Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2002, 15:15   #1
krzysiul
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Posty: 1
krzysiul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka PHILIPS PCRW804

Mam problem z nagrywarkom PHILIPS PCRW804, moj komp to DURON 750 plyta ASUS A7V 128MB Ram system:WINDOWS 98SE i nagrywara jest wpięta na oddzielny kanal IDE oraz wlaczone jest DMA. Problem polega na tym, ze jak nagrywam plyty z predkoscia 8X, czas jaki pokazuje oprogramowanie (Adaptec Easy CD Creator 4) 8:42 min. w rzeczywistości wydluza sie co najmniej dwu krotnie, troche szypciej trwa nagrywanie tylko plyt VERBATIM Metal AZO. Czym to moze byc spowodowane i jak ewentualnie mozna przyspieszyc nagrywanie do rzeczywistej predkosci 8X ? Blagam pomozcie bo juz trace cierpliwosc do tej nagrywarki a firme PHILIPS uwazam za jeden wielki SYF!!!!!!!!
krzysiul jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.03.2002, 07:48   #2
JaHo
Bywalec
 
Data rejestracji: 27.02.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 53
JaHo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przykra sprawa. Jak słyszę, że ktoś kupił Philipsa to aż mnie trzęsie. Jakieś pół roku temu miałem do czynienia z trzema egzemplarzami Philipsa, Chyba x8 albo x12. Wszystki trzy miały kłopoty nawet z czytaniem płyt oryginalnych - audio, gry, filmy... Co tylko chcesz. O krzakach z nagrywaniem nie wspomnę przez litość nad sobą, Tobą i ilością zmarnowanych płyt. Zareklamowaliśmy je w serwisie u dystrybutora (nie w sklepie). Odpowiedź: "ten typ tak ma, po prostu zrobił pan błąd kupując Philisa" Nagrywarki te tylko ładnie wyglądały w srebrnej stylizowanej obudowie. Z praktyki serwisowej RTV mogę powiedzieć, że na 10 telewizorów dostarczonych do serwisu ok 6-7 to właśnie Philips. I nie jest to kwestia popularności tej marki u klientów (tak jak z kierowcami mężczyznami, którzy powodują więcej wypadków od kobiet, bo jest ich więcej na drodze). Po prostu ten typ tak ma, lub jest produkowany, żeby tak miał. Jestem również zrażony do tej firmy.Pozdroowka.
JaHo jest offline  
Stary 17.03.2002, 11:45   #3
troy
Gość
 
Posty: n/a
Większośc problemów z wypalarkami PHILIPS jest spowodowanych oprogramowaniem.Jest to na pewno wina samego producenta,że do sprzętu dołącza kłopotliwe oprogramowanie Adapteca.W testach nagrywarek przeprowadzanych przez redakcję Chipa przed 2 laty wszystkie urządzenia ( nie tylko Philips)testowane dostarczane z softem Adapteca przegrywały z tymi testowanymi z NERO ( Ahead) .Po zmianie oprogramowania okazywało się,że problemy ze sprzetem znikają.
W tamtych czasach "rządziła" Yamaha oraz HP ale nikt nie pamięta,że
YAMAHA 4416 oraz wiekszość ówczesnych modeli HP to klony PHILIPSA z INNYM OPROGRAMOWANIEM.

Generalna rada dla użytkowników narywarek PHILIPS.
1.Nie dotykać dostarczonego ze sprzetem oprogramowania Adapteca.
2.Zapomnieć o programie Exact Audio Copy
3.Zaistalować NERO oraz CloneCD
4.Cieszyć się życiem.

to się nadaje do FAQ

Always look on the bright side of life
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.