Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.07.2003, 14:08   #1
MTF
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.07.2002
Posty: 8
MTF w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mp3 na CD-Audio - jak podzielić?

Cześć wszystkim,
może to NTG, ale chodzi o nagrywanie.
mam wykłady nagrane jako mp3, jeden zbiór, ponad 8 godzin. Koleżanka chciała wziąć na wakacje, ale ma tylko czytnik CD-Audio. Nagrać mogę NERO, ale jak to podzielić, żebym mógł jej nagrać po ~80 minut na płytce? Fajnie by było, gdybym mógł też sterować podziałem, żeby podzielić na logiczne fragmenty, a nie urywać zdania w pół słowa.
Jaki program polecacie?
MTF jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.07.2003, 16:09   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,383
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Najprosciej ja bym sprobowal w nero jako audioCD, wchodzisz we wlasciwosci>indeksy, podzial i tam podzielil na mieszczace sie kawalki czy tez logiczne calosci. Mysle ze powinno ci sie tak udac to zrobic.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2003, 21:08   #3
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: mp3 na CD-Audio - jak podzielić?

Cytat:
MTF napisa***322;(a)
Cześć wszystkim,
może to NTG, ale chodzi o nagrywanie.
mam wykłady nagrane jako mp3, jeden zbiór, ponad 8 godzin. Koleżanka chciała wziąć na wakacje, ale ma tylko czytnik CD-Audio. Nagrać mogę NERO, ale jak to podzielić, żebym mógł jej nagrać po ~80 minut na płytce? Fajnie by było, gdybym mógł też sterować podziałem, żeby podzielić na logiczne fragmenty, a nie urywać zdania w pół słowa.
Jaki program polecacie?
Albo Cool Editem potraktować jak zwykłe mp3
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.