Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.12.2005, 13:48   #1
halcos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.12.2005
Posty: 1
halcos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LiteOn SOHW 1653S - nie można zamknąć płyty DVD-R

Otóż.
Chciałem nagrać w Nero 7 na LiteOn SOHW 1653S z najnowszym firmware CS0R obraz płyty DVD na płycie Esperanza DVD-R x8. Chciałem nagrać ją prędkością 4x (gdyż ten obraz to była gra na konsolę GameCube, a ta w moim przypadku nie odpala płyt nagranych większą prędkością), ale na samym końcu nagrywania w Nero 7 (podczas zamykania płyty) program poinformował mnie, że zapis z prędkością 4x nie powiódł się. Płyta poleciała do kosza, a ja spróbowałem nagrać jeszcze raz, tylko że z prędkością 6x, tu o dziwno nagrało się ładnie, płyta działa na kompie, ale niestety nie na konsoli a na tym mi właśnie zależało. Spróbowałem nagrać ją w CloneCD: wydawałoby się że proces nagrywania przebiegał w porządku, ale gdy przyszła pora na zamknięcie płyty nagywarka zaczęła strasznie mielić, zwalniać i przyspieszać, a sam proces zamykania płyty trwał prawie 5 minut (w powinien kilkanaście sekund) i w wyniku tego płyta oczywiście nie działała. Pytanie brzmi - czym to może być spowodowane, że z prędkością 6x dobrze się pali, a przy 4x płyta po nagraniu nadaje się tylko do kosza? Ewentualnie czy można temu jakoś zaradzić i sprawić, że będę mogł nagrać tą płytę z prędkością 4x (to nie wina obrazu - robiłem na takiej samej płycie symulację 4x z nagrania filmu i efekt był ten sam)? Kupiłem cały 10-pak tych płyt i głupio by było, żeby wszystkie miały lecieć do kosza

Jeśli mogłoby to pomoć, tutaj daje log z nieudanej symulacji w Nero.

Z góry dzięki.

Edit: wydaje mi się, że zamieściłem post nie w tym dziale co trzeba. Jeśli jest to możliwe prosze o przeniesienie.

Ostatnio zmieniany przez halcos : 23.12.2005 o godz. 13:53
halcos jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2005, 15:09   #2
modziq
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.06.2005
Posty: 38
modziq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ostatnio wywaliłem spindel 50 platinum-dały sie nagrac ale juz odczytac to żadna, na żadnym sprzęcie...
modziq jest offline  
Stary 23.12.2005, 16:57   #3
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez halcos
Otóż.
Pytanie brzmi - czym to może być spowodowane, że z prędkością 6x dobrze się pali, a przy 4x płyta po nagraniu nadaje się tylko do kosza? Ewentualnie czy można temu jakoś zaradzić i sprawić, że będę mogł nagrać tą płytę z prędkością 4x


Z góry dzięki.

Edit: wydaje mi się, że zamieściłem post nie w tym dziale co trzeba. Jeśli jest to możliwe prosze o przeniesienie.
Proponuje zmienić płytki. Ech te Espreranze
radosio jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.