Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.12.2013, 13:47   #1
Guresz
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2013
Posty: 6
Guresz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Light Scribe i Nero Cover Designer

Witajcie. Korzystam z nagrywarki zewnętrznej LS firmy HP dvd557s-H02. Windows 8.1. Używam również najnowszych sterowników LS. Działa bezproblemowo na różnych programach za wyjątkiem...
No właśnie. Połączenie Nero Burning Rom 12 i Nero Cover Designer działa mi świetnie. Etykiety ciemniejsze niż w innych programach. Jednak po instalacji Nero 14 z Nero Cover Designer znika z paska przycisk nagrywania LS i brak możliwości nagrania. Uruchamiam plik gotowego projektu, otwiera się, ale nie ma jak wypalić, bo brak tego przycisku. Wchodzę w menu i opcja "Nagraj LS". uruchamia się okno "Parametr jest niepoprawny", klikam "OK" i wyskakuje okno nagrywania LS z opcjami jakości wypalania "szkic, zwykłe, najlepsza" i paskiem postępu, ale na listwie brak mojej nagrywarki. Natomiast w NBurning Rom normalnie ją wyświetla.
Po zamianie Nero Burning Rom 15 na NBR 12 przycisk na pasku w Cover Designer znów się pojawia i wszystko działa. Czy ktoś wie, gdzie może leżeć problem? Testowałem również na innym komputerze - problem się powtarza.

Chciałbym koniecznie używać Nero Cover Designer i Nero 14 (z powodu innych programów), więc propozycje innych softów nie wchodzą w grę.

Za próbę pomocy - wielkie dziękowanie.
Guresz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.12.2013, 15:40   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie na Nero Burning Rom 2014 na Windows 7 i 8 jest aktywne LS
Może któraś wersja Nero ma jakiś bug,może problem USB bo z tym zawsze z LS bywało rożnie.

Light Scribe i Nero Cover Designer-nero-cover.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2013, 22:31   #3
Guresz
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2013
Posty: 6
Guresz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ooo, czary2mary dzięki za screena. Zobacz, u Ciebie jest to samo co u mnie. w NBR masz aktywny przycisk LS, natomiast w NCD na górnym pasku powinien być taki sam, a nie ma. W tym układzie nie da się wypalić LS. Wejdź w menu plik, i tam opcja "nagraj LS". Zobacz czy wyskoczy ci wspomniane przeze mnie okno "parametr jest niepoprawny" > ok > i zobacz czy wyskoczy okno z opcjami LS. Masz na listwie swoją nagrywarkę? Dasz rady coś wypalić?
Ten sam NCD + NBR12 zmienia sytuację. W NCD, na górnym pasku pojawia się przycisk LS i można elegancko wypalać.

Ostatnio zmieniany przez Guresz : 04.12.2013 o godz. 22:35
Guresz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2013, 09:42   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Faktycznie tak jest jak mówisz

Light Scribe i Nero Cover Designer-nc-foild4.png

Light Scribe i Nero Cover Designer-nc5.png

Jedyne info jakie znalazłem to że trzeba najnowszą wersję NCD -numerek 12.0.1.000003 zainstalować -może być że trzeba usunąć całkowite NERO 2014 i wyczyszczenie wszystkich smieci po zainstalowanych programach Nero

http://www.nero.com/redir.php?id=10770


Tu masz wątek na Nero forum-walcz

http://forum.nero.com/nero_eng/topic...showing?page=1
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2013, 19:38   #5
Guresz
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2013
Posty: 6
Guresz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czary2mary, dzięki za chęć pomocy. Aż się cieplej robi, że ktoś się w ogóle pochylił nad tematem. Zainstalowałem najnowszą wersję NCD z podanym przez Ciebie numerkiem, ale bez czyszczenia całego Nero. Problem nadal istnieje. Nie mogę się tym teraz zająć (praca), ale odkryłem, że da się wypalić LS z w układzie N2014+NCD ale nie przez NBR tylko z poziomu Nero Express. Otwieram gotowy projekt > dalej > wyskakują mi okienka kontrastu i... o dziwo, wtedy na listwie widać moją nagrywarkę. Wypaliło. Na NBR nie ma szans. Gdzieś leży jakiś błąd. Ciekawe gdzie. Ehh, może jakiś bystry z Nero kiedyś do tego dojdzie i naprawią to? Jeśli po drodze do czegoś się dogrzebiesz, będę wdzięczny.
Guresz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero 2014 czary2mary Nero 2 01.10.2013 08:41
Nero BurningROM RELOADED v6.6.1.6e Kowal_ Dane 2 13.11.2006 19:45
Obrazek Light Scribe !! miki822 Napędy optyczne CD 2 10.08.2006 10:07
light scribe w liteon sohw 1673 balus Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 1 14.05.2006 08:09
Z Nero cover designer na corela? bajaba Napędy optyczne CD 6 14.04.2003 16:32


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.