Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.03.2005, 19:09   #1
mrofka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.01.2005
Posty: 24
mrofka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mp3 nierówna głośność

Miałem pare płytek z mp3 na zwykłej płycie i na DVD a ostatnio sam zrobiłem DVD z mp3 w najnowszym NERO i ciągle to samo tj. dźwięk raz się ścisza a raz podgłasza w trakcie trwania utworu [mp3 jest w CBR i podejżewam że w VBR byłoby to samo ,niezależnie ile kb/s ,problem występuje tylko w moim odtwarzaczu stacjonarnym DVD FIRST-nie sprawdzałem w innych ,problemu niema jeśli te płytki odsłuchuje na kompie ,nagrywarka LG4163b+ASPI winXP ]
Co jest

Słyszałem opcji NORMALIZE SOUND że przez cały utwór jest ta sama głośność ale czy to nie zmieni brzmienia całej piosenki bo przecież jak babka śpiewa w oryginale cicho i w dodatku solo to tu będzie śpiewała głośniej ?
ale wtedy jak wytłumaczyć że na kompie jast wszystko OK więc to chyba nie jest to ?
Jak zmienić te mp3 aby miały w sobie tą opcję NORMALIZE bo w nero jest ta opcja tylko gdy się robi MP3 na CDA a gdy się wypala mp3 na płytkę niema takiej opcji [czy jest taka opcja w Nero WaveEditor bo mam taki dodatek]

Te DVD z mp3 mam na płytce BASF ale sprawdze jeszcze jak będzie na VERBATIMACH .
mrofka jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.03.2005, 22:10   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
imho problem lezy po strnie implementacji dekodeka mp3 w odtwarzaczu
zaobacz w innym (totalnie innej firmy ktory na pewno bedzie mial inne bebechy, np w jakims panasonic'u czy koda) - powinno byc ok
jesli masz taka opcje to zaktualizuj bios odtwarzacza
zobacz w instrukcji jakie wymagani sa co do mp3
sporo firmgwarantuje poprawne odtwarzanie tylko mp3 stero, cbr i tylko w zadanym przedziale czestotliwosci
moze sama mp3 ma bledy jesli miesci sie w specyfikacji? zprobuj ja zrekodaowac za pomoca lame'a i wtedy zobacz
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.