Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.06.2002, 00:03   #1
Proximity2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Posty: 20
Proximity2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam

Panowie dajcie na luz. Problem MSE nadal istnieje i to w skali międzynarodowej - wystarczy spojrzeć na jakiekolwiek listy dyskusyjne serwisów poświęconych nagrywaniu (cdrfreaks, cdrlabs). U mnie z 25 płyt ze szpindla Platinum 700 (x24) 4 okazały się nie do nagrania ze względu na MSE. To jest wynik po wgraniu nowego biosa z cdrinfo.pl o numerze 2.08. Wcześniej było gorzej. Wg mnie problem leży po stronie OPC czy jakoś tak ten system się nazywa - system ustawiania mocy lasera po przebadaniu płytki tuż przed nagraniem - u Ricoha jest on zbyt czuły albo niedopracowany i słabiej wykonane płytki "idą się kochać". To jest moja teoria, czas pokaże co z tego wyjdzie. LASER - za jakiś czas napiszę jak się nagrywa mi na innych CDRach - wiesz coś nt TRAXDATA x24 ?

Panie Majonez radzę lepiej zwracać uwagę na kaleczenie polskiego języka na tej liście dyskusyjnej niż "ganienie" za zwykłe posty - nie mówię o neologizmach, ale o "analfabetycznych wtopach" niektórych osób.

A propos: Z którego klanu Majonez pochodzisz : Helmans czy Winiary?
Proximity2 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.