Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.07.2002, 10:02   #31
Shider
Prawdziwy Shider ;)
 
Avatar użytkownika Shider
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 274
Shider zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
spy napisa***322;(a)
W kazdym powarzniejszym sklepie (a nawet na gieldzie) liteony sa sprzedawane od poczatku istnienia ; ) z 2 letnia gwarancja.... zreszta jak wiekszosc sprzetu komputerowego...
tu sie nie zgodze bo komputronik pomomo ze jest najlepszym sklepem w wielkopolsce jeszce tydzien temu sprzedawal liteony z roczna gwarancja i wiele sklepow tak robi, bo niektore maja na wszystko roczna gwarancje
__________________
Pozdrawiam, Shider
Shider jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.07.2002, 13:11   #32
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MarioNet napisa***322;(a)


LiteON zamiast prawdziwego BurnProof stosuje jakieś oszalale metody zwalniania prędkości nagrywania i to bez kalibracji mocy lasera - efekt jest taki że po nagraniu masz sieczke. No ale za tą cene nie ma co wybrzydzać :-D
Co ty za bzdury wypisujesz? Pomyliles pojecia!!! Burnproof w Litku jest taki sam jak w innych nagrywarach! A to zwalnianie prędkości to system Smartburn który po prostu dopasowuje prędkość nagrywania do jakości nośnika. Burnproof, Smartburn i SmartX to nie to samo!!! W Litku BurnProof to system przeciwdziałania niedopełnienia bufora. Smartburn to połączenie Burnproofa i dopasowywania szybkości nagrywania do jakości nośnika a SmartX "oznacza Inteligentny Monitoring i Regulację Prędkości Odczytu danych i ekstrakcji ścieżek audio/ videoCD. Prędkość ekstrakcji danych CD- DAE/VCD może się zmieniać na żądanie systemu (niższa dla odtwarzania i wyższa dla kopiowania) oraz pod wpływem zmian jakości nośnika. "
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 20.07.2002, 13:15   #33
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Sieczka

Cytat:
MarioNet napisa***322;(a)
po spojrzeniu na płyte CD-R od strony nagrywania widać różne odcienie - stąd moje skojarzenie z sieczką. OGÓLNIE nic nie mam do LiteON'ów, wole po prostu plexa.
Ehhh znowu piszesz o czyms o czym niewiele wiesz... Kazda nagrywarka p[racujaca w trybie ZCLV porobi ci taka sieczke!! To efekt zmiany predkosci nagrywania i nie ma nic wspolnego z burnproofem w Liteonie! Oczywiscie widoczne to jest tylko na plytach slabych jakosciowo. Fajnie ze wolisz Plexa I NIC MI DO TEGO ale jak juz podajesz jakies argumenty to najpierw postaraj sie cos na ten temat poczytac.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 20.07.2002, 22:07   #34
QLogic
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika QLogic
 
Data rejestracji: 30.08.2001
Lokalizacja: Poland, Warsaw
Posty: 18
QLogic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: Re: Plextor VS LiteON

Cytat:
spy napisa***322;(a)
ja ma lite on 40x od niedawan (dwa dni) w ciagu tych dni nagralem ok. 120 CD i NIC!!! dziala jak ta lala ;]
No i co z tego. To o niczym nie swiadczy. Gwarancje masz (jak ci sie poszczescilo) 2 lata, to co to sa 2 dni? Nic sie nie psuje zaraz po zakupie. A swoja droga to ciekawe: 2 dni i juz 120 plytek, to jest 60 cd na dzien. Chyba ttroche przesadziles, bo w to, ze siedziesz caly dzien przed kompem i nagrywasz plytki to nie uwierze.

Pozdrawiam
QLogic
QLogic jest offline  
Stary 20.07.2002, 22:32   #35
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
przeszedlem juz rozny sprzet, od HP, poprzez teaca i Lg itd. teraz mam liteona i jest cool. szczegolnie za ta cene.

zreszta spor nie ma sensu, bo kazdy uwaza swoj sprzet za najlepszy.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline  
Stary 20.07.2002, 22:43   #36
Sebastian997
Forumator
 
Avatar użytkownika Sebastian997
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 724
Sebastian997 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Plemnik napisa***322;(a)


Co ty za bzdury wypisujesz? Pomyliles pojecia!!! Burnproof w Litku jest taki sam jak w innych nagrywarach! A to zwalnianie prędkości to system Smartburn który po prostu dopasowuje prędkość nagrywania do jakości nośnika. Burnproof, Smartburn i SmartX to nie to samo!!! W Litku BurnProof to system przeciwdziałania niedopełnienia bufora. Smartburn to połączenie Burnproofa i dopasowywania szybkości nagrywania do jakości nośnika a SmartX "oznacza Inteligentny Monitoring i Regulację Prędkości Odczytu danych i ekstrakcji ścieżek audio/ videoCD. Prędkość ekstrakcji danych CD- DAE/VCD może się zmieniać na żądanie systemu (niższa dla odtwarzania i wyższa dla kopiowania) oraz pod wpływem zmian jakości nośnika. "
Plemnik, podziwiam Cię za to że chciało ci się to pisać. Tym bardziej, że mam takie przeczucie, że on i tak w to nie uwierzy ;-)))
Poczytaj jego poprzednie posty ;-))) Jeszcze cie nieprzekonał, że LiteOn jest "beee" a Plextor "cacy" ? Bo mnie tak - w poniedziałek z rana lece do sklepu po Plextora, albo lepiej po dwa ;-)))

A tak poważnie - może zaczniemy jakis inny temat, co ? Ten jest mało konstruktywny.

Ostatnio zmieniany przez Sebastian997 : 20.07.2002 o godz. 22:47
Sebastian997 jest offline  
Stary 20.07.2002, 22:48   #37
spy
Bywalec
 
Avatar użytkownika spy
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 44
spy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Re: Plextor VS LiteON

Cytat:
QLogic napisa***322;(a)

Chyba ttroche przesadziles, bo w to, ze siedziesz caly dzien przed kompem i nagrywasz plytki to nie uwierze.

Pozdrawiam
QLogic
To uwierz =] mam dysk 120GB oraz lacze 512kb/s
Caly dzien PC jest wlaczony i siedzi na DC...
Ostatno zaczelem szukac serverow FTP... ale zadnego dobrego nie znalazlem...
oprocz tego mam qmpla (takrze filmo cholika) co w danej chwili ma ok. 700 filmow...

Gdy kupilem nagrywarke (bo mialem za malo miejsca na dysku) zaczelem nagrywac na CD... w danej chwili mam ok. 350 CD wypalonych a za pare dni ide do wyrzej wymienionego qmpla po 500 filmow... dlatego pytalem sie gdzie najtaniej kupic CD (w miare dobraj jakosci)

Ostatnio zmieniany przez spy : 20.07.2002 o godz. 22:50
spy jest offline  
Stary 20.07.2002, 22:54   #38
Sebastian997
Forumator
 
Avatar użytkownika Sebastian997
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 724
Sebastian997 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Re: Re: Plextor VS LiteON

Cytat:
spy napisa***322;(a)


To uwierz =] mam dysk 120GB oraz lacze 512kb/s
Caly dzien PC jest wlaczony i siedzi na DC...
Ostatno zaczelem szukac serverow FTP... ale zadnego dobrego nie znalazlem...
oprocz tego mam qmpla (takrze filmo cholika) co w danej chwili ma ok. 700 filmow...

Gdy kupilem nagrywarke (bo mialem za malo miejsca na dysku) zaczelem nagrywac na CD... w danej chwili mam ok. 350 CD wypalonych a za pare dni ide do wyrzej wymienionego qmpla po 500 filmow... dlatego pytalem sie gdzie najtaniej kupic CD (w miare dobraj jakosci)
Wierze facetowi. Ja (w troche w innych okolicznosciach) potrafie w ciagu dnia wypalic np. 100 sztuk, czasem wiecej. Jak kończę robić jakąś prezentacje, a goście nie mają kasy na tłocznie to wypalam im 100-150 sztuk... Za dwa dni przychodzą bo wszystko rozdali i leci następne 100. A z netu też nie raz coś pociągne :-)

Ostatnio zmieniany przez Sebastian997 : 20.07.2002 o godz. 23:59
Sebastian997 jest offline  
Stary 20.07.2002, 23:12   #39
spy
Bywalec
 
Avatar użytkownika spy
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 44
spy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plextor VS LiteON

dokladnie!
ja czekam jak uzbiera sie te 60GB, ide do media marku kupuje z 100CD (i z 8 browarow) i wale cala noc =]
spy jest offline  
Stary 21.07.2002, 00:30   #40
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Shider napisa***322;(a)

LiteON 48125W obsluguje wszytkie mozliwe standardy zapisu
40125W nie obsluguje chwilowo Mount Rainniera (ale ma niedlugo)
40125S obsluguje rowniez wszystko ale jest wolniejszy (Z-CLV)

a poza tym wszystkie z nich maja bardzo dobra korekcje bledow i najlepsze chyba zgrywanie audio jakie do tej pory widzialem (sprawdzone na 40125W)
niestety, ale nie masz racji... model 40125S z biosem ZSOJ obsluguje juz MountRainer'a i nagrywa w trybie P-CAV.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Lite-ON czy Plextor-princo-x48.gif  
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline  
Stary 21.07.2002, 09:01   #41
Shider
Prawdziwy Shider ;)
 
Avatar użytkownika Shider
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 274
Shider zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
woitas napisa***322;(a)


niestety, ale nie masz racji... model 40125S z biosem ZSOJ obsluguje juz MountRainer'a i nagrywa w trybie P-CAV.
dobrze wiedziec ze ma P-CAV, ale czy to jest oficjalny bios? najnowszy? bo wydaje mi sie ze nie

a o mount rainierze pisalem
__________________
Pozdrawiam, Shider
Shider jest offline  
Stary 21.07.2002, 10:41   #42
MarioNet
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MarioNet
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 212
MarioNet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Sebastian997 napisa***322;(a)

Plemnik, podziwiam Cię za to że chciało ci się to pisać. Tym bardziej, że mam takie przeczucie, że on i tak w to nie uwierzy ;-)))
Poczytaj jego poprzednie posty ;-))) Jeszcze cie nieprzekonał, że LiteOn jest "beee" a Plextor "cacy" ? Bo mnie tak - w poniedziałek z rana lece do sklepu po Plextora, albo lepiej po dwa ;-)))

A tak poważnie - może zaczniemy jakis inny temat, co ? Ten jest mało konstruktywny.
Tak samo jak mało konstruktywna jest Twoja odpowiedź :-D
__________________
Napotykam rzeczy niespotykane.
puszka na *****'ersy
MarioNet jest offline  
Stary 21.07.2002, 10:52   #43
Sebastian997
Forumator
 
Avatar użytkownika Sebastian997
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 724
Sebastian997 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MarioNet napisa***322;(a)


Tak samo jak mało konstruktywna jest Twoja odpowiedź :-D
Oczywiscie, masz racje, jak zawsze...
Sebastian997 jest offline  
Stary 21.07.2002, 10:56   #44
MarioNet
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MarioNet
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 212
MarioNet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Sieczka

Cytat:
Plemnik napisa***322;(a)


Ehhh znowu piszesz o czyms o czym niewiele wiesz... Kazda nagrywarka p[racujaca w trybie ZCLV porobi ci taka sieczke!! To efekt zmiany predkosci nagrywania i nie ma nic wspolnego z burnproofem w Liteonie! Oczywiscie widoczne to jest tylko na plytach slabych jakosciowo. Fajnie ze wolisz Plexa I NIC MI DO TEGO ale jak juz podajesz jakies argumenty to najpierw postaraj sie cos na ten temat poczytac.
KITÓW NIE WCISKAJ!!!!

Plextor po zmianie prędkości kalibruje moc lasera i żadnej sieczki nie widać!!!

Nagraj sobie w ten sposób płytke audio to nie tylko zobaczysz sieczke ale takze usłyszysz!!!:-D
__________________
Napotykam rzeczy niespotykane.
puszka na *****'ersy

Ostatnio zmieniany przez MarioNet : 21.07.2002 o godz. 10:58
MarioNet jest offline  
Stary 21.07.2002, 11:02   #45
MarioNet
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MarioNet
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 212
MarioNet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Sebastian997 napisa***322;(a)


Oczywiscie, masz racje, jak zawsze...
Dajmy spokój tym sporom - 99% użytkowników chwali swój sprzęt.

BTW: A Ty jaką masz nagrywarkę?
__________________
Napotykam rzeczy niespotykane.
puszka na *****'ersy
MarioNet jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.