![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Gość
Posty: n/a
|
InCD
Jak nagrywać w InCD ?
|
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
![]() |
Musisz zainstalować InCD a potem przegrywasz pliki pod Eksploratorem Windowsa lub innym tego typu programem. Ale żeby odczytac tą płytkę to na danym kompie musi byc albo InCD albo przynajmniej InCD Reader... No i w tym formacie:
1. Masz mniejszą pojemność płytki (zamiast 700 to o ile dobrze pamiętam 560 MB) 2. Jak nie będziesz mógł otworzyć tacki - bez obaw - to wymaga "extra kliknięcia" na Eject ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
liniejący leming
Zlotowicz
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,680
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Myślę, że lepszym programem jest DirectCD, po sformatowaniu płyta 700 ma 580 MB, nagrywa tak samo jak InCD, ale płyty nagrane w InCD na innych komputerach nie zawsze dają się odczytać, mimo zainstalowanego InReader'a (sprawdziłem to kilkukrotnie). Nie ma tego problemu przy DirectCD, oczywiście na innym komputerze musi być zainstalowany UDFReader.
__________________
c'est la vie !!! |
![]() |
![]() |
|
|