Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.07.2004, 14:07   #31
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Może podpatrz jak wygląda wtyk od dysku twardego czy tez ma zalaną jedną dziurke na końcu.


Możesz się spytać w sklepie czy taka jest..... jakoś nigdy takowych taśm nie kupowałem to się nie orintuje, ale myśle, że raczej nie ma ale to tylko domysły


Czekamy na powrót ze sklepu. A jak nie no to zostaje jedynie podpinanie pod 2I i 2II. Jeżeli nie pomoże to poszukaj instrucji od płyty głównej i poczytaj może coś znajdziesz. Jak nic nie znajdziesz to poszukaj (również w instrukcji) Clear CMOS (taka zworka powinna być). Przestawisz ją uruchmisz kompa ... ekran będzie ciemny ... poczekach chwile wyłączsz kompa znowu przestaiwsz zworke i spróbujesz podpiąc pod 2I lub 2II
Piterniel jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.07.2004, 14:10   #32
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
a może powiedz skąd jesteś, to znajdzie się w pobliżu jakiś życzliwy forumowicz, który będzie Ci w stanie pomóc
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 29.07.2004, 14:12   #33
pikpok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2004
Posty: 16
pikpok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
taśma od dysku twardego ma pełne uzębienie... już się zastanawiałam czy się nie da jakoś tego podmienić (w końcu składa się tak naprawde z dwóch taśm)

...jadę do sklepu zapytać czy mają takie cudo
pikpok jest offline  
Stary 29.07.2004, 14:12   #34
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
a może powiedz skąd jesteś, to znajdzie się w pobliżu jakiś życzliwy forumowicz, który będzie Ci w stanie pomóc
Od razu wpadnie na kawke i obiadek a może dłużej zostanie (robota będzie się przedłużała )
Piterniel jest offline  
Stary 29.07.2004, 14:13   #35
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pikpok
taśma od dysku twardego ma pełne uzębienie... już się zastanawiałam czy się nie da jakoś tego podmienić (w końcu składa się tak naprawde z dwóch taśm)

...jadę do sklepu zapytać czy mają takie cudo

A wtyk w twardym dysku też ma pełne uzębienie ?
Piterniel jest offline  
Stary 29.07.2004, 17:42   #36
pikpok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2004
Posty: 16
pikpok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pojechałam do sklepu i próbowałam panu wytłumaczyć jakiej tasmy potrzebuję... po 10 minutowym, szczegółowym opisie problemu pan popatrzył na mnie i rzekł... "Wie pani co? Ja już nawet nie staram się zrozumieć co pani chce mi powiedzieć" Czy rzeczywiście tak ciężko zrozumieć, że potrzebuję wtyczki do wtyczki z pełnym uzębieniem ?
Zdesperowana wyciągnęłam pomoce naukowe w postaci kabla, którego używałam do tej pory. Pan uprzejmie wyjaśnił, że takiej taśmy nie używa się do cd romu i potrzebuję innej, zwykłej...uwaga... BŹDZIOWEJ ^_^
Wzięłam więc potulnie to cudo (z pełnym uzębieniem!!! - a jednak istnieje!)
i stało się...
ha! mam zainstalowaną nagrywarkę , która nie chodzi na jakiejśtam taśmie ide - chodzi na taśmie bździowej

Dziękuję Wszystkim za pomoc, rady i cierpliwość - szczególnie Piternielowi

Nie czujcie się jednak zwolnieni... zaraz zaczynam instalować oprogramowanie
pikpok jest offline  
Stary 29.07.2004, 19:43   #37
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pikpok
Pan uprzejmie wyjaśnił, że takiej taśmy nie używa się do cd romu i potrzebuję innej, zwykłej...uwaga... BŹDZIOWEJ ^_^
Jak mówisz , pierwsy raz słysze o takiej taśmie , ten pan chyba sobie chciał zażartować, nie ładnie no ale jak działa to ok.
piotrek123 jest offline  
Stary 29.07.2004, 19:47   #38
pikpok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2004
Posty: 16
pikpok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodziło mu o to, że to stary, najprostszy typ taśmy
pikpok jest offline  
Stary 29.07.2004, 20:55   #39
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pikpok
chodziło mu o to, że to stary, najprostszy typ taśmy
Może chodziło mu o taśmę 40 i 80-cio żyłową?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 29.07.2004, 21:09   #40
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pikpok
Wzięłam więc potulnie to cudo (z pełnym uzębieniem!!! - a jednak istnieje!)
i stało się...
ha! mam zainstalowaną nagrywarkę , która nie chodzi na jakiejśtam taśmie ide - chodzi na taśmie bździowej

Dziękuję Wszystkim za pomoc, rady i cierpliwość - szczególnie Piternielowi
No wiesz Pan coś pierniczył bo u mnie nagrywarka chodzi na normalnej taśmie. Może masz stary typ płyty głównej i dlatego.... :/


Co wy na to forumowicze ?
Piterniel jest offline  
Stary 30.07.2004, 09:17   #41
pikpok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2004
Posty: 16
pikpok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
No wiesz Pan coś pierniczył bo u mnie nagrywarka chodzi na normalnej taśmie. Może masz stary typ płyty głównej i dlatego.... :/
Co wy na to forumowicze ?
płyta stara pewnie jest bo mój komputer prawie pamięta czasy Gierka
nie mam pojęcia jaka jest różnica między taśmą normalną a bździową (nie wspomniając już o tym co to jest taśma 40 żyłowa )
To już dyskusja dla Was panowie...

dla mnie najważniejsze, że chodzi i nagrywa bez problemów...
pikpok jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.