Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2001, 10:04   #1
Demo
Gość
 
Posty: n/a
Nagrywarka LiteOn x12 burnproof co o niej sadzicie ???

Mam zamiar ja kupic, ale nie mam pojecia jak chodzi. Mozecie doradzic czy warto jakupowac, i ile max mozna za nia dac
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.03.2001, 20:29   #2
Kricho
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.09.2000
Lokalizacja: Thorn
Posty: 167
Kricho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jest spoko, nagrywa bez problemów 12x i BURN Proof działa bez zarzutu. Jedyny mankament to trochę wolny zapis w trybie pakietowym przy użyciu programu DirectCD 3.01. Poza tym obsługuje DAO-RAW i "Fast Error Skip", a po zmianie biosu na LS22 także overburning.
Obecnie we Wrzeszczu można dostać BOX'a za ok. 750 zł, ale jest tam też TEAC CD-W512EK za niecałe 900 - też warto.
Kricho jest offline  
Stary 20.03.2001, 21:06   #3
Pyro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.06.2002
Posty: 4
Pyro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Moim zdaniem ta nagrywarka jest dobra i jak się zdaje najtańsza obecnie najtańsza na rynku nagrywarka 12x. W wersji box dostajesz 3 płytki CD-RW, z czego jedna do HS-CDRW. Mam ją już od miesiąca i podziele się swoimi przemyśleniami. Otóż nagrywa ona bardzo szybko, chociaż niektórych zabezpieczonych gier nie chce nagrać(w Clone Cd, Dao-Raw) i tu ciekawostka, nagrałem te same płyty w BlindWrite, w trybie Sao-Rw. Ogólnie rzecz ujmując jest dobra,bo kopiuje SF2. Polecam
Pyro jest offline  
Stary 21.03.2001, 12:49   #4
Kricho
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.09.2000
Lokalizacja: Thorn
Posty: 167
Kricho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Że radzi sobie z SF2 to nie wiedziałem. Czy możesz podać tytuły które zdublowałeś i czy dają się one później czytać w innych CD-ROM'ach?
Druga sprawa - bios LS22 powinien wyeliminować niekompatybilność z CloneCD, ale może wprowadzić niekompatybilność z SafeDisc 2 (przypadek Plextor'a i Teac'a).
Kricho jest offline  
Stary 23.03.2001, 23:13   #5
Pyro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.06.2002
Posty: 4
Pyro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
SD2 a LiteOn

Ok. Dla przykładu Hitman 47, orginalna były kłopoty z nagrywaniem w Clone Cd, więc nagrałem ją w BlindWriterze i działa w innych Cd-Romach, żadnych problemów. Poza tym Diablo II, chyba też ma ? Nie jestem też pewien do orginalnej ChampionshipManager 2000/2001 Pl.
Pyro jest offline  
Stary 23.03.2001, 23:13   #6
Pyro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.06.2002
Posty: 4
Pyro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
SD2 a LiteOn

Ok. Dla przykładu Hitman 47, orginalna były kłopoty z nagrywaniem w Clone Cd, więc nagrałem ją w BlindWriterze i działa w innych Cd-Romach, żadnych problemów. Poza tym Diablo II, chyba też ma ? Nie jestem też pewien do orginalnej ChampionshipManager 2000/2001 Pl.
Pyro jest offline  
Stary 24.03.2001, 00:14   #7
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sd2?
nie wiem czy hitman ma sd2, poszedl bez problemu w cdrwin, championchip 2000 w clonecd tez bez problemu, diablo 2 kumpel zrobil mi imagesy (jakis cdr sanyo ma) w br i tez ok.
zadnej z tych gier nie sprawdzalem jakie ma zabezpieczenie, poniewaz nie sprawily problemu, a diablo nie moglem, bo nie mialem
wszystko nagrane teac 512eb
pozdro
berserk jest offline  
Stary 09.04.2001, 07:17   #8
Monster G
Gość
 
Posty: n/a
Te wszystkie zabezpieczone gry nie mają SD2 jedynie Diablo ma SD1. Przez gościa o ksywie pyro kupiłem nagrywarkę głównie na SD2, a ona wogóle tego nie rusza i jeszcze dał cynk na cdrinfo że działa. Można czegoś dostać przez takich ludzi. A jak do niego napisałem to tylko raz odpowiedział i koniec. No i zostałem z nagrywarką bez SD2 i teraz się wkurzam.
Cześć
 
Stary 09.04.2001, 10:28   #9
jasiu
Gość
 
Posty: n/a
mam ten sam problem. Ten Pyro dupek chyba nigdy nie widział płyty zabezpieczonej Safedisk 2 podkreślam DWA.
Niech sobie spróbuje przegrać Settlers 4 jak taki mądry.
 
Stary 09.04.2001, 14:10   #10
grzesiek
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.06.2002
Posty: 40
grzesiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja przegralem sobie Settlersow IV PL
i dziala bez cracka
moja nagrywarka nie obsluguje SD 2 (Teac Cd-W58E, znaczy podobno obsluguje na RW, ale ja nagralem na Cd-r)

sam jestem zdziwiony jakim cudem to dziala
mysle ze ten co to obrzedl uzyl jakiegos programu do zdejmowania zabezpieczen sd2

pozdrowka
Grzesiek
grzesiek jest offline  
Stary 09.04.2001, 14:10   #11
grzesiek
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.06.2002
Posty: 40
grzesiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja przegralem sobie Settlersow IV PL
i dziala bez cracka
moja nagrywarka nie obsluguje SD 2 (Teac Cd-W58E, znaczy podobno obsluguje na RW, ale ja nagralem na Cd-r)

sam jestem zdziwiony jakim cudem to dziala
mysle ze ten co to obrzedl uzyl jakiegos programu do zdejmowania zabezpieczen sd2

pozdrowka
Grzesiek
grzesiek jest offline  
Stary 09.04.2001, 15:19   #12
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak naprwdę to diabli wiedzą o co chodzi z tym SD2. Np. gry Pro Skater 2, Links 2001 są zabezpieczona SD2 a poszły mi na HP 9100. Zachęcony sukcesem skopałem parę płyt na Hitmanie. I tak błądzę i szukam odpowiedniej nagrywarki... Wracając do tematu - uważam że LiteOn to duże gówn.... Pech chciał że trafiłem na strzelony egzemplarz - na 10 cd 8 kopał i na dodatek nie zgłaszał błędu. Dopiero podczas instalacji, bądź samej gry coś się wychrzaniało - i okazywało się że niektóre z plików nie dawały się odczytać z CD !!
A poza tym LiteOn i SD2 ?!?! Chyba w marzeniach - i to złotej rybki. Może z nowym biosem - tego nie testowałem. Bo na starym to można przegrać.. w karty. Lub w domino. Ale na pewno nie SD2. I tak niestety muszę zmartwić wilu "szukaczy" - chcesz przegrywać SD2 - musisz zaoparzyć sie w jakąś badziewną nagrywarkę typu Philips (bądź jej klony) lub Acer. I jak na razie nie ma innego wyjścia. Zachęcony artykułem na cdrinfo w dziale SD2 kupiłem sobie CD-RW Ricoh 7125A - no i okazało się że przecina SD2, ale odtwarza je tylko na nagrywarce. Niestety osoba która dawała info, nie sprawdziła tego dokładnie i Ricoh 7125 jak i 7083 figurował sobie w tabeli wypalarek które przecinają wszystko. Ale nie mam żalu, bo to rzeczywiście świetna nagrywarka (chociaż nieziemsko brzydka)
Dlaczego się tak rozpisałem ? Otóż chciałem wam przekazać, żebyście nie sugerowali się za mocno tym, co wypisują ludzie na forum. Można się naciąć jak to zrobiło moich dwóch panów w/w. Moja rada - zgadajcie się razem - tzn. koleś ma Philipsa ? Chce sprzedać ? Broń Boże - Ty będziesz u niego przegrywać SD2, a on u Ciebie na np. wspaniałym Teacu inne gierki.
Nie jest to może najlepsze rozwiązanie, ale zaoszczędzi wam to sporo stresu.
OK. to się rozpisałem - ale naprawdę uważajcie na mądrali piszących na forum.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w walce z bandytami zabezpieczającymi cedeki.
martinez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.