcji chińskiej) i dokładnie wczoraj tj. 10.02.2002 r. skopiowałem Harry Pottera i inne z SD2 i chodzi !!! a obraz Clone 3.3.4.1 zrobił w ok. 6 -8 min z prędkością 4X zgodnie z ustawieniami przesłanymi z Clona XL i skończcie z tym mitem o kłopotach LG z SD2. Pozdrawiam
 
Stary 11.02.2002, 17:39   #13
dennis
Gość
 
Posty: n/a
Kolego, zastanow sie skoro inni o tym pisza znaczy ze cos w tym jest!
skoro Ci sie udalo przegrac to moze sie pochwalisz jak to zrobiles, Ci ktorym sie nie udaje beda Ci wdzieczni

pozdrawiam
Dennis
 
Stary 11.02.2002, 23:59   #14
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Wladek (11-02-2002 14:59):
Co wy ludzie piszecie, mam taką nagrywarkę (nawet produkcji chińskiej) i dokładnie wczoraj tj. 10.02.2002 r. skopiowałem Harry Pottera i inne z SD2 i chodzi !!! a obraz Clone 3.3.4.1 zrobił w ok. 6 -8 min z prędkością 4X zgodnie z ustawieniami przesłanymi z Clona XL i skończcie z tym mitem o kłopotach LG z SD2. Pozdrawiam
Na pewno miales wlaczone naprawianie slabych sektorow. Dlatego ci poszlo .Sprobuj bez tego i sie pochwal.
woitas jest offline  
Stary 13.02.2002, 21:25   #15
re
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Wladek (11-02-2002 14:59):
Co wy ludzie piszecie, mam taką nagrywarkę (nawet produkcji chińskiej) i dokładnie wczoraj tj. 10.02.2002 r. skopiowałem Harry Pottera i inne z SD2 i chodzi !!! a obraz Clone 3.3.4.1 zrobił w ok. 6 -8 min z prędkością 4X zgodnie z ustawieniami przesłanymi z Clona XL i skończcie z tym mitem o kłopotach LG z SD2. Pozdrawiam

Panowie kolega ma racje Portiera przegralem ta nagrywarka bez problema clone cd, tylko u mnie zrzut trwal ok 35 min,ale to juz nie wina nagrywarki zrzucalem cd rom lgx48 kopia jest oka pozdawiam
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.