Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.05.2002, 22:45   #16
Pio
Gość
 
Posty: n/a
Wcale ni etrzeba być artystą, bo jak się dostanie walniętą partię to i najlepszy sprzęt da dupy.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.05.2002, 05:51   #17
norbic
Bywalec
 
Data rejestracji: 29.04.2002
Posty: 51
norbic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przetestowalem 40 sztuk nagraly sie extra ale .....
na 4 czytnikach zadnej z nich nieda sie odczytac
lista czytnikow: teac cd-532s, pioneer dr-u03s, toshiba xm6002b i jeden blizej nieznany staruszek x6 ktory czyta rw i inne nagrywane z wyjatkiem akoss
ze tez sie zdecydowalem na przetestowanie ( to na skutek niedawnej debaty na tym forum )
__________________
brak nadzieji na brak cuduw
norbic jest offline  
Stary 14.05.2002, 07:35   #18
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Akossy = tanie + huowe. Dobre do nagrywania danych na krótki okres czasu lub na duży zarobek na innych. Ale prawda jest taka, że CD-ROMY z wielkimi diodami, czyli te tanie i do dupy mają problem z takimi płytami.
+++LeWaP+++ jest offline  
Stary 14.05.2002, 12:40   #19
-=KoWaLiK=-
Gość
 
Posty: n/a
Curwa!!
Co masz do zarzucenia tym plytom, slowo daje urzywam tylko takich i jakos nie mam z nimi problemu, masz pecha i tyle, poza tym kup mi nosnik po 0.99zl (!!!), po tyle one chodz w Białymstoku. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam
 
Stary 14.05.2002, 19:13   #20
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ludziska nie unoscie sie tak! Musicie po prostu aakceptowac fakt ze to jedne z najmniej pewnych plytek na rynku - sa sygnaly z roznych stron Polski wiec nie przeczcie faktom. Ze wy nie narzekacie to tylko dowodzi ze jedna partia Akossow nie jest rowna innej. Ja sie wpakowalem w szpule tych plyt i w wiekszosci nie dawaly sie na niczym odtworzyc po wypaleniu (na szczescie oddalem i odzyskalem forse) podobnie przydarzylo sie wieluinnym osobom. Juz nawet espery sa bezpieczniejsze (tzn sa takiej sobie jakosci ale przynajmniej caly czas takiej samej - nie mowie o przedrukach)
Plemnik jest offline  
Stary 14.05.2002, 19:41   #21
norbic
Bywalec
 
Data rejestracji: 29.04.2002
Posty: 51
norbic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
-=KoWaLiK=- (14-05-2002 13:40):
Curwa!!
Co masz do zarzucenia tym plytom, slowo daje urzywam tylko takich i jakos nie mam z nimi problemu, masz pecha i tyle, poza tym kup mi nosnik po 0.99zl (!!!), po tyle one chodz w Białymstoku. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam
panie kolego jak potrzebujesz tylko dla siebie i masz dobry cdrom to rob jak chcesz mi potrzeba czasem dane wzucic do kompa biurowego ktory ma cdrom x2 i tu mam psa pogrzebanego jak dla mnie to te plytki sa oki - nagraly sie ja sam odczytam ale czy kto inny odczyta to ciebie juz nieinteresuje
pozdrawiam
__________________
brak nadzieji na brak cuduw
norbic jest offline  
Stary 14.05.2002, 19:46   #22
norbic
Bywalec
 
Data rejestracji: 29.04.2002
Posty: 51
norbic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak ktos tam juz stwierdza ze plytki maja przedruki na wieksze szybkosci a co jesli pale je x8 speed i mam efekt do kitu ? moze zaczne palic x1 czy to mi polepszy ? co prawda na plytce mam zapis x24 to chyba palenie x8 40sztuk wypalone (20 kupione zupelnie w innym sklepie) efekt 100% ten sam stare czytniki nie czytaja
__________________
brak nadzieji na brak cuduw
norbic jest offline  
Stary 15.05.2002, 07:50   #23
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja się dalej upieram, że te płyty lepiej nadają się jako krążki do rzucania niż jako nośnik danych. Pwenie działają na porządnych CD-ROMACH ale na starszych i tych z wielkimi diodami ( CyberDrive, Artec, Delta, itp., idt.) robią tylko dużo hałasu...
+++LeWaP+++ jest offline  
Stary 15.05.2002, 09:52   #24
-=KoWaLiK=-
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
+++LeWaP+++ (15-05-2002 08:51):
A ja się dalej upieram, że te płyty lepiej nadają się jako krążki do rzucania niż jako nośnik danych. Pwenie działają na porządnych CD-ROMACH ale na starszych i tych z wielkimi diodami ( CyberDrive, Artec, Delta, itp., idt.) robią tylko dużo hałasu...
-= A ja sie bede nadal upieral ze te plytki sa "dobre" - do ceny oczywiscie. Mam kolesia ktory ma CD-roma strego X8 max, i co ? pale mu filmy X24 i plytka wytrzymuje i jego naped takrze czyta, ok zmienie zdanie jak mi sie faktycznie trafi partia zrypanych, ale na chwile obecna nie mialem jeszcze padnietego nosnika, chyba ze sam go "padlem"=-
 
Stary 15.05.2002, 23:35   #25
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-=KoWaLiK=- (15-05-2002 10:52):
-= A ja sie bede nadal upieral ze te plytki sa "dobre" - do ceny oczywiscie. Mam kolesia ktory ma CD-roma strego X8 max, i co ? pale mu filmy X24 i plytka wytrzymuje i jego naped takrze czyta, ok zmienie zdanie jak mi sie faktycznie trafi partia zrypanych, ale na chwile obecna nie mialem jeszcze padnietego nosnika, chyba ze sam go "padlem"=-
Wiesz co mysle? Zajmuj sie stary ortografia a nie wypalaniem. Nie dosc ze bluzgasz bez powodu to jeszcze byki walisz...
Plemnik jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.