Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.04.2005, 01:44   #1
krzykoz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.03.2005
Posty: 4
krzykoz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Liteon SOHW 1673S i CD/RW

Witam!
Mam problem ze znaną chyba z problemów nagrywarką (jak w tytule). Otóż, pomijając opisywane kilkakrotnie problemy z długim otwieraniem i zamykaniem sesji i spadającym buforem, moja nagrywarka nagrywa CD/RW z prędkością 10x a ma nagrywać z max 24x. Mam płyty 12x i za cholerę nie chce z tą prędkością ich nagrać (na innej nagrywarce nie ma problemu).
Jak wiecie co z tym zrobić to proszę o pomoc...
Dzięki i pozdrawy!!!
krzykoz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.04.2005, 06:41   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
masz plyty rw high speed
ih specyfikacja przewiduje nagrywanie max 12x, ale na duzej liczbie nagrywarek sa one wykrywane jako 10x i tak nagrywane - nie swiadczy to o zadnym uszkodzeniu ani plyty ani nagrywarki - po prostu tak juz jest, nie jestes tego w stanie zmienic
sam tak mam z moimi verbatimami HS max 12x - na obu nagrywarkach pala sie 10x
zreszta wiesz jaka jest roznica miedzy 10x a 12x? ile sekund? nie warto kombinowac ani sie denerwowac
nimal jest offline  
Stary 20.04.2005, 08:53   #3
krzykoz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.03.2005
Posty: 4
krzykoz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
O proszę!!! Tego to nie wiedziałem, sugerowałem się, że na innch nagrywarkach pali z 12x. Dzięki wielkie!!!
A propos różnicy w czasie nagrywania: może jest niewielka, ale liczy się satysfakcja wypalania z większą prędkością
Pozdrawiam!!!
krzykoz jest offline  
Stary 20.04.2005, 22:02   #4
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krzykoz
O proszę!!! Tego to nie wiedziałem, sugerowałem się, że na innch nagrywarkach pali z 12x. Dzięki wielkie!!!
A propos różnicy w czasie nagrywania: może jest niewielka, ale liczy się satysfakcja wypalania z większą prędkością
Pozdrawiam!!!
...z tą satysfakcją jest tak, jak z podkręcaniem proca...kręcisz ...daje ci 1000 punktów w benczmarku, a za nic ma się to do realnej wydajności.
__________________
ZDROWIE...ponad wszystko!!!...quake,deus ex,duke nukem- gdzie klimaty z tamtych lat...
alien666 jest offline  
Stary 25.04.2005, 20:44   #5
wonderes
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wonderes
 
Data rejestracji: 08.09.2001
Lokalizacja: Białystok
Posty: 87
wonderes zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krzykoz
/............../ ale liczy się satysfakcja wypalania z większą prędkością
Pozdrawiam!!!
to mn. więc. jak z samochodem. Miałem satysfakcję, że śmignąłem przez centrum do pracy w 3 minuty, a nie 5. ale mnie fotoradar "mobile" ustrzelił i 200 pln w plecy nie mówiac o paru punktach na konto
__________________
WONDERES
wonderes jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.