Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2002, 21:28   #1
Sprezyn
Pilot oblatywacz
 
Avatar użytkownika Sprezyn
 
Data rejestracji: 12.05.2002
Lokalizacja: DC (Wawa:)
Posty: 882
Sprezyn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Exclamation Masz problem z Liteonem?

Taka moja niesmiala propozycja: poniewaz pojawia sie wiele osob majacych problemy z napedami tej firmy mozna w tym watku zamiescic rady. Liteon to moim zdaniem swietny naped, tylko ludzie kupujac go ida na maksa po kosztach tzn czesto kupuja OEM, sami instaluja jak popadnie nagrywarke a pozniej sie dziwia. Na tym forum codziennie pojawia sie post typu pomocy problem z liteonem (bo najwiecej litkow sie sprzedaje )Czesto mozna wyciagnac bledny i krzywdzacy wniosek, ze LiteOn jest kiepski. Moze sie ludzi troche opanuja jak bedzie taki jeden pomocniczy post.
Zbiezmy tu rady to moze sie uspokoi

Ja np nie moglem wlaczyc DMAw ltr24102b - wystarczylo umiescic spawarke samodzielnie na tasmie i zmienic ze slave na master
__________________
Pozdrawlaju
Sprężyn

Ostatnio zmieniany przez Sprezyn : 18.11.2002 o godz. 21:34
Sprezyn jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2002, 21:57   #2
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mysle ze pomysl jest chybiony - wiekszosc tych powodow wynika z totalnej niewiedzy. A po co mamy dublowac informacje ktore bez problemu mozna znalezc na stronach CDRinfo?? Nie ma co promowac leni - niechze w koncu rusza szanowne cztery litery i zanim zapytaja sami zaczna szukac.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 18.11.2002, 22:06   #3
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dokladnie ja tez mam juz dosc przewijania sie ciagle tych samych problemow, juz na zaden nie odpowiadam bo jest tego pelno wystarczy wziasc tylko opcje szukaj i poczytac. Ale wiekszosc ludzi to lenie wiec im sie nie chce, dlatego ja tez sie zrobilem leniem i nie odpowiadam juz na te irytujace i ciagle te same pytania.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline  
Stary 18.11.2002, 22:35   #4
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
proponuje dac "zamknietego" posta pt "Jesli masz problem z Litkiem przeczytaj to" i tak wlepic wszystkie linki do atrykulow/specyfikacji/topicow na temat LiteOn'ow
a na post: mam problem z LiteOnblablabla odpowiadac "Uzyj opcji szukaj! Jeszcze jeden taki post i skasujemy ci konto - administracja" :-D :-D :-D
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 18.11.2002, 23:34   #5
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W dodatku 99% tych problemow nie dotyczy Liteona samego w sobie - rownie dobrze moglby to byc Plextor, Teac czy Yamaha (kolejnosc zupelnie przypadkowa) - bo problemy sa z nieumiejetna konfiguracja lub brakiem sterownikow a to jest dokladnie opisane na stronach www.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 18.11.2002, 23:43   #6
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pawel_k to z administracją było niezłe. Dołanczam się.
ps. ten zamknięty post jest zbyteczny, od razu powinni szukać. Podejżewam że w przypadku 99% odpowiedzi na ich pytania zostały wypowiedziane (napisane). SZUKAJCIE, A ZNAJDZIECIE

Pozdrawiam wszystkich.
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline  
Stary 19.11.2002, 14:16   #7
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
proponuje dac "zamknietego" posta pt "Jesli masz problem z Litkiem przeczytaj to" i tak wlepic wszystkie linki do atrykulow/specyfikacji/topicow na temat LiteOn'ow
a na post: mam problem z LiteOnblablabla odpowiadac "Uzyj opcji szukaj! Jeszcze jeden taki post i skasujemy ci konto - administracja" :-D :-D :-D
Albo automat ktory na slowa "problem" i "Lite-On" automatyzcnie generuje mniej wiecej takiego posta:
1. wlacz DMA
2. jesli jest wlaczone wylacz i wlacz
3. sproboj innych plytek
4. przepnij nagrywarke na oddzielna tasme IDE (najlepiej Secondary Master)
5. Sproboj inny system operacyjny
6. Sproboj inny program do nagrywania
5. sproboj na innym komputerze (kolegi/kolezanki/mamy/taty/siostry/brata)
7. nastepnym razem jak pytasz UZYJ FUNKCJI SZUKAJ PRZED ZADANIEM PYTANIA
QBUS jest offline  
Stary 19.11.2002, 15:19   #8
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A pamiętacie problemy z nagrywarkami LG To samo jest teraz z Liteon'ami - wystarczy popatrzeć na forum.
Problemy są i będą, a to dlatego że są to najczęściej sprzedawane nagrywarki. A firma nie gra tu roli - gdyby sprzedawało się więcej np. Plextor'ów było by to samo.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline  
Stary 19.11.2002, 15:39   #9
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zgadzam się w zupełności z poprzednimi wypowiedziami. Jednak gdyby nikt nie pisał o problemach z nagrywaniem, to zostałby tylko dział Off-topic
A dodam jeszcze, że mnie się już w ogóle nie chce czytać CDR Forum - teraz tylko przeglądam Off-topic, a czasami jeszcze inne działy.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 19.11.2002, 23:49   #10
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mi również nie chce sie odpowiadać na niektóre. Ludzie przedstawiają dziwny typ komputerowca, nie chcą sami rozwiązać problem, tylko lecą na forum z prostym problemem. Do czego to dochodzi. Kiedyś jak był problem to się rozwiązywało samemu. Forum jeszcze też nie było. A teraz, szkoda gadać. Ale najważniejsze to często nie czytają tego co się im wyjaśnia.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 21.11.2002, 20:16   #11
piotrs00
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.07.2002
Posty: 36
piotrs00 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)
Mi również nie chce sie odpowiadać na niektóre. Ludzie przedstawiają dziwny typ komputerowca, nie chcą sami rozwiązać problem, tylko lecą na forum z prostym problemem. Do czego to dochodzi. Kiedyś jak był problem to się rozwiązywało samemu. Forum jeszcze też nie było. A teraz, szkoda gadać. Ale najważniejsze to często nie czytają tego co się im wyjaśnia.
Kiedys nie bylo sieci i siedzialo sie po nocach zeby problem rozwiklac ... nie zebym byl przeciwko forum i innym formom pomocy ale rzeczywiscie obraz "komputerowca" robi sie dosc metny tak jak "popsul" sie obraz "informatyka". Teraz "informatykiem" (a w zasadzie powinienem napisac "ynformatykiem") jest kazdy kto umie windowsa zainstalowac, wypalic CDR i uruchomic drukarke na USB. Porazka... Az czasami zaluje ze skonczylem informatyke ... Wstyd sie czasami przyznac w towarzystwie ze cos wiem o komputerach bo od razu sypia sie docinki albo prosby o pomoc dla wujka ciotki mojej prababki syna...
Szkoda klawiatury ...
Mimo wszystko pozdrawiam...
piotrs00 jest offline  
Stary 24.11.2002, 17:21   #12
cybered
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2002
Posty: 4
cybered w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
piotrs00 napisa***322;(a)


Kiedys nie bylo sieci i siedzialo sie po nocach zeby problem rozwiklac ... nie zebym byl przeciwko forum i innym formom pomocy ale rzeczywiscie obraz "komputerowca" robi sie dosc metny tak jak "popsul" sie obraz "informatyka". Teraz "informatykiem" (a w zasadzie powinienem napisac "ynformatykiem") jest kazdy kto umie windowsa zainstalowac, wypalic CDR i uruchomic drukarke na USB. Porazka... Az czasami zaluje ze skonczylem informatyke ... Wstyd sie czasami przyznac w towarzystwie ze cos wiem o komputerach bo od razu sypia sie docinki albo prosby o pomoc dla wujka ciotki mojej prababki syna...
Szkoda klawiatury ...
Mimo wszystko pozdrawiam...
Jacy Wy wszyscy jestescie madrzy.Chyba kazdy z Was sie w czepku urodzil i wszystkie rozumy pozjadal.Jak wam sie nie chce odpisywac to nie odpisujcie, przeciez nikt Was nie przymusza.
Poto powstalo forum aby ludziom pomoc a nie utrudniac zycie.
cybered jest offline  
Stary 24.11.2002, 17:50   #13
Sprezyn
Pilot oblatywacz
 
Avatar użytkownika Sprezyn
 
Data rejestracji: 12.05.2002
Lokalizacja: DC (Wawa:)
Posty: 882
Sprezyn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ciekawe czy nie dojdziesz za jakis czas do takiego samego wniosku.
Ja tu jestem dopiero od pol roku, ale staram sie korzystac z opcji
SZUKAJ. A denerwujace jest czytanie non stop mam problem, szczegolnie gdy rozwiazanie tego prblemu tkwi dwa posty nizej.
__________________
Pozdrawlaju
Sprężyn
Sprezyn jest offline  
Stary 24.11.2002, 18:01   #14
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cybered napisa***322;(a)

Jacy Wy wszyscy jestescie madrzy.Chyba kazdy z Was sie w czepku urodzil i wszystkie rozumy pozjadal
Jasne stary ja wyssalem zawartosc wszystkich encyklopedi swiata z mlekiem matki :-D
Cytat:
Jak wam sie nie chce odpisywac to nie odpisujcie, przeciez nikt Was nie przymusza.
wiesz mnie zmusza magnum ktore mi codziennie siostra do glowy przystawia i mowi "odpowiadaj na te posty i to juz !!" :-D
Cytat:
Poto powstalo forum aby ludziom pomoc a nie utrudniac zycie.
Napewno sadze ze jest zupelnie odwrotnie :-D
A tak serio to problem polega na tym ze My (stara gwardia/wyjadacze/maniacy - niepotrzebne skreslic) swoje problemy - dawno temu gdy jeszcze niebylo internetu a PC raczkowaly - sami rozwiazywalismy myslac nad nimi calymi dniami, to byly piekne czasy ktore nigdy niepowroca. teraz oto nastala era "komputeroswiatowa" i jak to bylo wspominane
Cytat:
Teraz "informatykiem" (a w zasadzie powinienem napisac "ynformatykiem") jest kazdy kto umie windowsa zainstalowac, wypalic CDR i uruchomic drukarke na USB.
potem sie takie bydlo pcha na forum z glupim pytaniem (opcja szukaj dla nich nieistnieje - tak trudno ja znalesc ) jednym slowem kicha i tyle
__________________
nie bedzie niczego

Ostatnio zmieniany przez Pawel_k : 24.11.2002 o godz. 18:06
Pawel_k jest offline  
Stary 24.11.2002, 18:57   #15
mqy
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 06.11.2002
Posty: 504
mqy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
szczerze

to wszystko jest bez sensu....
...forum jest w koncu po to zeby sobie pomagac...
...a nie na zadawanie glupich pytan(sam sie do takiego 2 przyznaje
Pawel_k wie). jestem dosc mlody i nie mam zadnych problemow z kompem
kazda wazna operacje lub problem sam rozwiazuje(w moim z*dupiu nie ma nikogo kto sie zna), i z doswiadczenia wiem ze takie pytania
sa dlatego bo to forum jest. jak go nie ma to szuka sie wiadomosci do skutku gdzie indziej. Np. na innych stronach(takich bez forum) a wiec
nie wim oco wam chodzi. Forum po to jest aby sie pytac i odpowiadac!!
....Z drugiej strony ja osobiscie nie lubie sie blaznic glupim pytaniem
mqy jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.