Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2003, 19:13   #1
Meff
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2003
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Posty: 5
Meff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GCE-8523B 52/24/52+overburn problem

testuje płytke nero cd speed i wykazuje mi że wcisne 730MB ok wypalam 715mb i przy wypalaniu leadOut (albo po wypaleniu) wyskakuje że źle wypalono a mimo to, to co wypaliłem chodzi perfekcyjnie ktoś ma jakiś pomysł co jest? mam najnowszy firmware 1.04 (najpierw myślałem że to wina firmware więc zrobiłem update do najnowszego)
Meff jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2003, 19:19   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
coz - zdaza sie
tez tak mialem w pozyczonej LG 48x24x48 - zawsze overburning tak sie konczyl i zawsze plytka byla ok
w moim Teacu 8x8x32 tak sie zdaza jak nadpalam ostro (10 MB lub wiecej) na plytach 700 - i tez wsio dziala pieknie
ja sie tym nie przejmuje - to nie jest zadan blad, tylko dziwne "cos"
nimal jest offline  
Stary 08.12.2003, 19:43   #3
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A jak nagrywasz z overburningiem to sotosowałeś metodę Disc-At-Once czy Track-At-Once
Zauważcie, że nawet gdy wystąpi błąd przy loadout przy nagrywaniu ścieżek audio, to i tak nie zostaną utracone ścieżki na CD.
SEBAW jest offline  
Stary 08.12.2003, 20:22   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
SEBA - szczerze powiedziawszy nie szczailem o co Ci chodzi - przy TAO nero nie pozwala wlaczyc overburningu, wiec jasne ze pale DAO; a informacja o zawartosci jest zapisywana na poczatku, w leadin, wiec blad leadout nie powoduje jej utraty, niezaleznie od rodzaju zapisanych danych
nimal jest offline  
Stary 08.12.2003, 22:25   #5
Meff
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2003
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Posty: 5
Meff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
SEBA - szczerze powiedziawszy nie szczailem o co Ci chodzi - przy TAO nero nie pozwala wlaczyc overburningu, wiec jasne ze pale DAO; a informacja o zawartosci jest zapisywana na poczatku, w leadin, wiec blad leadout nie powoduje jej utraty, niezaleznie od rodzaju zapisanych danych
dokładnie i dlatego wypalone kompilacje chodzą na szczęście...
Meff jest offline  
Stary 08.12.2003, 22:36   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,898
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na lead out potrzeba kilkunastu mega, ktore trzeba odliczyc od wyniku testu na owerburn. Czasem ten lead out caly sie nie miesci i stad te komunikaty, ale plytki przewaznie dzialaja. Mozliwe tez ze te nagrywarki daja takie bledy bo u ciebie rezerwa 15 MB powinna jednak wystarczyc na bezproblemowe nagranie plytki.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 09.12.2003, 03:42   #7
CrazyLucas
Forumator
 
Avatar użytkownika CrazyLucas
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Gdansk
Posty: 996
CrazyLucas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
od wyniku testu odlicz ok 13mb - wtedy masz spokoj ze jestes w 100% zgodny ze standardem i problemy z odczytem beda minimalne
jak palisz tylko dla siebie to mozesz zaryzykowac zwiekszenie przepalu ale conajmniej te 3-4mb lead-outu msza byc
CrazyLucas jest offline  
Stary 11.12.2003, 07:42   #8
mirobanan1
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.11.2003
Lokalizacja: Szczecinek
Posty: 199
mirobanan1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm ja też mama nagrywarkę LG 52/24/52 model GCE 85B23B ale overburnig orze mi jeździ. Na płytce MSONIC udało mi się uchnąć 723 MB a na płytce Dysan zaledwie 710. I zawsze kiedy nagrywam płytkę firmy dysan i wykorzystuje overburning to wyskakuje mi błąd. Al płytkja i tak dobrze chodzi
mirobanan1 jest offline  
Stary 13.12.2003, 11:58   #9
P_M_
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 115
P_M_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To zupełnie inna maszynka

Cytat:
Napisany przez mirobanan1
Hmm ja też mama nagrywarkę LG 52/24/52 model GCE 85B23B ale overburnig orze mi jeździ. Na płytce MSONIC udało mi się uchnąć 723 MB a na płytce Dysan zaledwie 710. I zawsze kiedy nagrywam płytkę firmy dysan i wykorzystuje overburning to wyskakuje mi błąd. Al płytkja i tak dobrze chodzi
Pisali o tym w testach chyba nawet na cdrinfo. Ma zupełnie inny układ i trochę to inaczej teraz chodzi.
P_M_ jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.