Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.04.2003, 12:14   #1
Sharky
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.04.2003
Posty: 2
Sharky w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Mój LITE-ON nie widzi płytek pod XP

Słuchajcie mam problem z nagrywarką LITE-ON (48x/24x/48x), Kupiłem ją wczoraj, po instalacji (pod XP) wszystko przebiegło pomyślnie, więc zacząłem wypalać i tutaj pojawiały się błędy typu "medium changed" lub "unspecified recorder error"

Po kilku sekundach wyskakiwały te błędy po wcześniejszej próbie czytania CD (dosyć głośno pracowała nagrywarka próbując onaleźć bezskutecznie kompakt)

Pomyślałem że pewnie kupiłem wadliwą nagrywarke ale kiedy poszedłem do kolegi wszystko działało jak należy z tym że pod winem 98se

Instalowałem również te sterowniki ASPI wyłaczyłem również tą opcje pod XP we własciwosciach nagrywarki zeby nie nagrywal... ale i to nie pomoglo, podejrzewam ze kiedy zmienilbym system wszystko by działało ale pytanie jak to cholerstwo odpalic pod Xpkiem

Ps. Instalowalem rowniez kilka wersji Nero i nic
Sharky jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.04.2003, 12:20   #2
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sprawdź kable. Może coś nie styka?

Pozdrawiam
para jest offline  
Stary 23.04.2003, 13:18   #3
-=Shade=-
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika -=Shade=-
 
Data rejestracji: 08.04.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 219
-=Shade=- zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam dokladnie taka sama nagrywarke i u mnie nie bylo zadnych zgrzytow . Sperzet chodzil na win xp pro bez sp1 a teraz z sp1 i nie widze problemow .Para dobrze mowi , sprawdz kable i wlez w menadzer urzadzen i zobacz czy nagrywarka poprawnie widziana jest przez system.
__________________
I believe that it is our faith to be here
It is our destiny
I believe this night holds for each and everyone of us
The very meaning of our lives

Maila do mnie wyślij na ten adres

Ostatnio zmieniany przez -=Shade=- : 23.04.2003 o godz. 13:20
-=Shade=- jest offline  
Stary 23.04.2003, 13:50   #4
Sharky
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.04.2003
Posty: 2
Sharky w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kable są dobre, przecież gdyby byłoby coś nie tak to nie wykrywało by mi nagrywry, w winie moge cd-ki otwarzac (przewaznie) natomiast w nero kilka sekund po próbie nagrywania wyskakuja bledy w zwiazku z brakiem cdka w napedzie nagrywarki.

Konfliktow zadnych nie ma pisze ze wszystko dziala poprawnie, sprobuje zainstalkowac SP1 moze to cos pomoze
Sharky jest offline  
Stary 23.04.2003, 13:54   #5
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Mimo wszystko proponuję podociskać kable.
U mnie jak miałem niedociśnięte kable to nagrywarka poprawnie
nagrywała, a potrafiła zawiesić system przy odczytywaniu płyt.
para jest offline  
Stary 23.04.2003, 14:05   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
twierdze tak jak przedmowca podociskaj kable i polukaj na zworki, to jest glowna przyczyna problemow. No i jeszcze sprawdz w menadzerze urzadzen, czy nie ma zadnych konfliktow.
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 23.04.2003, 14:46   #7
koala1
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.04.2003
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 61
koala1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tez mam Xp i Liteona 48x. Chodzi wszystko pod Nero bez problemu. Problem u mnie byl taki, że nagrywara dziwnie sie zachowywała na kablu 80 żyłowym, po wpięciu jej na kabelek 40 żyłowy wszystko gra i buczy . Chodzi bez zająknięcia.
koala1 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.