Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.12.2002, 15:42   #15
tEREk
Bywalec
 
Avatar użytkownika tEREk
 
Data rejestracji: 26.12.2002
Lokalizacja: 0-71
Posty: 29
tEREk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a Ja mam takie pytanko zwiazane z ta nagrywarka
otoz tak...
przegrywalem clonem
plytki nominalnie maja napisany max 40x ale wykrywane przez nero i reszte progsow to 32x ja ustawiam predkosc na 24x jak je nagrywam
gdy clon robi mi obraz plytki na hdd baracuda 2 7200 ata66 podpieta pod primary master jest all oki (obraz robie z cd-romka lg podpietego na secondary slave). Natomiast gdy zaczynam wypalanie litkem dzieje sie cos takiego nagrywara spawa spawa bufor 98-100% w clonie caly czas predkosc idzie taka jaka podalem czyli okolo 24x az tak w granicach 30-40% nagranych danych bufor spada do )% i na nagrywarce zapala sie pomaranczowa dioda po jakis 10-20sekundach znowu zaczyna wypalac dalej.
System XP+sp1 dma wlaczone,(menedzer uzadzen pokazuje na litku cos takiego Multi Word DMA tryb 2) litek podpiety jest jako secondary master,nagrywarka box niecale 2tygodnie

co z tym fantem zrobic??
tEREk jest offline  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.