Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.02.2003, 17:03   #1
beata
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 7
beata w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrywarka - problemy

przy nagrywaniu pojawia mi sie nastepujacy komunikat: POWER CALIBRATION ERROR, czyscilam nagrywarke plyta czyszczaca, bardzo rzezi w czasie tej operacji i trwa zdecydowanie dluzej nic 40 minut, nie czyscilam lasera
co to moze byc? moze ktos spotkal sie juz z takim problemem?
beata jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2003, 17:13   #2
Sprezyn
Pilot oblatywacz
 
Avatar użytkownika Sprezyn
 
Data rejestracji: 12.05.2002
Lokalizacja: DC (Wawa:)
Posty: 882
Sprezyn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ojojoj ja generalnie odradzam plyty czyszczace.
Nie chce Cie straszyc, ale to wyglada nieciekawie.
Jaki to model?? Czy duzo plytek wypalonych??
Czy probowalas z plytkami roznych firm??
PS O problemach z nagrywarkami piszemy na
cdr forum a tu jest offtopic8)
__________________
Pozdrawlaju
Sprężyn
Sprezyn jest offline  
Stary 18.02.2003, 17:23   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,925
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niemoznosc skalibrowania mocy lasera na danej plycie. Wyjscia sa 2: zmienic najpierw plytki a potem laser czyli nagrywarke. Jeszcze przed tym przeczysc optyke recznie, nie plyta czyszczaca.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 18.02.2003, 17:30   #4
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
przy jakiej prędkości nagrywasz?
spotkałem się kiedyś z przypadkiem, że nagrywarka x8 nie potrafiła nagrywać x1 i x2 właśnie z powodu złej kalibracji las(tak przynajmniej uważały programy nagrywające). sprawdź czy prędkość nie gra roli.
mapsajm jest offline  
Stary 18.02.2003, 17:54   #5
beata
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 7
beata w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zaraz przeniose sie na cdr :-)
to jest nagrywarka ricog 7080a, ma 2,5 roku....pol roku temu minela gwarancja,
ostatni plyta czyszczaca pomogla ale nie bylo tego komunikatu, teraz pojawil sie przy nagrywaniu CDRW, jednej firmy innych nie testowalam, problem pojawil sie wczoraj....i nie wiem czy mam rozkrecic i wyczyscic laser?
beata jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:05   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,925
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moze banalne pytanie ale czy czasami nie zadajesz jej HS CDRW, wtedy tez mozesz zobaczyc taki komunikat. Bo ona obsluguje tylko cdrw 1-4x.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 18.02.2003, 18:11   #7
beata
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 7
beata w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
na plycie jest napisane x10, to za szybka? wlasnie ja rozkrecilam i wyczyscilam laser...ciekawe czy teraz wogole zadziala :-))
beata jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:13   #8
beata
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 7
beata w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
aha zapomnialam jeszcze powiedziec, ze na platinum x4 tez nie chciala chyba nagrywac tzn na jedna plytke nagrala a potem juz nie
beata jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:19   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
pozwole sobie zamiesc...
poczta na 'cdr'

a co do nagrywarki - sugerowalbym czytanie opisow nowych nagrywarek - moze ci sie to niedlugo przydac
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:22   #10
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja tam sie ciesze ze nastepna kobitka ...
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:30   #11
ob@r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ob@r
 
Data rejestracji: 26.01.2003
Lokalizacja: kkw
Posty: 224
ob@r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nooooo teraz qmam skąd tyle odpowiedzi, kobita sie odezwała... rozumiem, mam tę nagrywarkę nawet w domq bardzo porzadny sprzet z wzorową korekcją a PCE to moze oznaczać własnie w tłumaczeniu na polski "zmień płytki na inne" lub "zwolnij, na tym terenie nie wolno przekraczać takich prędkości"
i na Boga nie czyść płyta czyszczaca to raz na Boga przy rozbieraniu uwazaj na przedni górny zaczep panela i spręzynkę od klapki i mechniczny czujnik wsunięcia płyty...
__________________
none
ob@r jest offline  
Stary 18.02.2003, 18:57   #12
beata
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 7
beata w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Grzeniu, wielkie dzieki, pierwszy wpadles na to, ze mam zle plytki, x10 to za szybko dla mojej nagrywarki :-(
I jeszcze jedna informacja: nagrywarke rozkrecilam, laser przetarlam, wszystko skrecilam i nic nie urwalam, nastepny sukces to nawet zadzialala i nagrala mi wlasnie platinum x4 na ktore wczesniej nie chciala nagrac :-) Ale jestem z siebie dumna :-)
Wielkie dzieki wszystkim bo bez Was bym sobie nie poradzila
To byl juz moj ostatni post, wiecej nie bede Wam glowy zawracac na nieodpowiedniej grupie
pozdrawiam wszystkich cieplutko :-)
beata jest offline  
Stary 18.02.2003, 19:14   #13
eloise
Dobry Człowiek
 
Avatar użytkownika eloise
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Lokalizacja: PolSKA
Posty: 840
eloise niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zuch dziewczyna !!!
__________________
I otrze z Ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie.
eloise jest offline  
Stary 18.02.2003, 19:17   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,925
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No prosze, zawsze wierzylem w precyzje i delikatnosc kobiecych raczek, to nie to co nasze meskie zgrzebne pazury
PS Jesli rokujesz jeszcze dluzsze uzywanie tej nagrywarki to kup sobie zawczasu pare plytek cdrw (1-4x) bo juz coraz trudniej je trafic w sklepach.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 18.02.2003, 21:36   #15
RAVENSHEART
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika RAVENSHEART
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 158
RAVENSHEART zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moje analizy Forum się sprawdzają.Prawdopodobnie w ciągu 48-72 godzin
pojawi sie jeszcze jeden lub dwa topici na ten temat

W tym poscie z 16.02.2003 przewidziałem ukazanie sie tego pytania ^_^ 8)
__________________
Pozdrowienia

Ravensheart
RAVENSHEART jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.