Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.05.2001, 08:01   #1
Beerman
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.02.2001
Posty: 64
Beerman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywanie CD w multisesji - proszę o pomoc

Witam.

Przyszlo na mnie straszne wyzwanie, mianowicie mam nagrac CD w multisesji Najpierw ma byc nagrany 1 plik , po jakims czasie drugi.

Robie w Nero tak :

1. Zaznaczam w zakładce "Multisesson" opcje "Start Multisession Disc"
2. W zakładce Burn odznaczam "Finazlize CD - No Further Writing Possible"
i jadę
Problem w tym, ze jak chcę dograć drugi plik i daję "Continue Multisession"
to po nagraniu w CD-Romie widoczna jest tylko 2-ga sesja . Ani sladu pierwszego pliku nagranego w pierwszej sesji.

Prosze o pomoc w odczytaniu calego cedeka, moze jakis programik, a moze ja cos spieprzylem, jak zwykle zreszta
Beerman jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.05.2001, 08:22   #2
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hail, Haiku czy jakoś tak
przy wgrywaniu next plików użyj import sesion / ja używam nagminnie winoncd i tam jezt add new sesion/ i wtedy do nowo otwartego projektu / a takim jest próba dogrania next seji do istniejącej/ zostanie zaimportowana zawartość poprzedjej/ich sesji a dalej to standardzik

AHA \
JAK CHCESZ MIEĆ MOŻ DOGRYWANIA TO
FINALIZE SESION ADDITIONAL SESION IS POSSIBLE bo to co zaznaczyłeś "Finazlize CD - No Further Writing Possible"to tyle że zamykasz płytkę i nie chcesz mieć w przyszłości mozliwości/ qrcze rymowanka z baranka _ mi wyszła / DOGRYWANIA NOWYCH SESJI A NIE TYLKO ZAPISYWANIA Z POMINIECIEM OLDER ISTNIEJACYCH
MA BYĆ ŻE FINLIZUJESZ SESJĘ A NIE PŁYTĘ
a co do odzyskiwania poprzednich to ->cdrdiag bo sesja 1 jest ale w spisie jej brakuje / jak to często bywa w katalogach bibliotecznych choć tam jest zwykle odwrotnie /
cana jest offline  
Stary 24.05.2001, 16:47   #3
Schizoid P.
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.05.2001
Posty: 29
Schizoid P. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tego co wiem, weź właściwości napendu i tam mozesz przełączac między nagranymi sesjami. W kompie który nie ma zainstalowanego Nero bedą widoczne obie.

Z tego co wiem Nero wymusza import sesji, ale nie zaszkodzi bys to sprawdził.

Jak odpale wieczorem Nero i wymysle coś sensowniejszego - dam znać.
Schizoid P. jest offline  
Stary 25.05.2001, 08:50   #4
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
6
coś mi się przypomniało ... dobrze jest gdy nagrywasz tym samym programem pierwszą i drugą ..mieszanie programami może źle sie skończyć....może być widoczna 2 sesja.. nie jest to zasada
jeśli nagrywasz w nero to zostań przy nim w 2 sesji ale nero ma swoje nastroje i jak nie chce to Ci nie przeniesie 1 sesji
to co robisz wydaje siębyć poprawne problem leży w zakładce gdzie dajesz continue multisession disk...w tych opcjach na dole odznacz "always ask..."
zmień aby ręcznie można było to dodawać .... gdy przenosisz pliki chcąc je dodać musisz widzieć 1 sesję "lekko za mgłą " z krzyżykami czy tak jest i nie działa dalej napisz...
ostatnio tez miałem przejścia właśnie z takim jednym experymentem krótko mówiąc nie ma zasady że ZAWSZE sięuda ... lepiej spr to na RW .... inaczej parę płytek miałbym w koszu już ...

napisz czy siepowiodło
pomysł z 2 sesją jest dobry na niektóre programy ... ale to tylko teoria
pozdro 6
__________________
obar
obar jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.