Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2004, 18:10   #1
ptr
Bywalec
 
Avatar użytkownika ptr
 
Data rejestracji: 31.05.2003
Lokalizacja: lublin
Posty: 59
ptr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LiteOn - Serwis oddał mi inny model

Witam
Mam pytanko. Ale najpierw przedstawię w czym rzecz.
Kupiłem nagrywarkę LiteOn model LTR-52327S. Po kilku miesiącach podczas odtwarzania CD płyta rozleciała się w środku. Oczywiście zaniosłem do serwisu. Po jakimś czasie dali mi nową, ale już model SOHR-5238S.
Czy któryś model jest lepszy? Czy powinienem się wk.(cenzura).ić, że dali mi ten model?
Będę wdzieczny za odpowiedz
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - A.Einstein
ptr jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2004, 18:25   #2
ptr
Bywalec
 
Avatar użytkownika ptr
 
Data rejestracji: 31.05.2003
Lokalizacja: lublin
Posty: 59
ptr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok. Przepyrałem trochę forum i znalazłem podobne tematy. Troszke się dowiedziałem czym sie różnią te modele (między innymi 5238S nie ma eepromu). Mam nadzieje, że mnie nie skarcicie za bardzo, że nie poszukałem wcześniej. Ale chcę abyście mi powiedzieli czy powinienem się upominać w serwisie o model, który miałem wcześniej? Czy dać sobie spokój?
Aha i jeszcze jedno, Nero 5599 nie wykrywa mi modelu 5238S a poprzedni mi wykrywał. Czy da się coś zrobić aby ten nero wykrył mi ten model? Nero 6 wykrywa bez problemu.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - A.Einstein
ptr jest offline  
Stary 21.09.2004, 20:46   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,051
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co do nagrywarek to mysle ze sa rownorzedne, po prostu dali ci juz nowszy model. Te 52327S tez juz w koncu byly bez eepromu.

Z tym nero to musisz miec nowsza wersje, ta 5.5.9.9 ci nie wykryje. Jesli miales oryginalnego nero do poprzedniej nagrywarki to powinni ci wymienic na nowszego, chocby dla satysfakcji ze masz oryginala.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 22.09.2004, 09:27   #4
Victorek
Nadszyszkownik
 
Avatar użytkownika Victorek
 
Data rejestracji: 27.09.2002
Lokalizacja: Żyrardów, mazowieckie
Posty: 312
Victorek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Spróbuj najnowszej wersji Nero z serii 5.x.x.x Jeśli i to nie zadziała to bedziesz się musiał upomnieć w serwisie o ver. 6
Victorek jest offline  
Stary 23.09.2004, 15:55   #5
tot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 146
tot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja mialem podobnie tyle tylko, ze liteon 52327s sypnal mi sie drugiego dnia po wypaleniu trzech plyt (co plyta to gorzej). z nowego modelu jestem zadowolony, tzn. jeszcze dziala (juz napalil, tyle ze ho), nie mial zadnych wybrykow i robi wszystko na co liczylem. chyba mozesz darowac zycie serwisantom .
__________________
Pioneer DVD-ROM DVD-115 + LiteOn CD-RW SOHR-5239S + BenQ DVD LS DW1655 =
tot jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.