Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.06.2001, 08:31   #16
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
berserk (18-06-2001 18:40):
co do dosa to kto w polsce mial 5 lat temu nagrywarke? nie oszukujmy sie nikt sobie nawet nie zawracal glowy nagrywaniem pod dosem.
Co do DOS-a to się zbulwersowałem. Wiele osób miało nagrywarki. Sam miałem Taiyo Yuden 2X/4X (pamięta ktoś jeszcze taki sprzęt) i nagrywałem pod DOS-em i jak fajnie działało... (To były czasy, gdy pod Windows było EasyCD 1.2)
c0rdat jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.06.2001, 04:05   #17
gALL
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.03.2001
Posty: 106
gALL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmmmmmm....
Ja sie troche zbulwersowalem, ale waszymi wypowiedziami do mnie. Na forum wpadam czesto, czasami nie przegladam wszystkich postow stad moja pozna reakcja. Co do "elity", bo patrze ludzie czuja sie urazeni. Elita hmmm. jak to wyjasnic. Elita to poprostu ktos kto ma pojecie o nagrywaniu nie nagrywa od wczoraj nie sprzecza sie ze mna ze winoncd jest lepszy od nera, czy tez odwrotnie. "Kazdy zyd swoj towar chwali". Na poczatku uzywalem winona, potem kumpel zalatwil mi nero, dzieki mu za to. Uzywalem winon jeszcze przez jakis czas ale potem sie przesiadlem na nero. A dlaczego ktos pyta, a no dlatego z nero moge zassac z netu 24h/dobe, zaplikowac kazdy wiec co i uzywac, nie martwic sie o drivery i updat'y, zawsze podczas reinstalacji system instaluje najnowsza wersji, a szczegolnie od momentu jak mam stalke. Stare czasy by i sie skonczyly nie ma co marzyc, bylo i sie zmylo ale powspominac zawsze mozna. Do czego zmierzam, dzis byle lama(bez obrazy do niekogo bo zaraz znow mi sie oberwie po glowie) sciagnie clona i krzyczy " ja to jestem gosciu bo moge przegac wszystko ...." a mnie nazywaja lamerem bo sie nie znam i uzywam blindread'a i cdrwina( pare miesiecy temu przesiadlem sie na clona) ale coz zyc trzeba. To ze ktos nagrywa(l) pod dosem, linuksem, boesie i czym tak sobie chcecie oznacza ze ta osoba ma lepszy experience i moze sie wypowiadac na tematy ktory prog jest lepszy i dlaczego, ma ON podstawy do tego. A jak ktos ma kompa 6 miesiecy i krzyczy ze nero lepsze od wina bo wszyscy ktorych zna tak mowia, to przecie jest absurd.

ps.moja skromna opinia, czy jestem elita i tak i nie , poniewaz przez ostatnie 5-6 miesiecy wzialem sie za programowanie i nie poswiecam juz tyle czasu na cd-rekordowanie.

ps2. obar
Staciles szacunek, miales mnie za powazniejszego goscia, ambicje wziely gore
heheX10000
Tak, zapomnialem, przeciez to TY jestes na tym forum odkad tylko ono istnieje
ps3. pamietaj ze w ps2 tez chce podkreslic ze to JA jestem duzej na tym forum i przez to mam racje i wieksze przywileje, heheheheX10000^2
ps4. dobra na dzis starczy, chyba obronilem swoje (dobre imie, a pracuje na nie dosc dlugo) i jak by to obar powiedzial "amicje"
ps5. obar nie bierz tego do serca, ot tak sie mi napisalo.

na tym forum byli goscie co sie pojawial,szybko za bysneli i potem zgasli. np. BiBi jestes tu jeszcze
gALL jest offline  
Stary 21.06.2001, 07:55   #18
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie.

Czy nie uważacie, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu ?

Może zamieńmy te "dzisiejsze" forum, na takie które było jeszcze parę miesięcy temu ?

Bo coraz bardziej "schodzimy na psy"....

pozdrawiam wszystkich serdecznie - i zapraszam na wirtualne piwko.
__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  
Stary 21.06.2001, 12:49   #19
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie nie wezmę bo nie ma czego ...
no gaLL a ja jestem od wczoraj na forum tylko jakimś fuxem kumpel mnie zarejestrował chwilę temu.....
jest róznica jeśli ktoś robi widoczne błędy orograficzne a "literówki", które wynikają po prostu z szybkiego pisania ot co .. normalne...
Większe przywileje ?? no tak wcześniej się nie mogłem zarejestrować bo nie miałem stałego...zarejestrowany jestem odąd mam stałe .. "obar1", obar to ta sama osoba ... no jesli jesteś dłużej na tym forum to musiałbyś je zakładać ... jeśli tak było to fakt .. jesteś dłużej...

moim zdaniem powinieneś zmienić xywę na "Pan elita" skoro się za takiego uważasz . mniej lub bardziej...
A poza tym co do nagrywania: jeśli ktoś pracuje na winonie tylko i wył .... zmienia go na nero i później pracuje tylko na nim ...to nawet po 6 miechach użytkowania (podkreślam użytkowania) jest w stanie poznać program i się o nim wypowiadać .. niekoniecznie mając "experience" w linuxie, etc.

I jeśli nie siedzisz już w tym temacie to po co w ogóle tracisz czas na takie przyziemne tematy ?
Śmieszne jest to że w ogóle wymieniasz programy na których jeździłeś ... śmiech ... ( nie nie lista... spis ) przechwałki ...jak u dzieci ...

a na szacunek to trzeba niestety zapracować....
... widać że Ci na nim nie zależy...

6

P.S. A co do tematu..sprawa jak dla mnie jest nie rozstrzygnięta ... to co że nero wychodzi na tyle szybko że za nim zainstalujesz nową wersję ... to ona już jest nie aktualna...przecież w głównej mierze nic wielkiego się tam nie zmienia...
(wer 5...*) jeśli ktoś lubi się chwalić że ma najnowszego clona.., nero,,, easycd ..to jego prywatna sprawa ... ja mam wer nero. 5.5.1.8. i przepraszam wszystkich za to że najnowsza wersja leży u mnie na dysku ale nie mam odwagi jej zainstalować bo pewnie bym musiał się uczyć obsługi neronka od początku .. nabywać " experiencu" ... PANOWIE ... QPA Śmiechu

PS.2 Przepraszm Cię gaLL za literówki skoro robisz za Miodka...to może u siebie też posprawdzaj...

myślę że nikogo zbytnio nie uraziłem....

FAKT FORUM trochę zjechało z poziomem...może dlatego ..że ciągle sie ukazują oklepane tematy...
obar jest offline  
Stary 21.06.2001, 14:15   #20
bzyk
ele mele dutki
 
Avatar użytkownika bzyk
 
Data rejestracji: 08.01.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 73
bzyk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
PS\
dwie za***iste wady winoncd:
1.trzaski przy przegrywaniu koncertowek (miedzy kawalkami, mniejsze niz w 3.6 i 3.7 ale sa nadal)
2.niemoznosc wcisniecia CD-TEXTu przy kopiowanie EnchancedCD.
pewnie jest ich wiecej ale te 2 wystarczyly by go wywalic na zawsze.[/quote]

ad.1.Spróbuj z obrazem dysku. Jak usłyszysz trzaski, to jesteś największy audiofil na świecie.}>
ad.2.Sorki ^_^ nie próbowałem, HI, HI.
bzyk jest offline  
Stary 21.06.2001, 22:41   #21
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
co to mialo byc?
berserk jest offline  
Stary 21.06.2001, 23:22   #22
COMP
Gość
 
Posty: n/a
"co do dosa to kto w polsce mial 5 lat temu nagrywarke? nie oszukujmy sie nikt sobie nawet nie zawracal glowy nagrywaniem pod dosem."

I tu się grubo mylisz,bo ja mam "nagrywarę" już od 1993 roku (była co prawda x1,ale płytka kosztowała klienta 100zł)...
 
Stary 22.06.2001, 00:32   #23
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no moze przesadzilem, ale ilu ich bylo...?
berserk jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.