Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.11.2002, 19:15   #16
djsaint
Bywalec
 
Avatar użytkownika djsaint
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 75
djsaint zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A moze ktos z twoich znajomych ma taka nagrywarke? Jesli tak to wloz druga do swojego kompa i sprawdz jak sie bedzie zachowywala.
__________________
Powered by beer!
LTR48246S , GSA-4163 i inny stuff
djsaint jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2002, 21:34   #17
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za wsie porady ... na razie jadę jednak ciągle na PIO ... ale od tego się nie umiera 8)
Jahho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2002, 21:59   #18
Pio
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 159
Pio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A twardziela potrafisz ustawić na DMA?? Jeśli tak, to wywal z Menadżera Urządzeń ten kontroler na którym masz spawarę, uruchom kopa od nowa i powinno Ci się ustawić DMA. Spróbuj i daj znać.
Pio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 18:32   #19
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Pio napisa***322;(a)
A twardziela potrafisz ustawić na DMA?? Jeśli tak, to wywal z Menadżera Urządzeń ten kontroler na którym masz spawarę, uruchom kopa od nowa i powinno Ci się ustawić DMA. Spróbuj i daj znać.
Bardzo ładnie poszło ... :-D odinstalowany kontroler, po ponownym uruchomieniu winda szybciutko zaintalowała go ponownie oczywiscie z trybem DMA i ... piecyk omówił czytania płyt ...
Wczesniej zgodnie z radą Katjara przetestowałem "memtestem" pamiętniki, w 4 przebiegach zero błędów.
Chyba już nic nowego nie da się na ten temat wymyślić ... ciekawe czy z tego powodu mógłbym reklamować ?? jak znam życie zacznie się wymyślanie w serwisie pod tytułem - winda piracka, pamięci do D itp. itd. ... chyba muszę z tym żyć ... 8)
Jahho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 19:10   #20
Pio
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 159
Pio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dziwne, a masz coś na jednym kablu ze spawarką??
Pio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 19:38   #21
katjar
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.11.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 27
katjar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Jahho napisa***322;(a)


Bardzo ładnie poszło ... :-D odinstalowany kontroler, po ponownym uruchomieniu winda szybciutko zaintalowała go ponownie oczywiscie z trybem DMA i ... piecyk omówił czytania płyt ...
Wczesniej zgodnie z radą Katjara przetestowałem "memtestem" pamiętniki, w 4 przebiegach zero błędów.
Chyba już nic nowego nie da się na ten temat wymyślić ... ciekawe czy z tego powodu mógłbym reklamować ?? jak znam życie zacznie się wymyślanie w serwisie pod tytułem - winda piracka, pamięci do D itp. itd. ... chyba muszę z tym żyć ... 8)
W moim przypadku memtest tylko w jednym kompie wykryl uszkodzona pamiec i to w pierwszym tescie. Wymienilem ta pamiec na jeszcze gorsza. Miala jeden bit zawsze ustawiony na 1. Kolejny raz wymienilem na Samsunga i teraz jest wszystko w porzadku.

Na drugim kompie, memtest przez kilka testow nic nie wykryl. Jednak ewidentna wada pamieci bylo to, ze w plikach przy kopiowaniu (czy to z HDD na HDD, czy z CD-ROM na HDD) zmieniala sie zawartosc (pod linuxem jak i pod windowsem), programy wariowaly, a sam system czesto sie wieszal. Pewnie przeszedl bym z tym do porzadku dziennego, zlozeczac na MS ale linux tez sie wieszal.

Jezeli masz takie obiawy, to powiedz o nich w serwisie. Mi wymienili pamiec od reki. Nawet jej nie sprawdzali jak powiedzialem, ze doplace do markowej. Doplacilem 60zl i teraz mam DDR333 Samsunga.

Gosciu w serwisie powiedzial, ze lekka reka 50% nie markowych pamieci wraca z reklamacja. Moge to potwierdzic na wlasnym przykladzie. Do firmy kupilem ostatnio 2 kompy i z oba mialy problemy z pamiecia. Wszystkie objawy zniknely jak reka odja po ich wymianie.
Pracuje juz 2 miesiace na nowych kostkach i zero problemow.

Podsumowujac w ciagu dwuch miesiecy 3x wymienialem pamiec.
__________________
Pozdrawiam
JareK
katjar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 19:47   #22
katjar
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.11.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 27
katjar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Jahho napisa***322;(a)


Bardzo ładnie poszło ... :-D odinstalowany kontroler, po ponownym uruchomieniu winda szybciutko zaintalowała go ponownie oczywiscie z trybem DMA i ... piecyk omówił czytania płyt ...
Wczesniej zgodnie z radą Katjara przetestowałem "memtestem" pamiętniki, w 4 przebiegach zero błędów.
Chyba już nic nowego nie da się na ten temat wymyślić ... ciekawe czy z tego powodu mógłbym reklamować ?? jak znam życie zacznie się wymyślanie w serwisie pod tytułem - winda piracka, pamięci do D itp. itd. ... chyba muszę z tym żyć ... 8)

I jeszcze jedno, pamiec zawsze zanosilem w worku antystatycznym.

Sorki za bledy w poprzednim poscie
__________________
Pozdrawiam
JareK
katjar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.