Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.06.2001, 00:54   #1
BraNdoN
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.07.2001
Posty: 14
BraNdoN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do maniaków nera

I co ja mam wam zrobić że wam się podoba nero? Ten program ma JEDNĄ JEDYNĄ przewagę nad mym kochanym WinOnCD - będzie dalej rozwijany a w wypadku WOCD 3.8 to już ostatnia wersja (`nuff said :-( ). Nie wiem z kim konkretnie mam do czynienia w waszym wypadku - czy zaraz po kupnie nagrywarki wrzuciliście nero czy "ewoluowaliście" od takiego np. Easy CD Creatora (jeden z dwóch programów których bezgranicznie nienawidze, drugi zgadnijcie :-) ). Jeżeli to drugie to szanuje wasz wybór (Nero bo Nero ale coś się tym nagra...) jeśli to pierwsze to kto tu ma zasłonięte żaluzje, bo napewno nie ja... Nagrywałem wszystkimi programami które wyszczególniłem oraz innymi i za prawdę powiadam wam - WinOnCD 3.8PE RULEZ
BraNdoN jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.06.2001, 00:59   #2
BraNdoN
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.07.2001
Posty: 14
BraNdoN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to miało być pod moim wcześniejszym postem dot. programów do wypalania
BraNdoN jest offline  
Stary 17.06.2001, 03:43   #3
gALL
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.03.2001
Posty: 106
gALL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobra to powiedz jakimi programami wypalales
przeciez nie moglo by ich byc tak wiele
gALL jest offline  
Stary 17.06.2001, 10:55   #4
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
BraNdoN (17-06-2001 01:54):
I co ja mam wam zrobić że wam się podoba nero? Ten program ma JEDNĄ JEDYNĄ przewagę nad mym kochanym WinOnCD - będzie dalej rozwijany a w wypadku WOCD 3.8 to już ostatnia wersja (`nuff said :-( ). Nie wiem z kim konkretnie mam do czynienia w waszym wypadku - czy zaraz po kupnie nagrywarki wrzuciliście nero czy "ewoluowaliście" od takiego np. Easy CD Creatora (jeden z dwóch programów których bezgranicznie nienawidze, drugi zgadnijcie :-) ). Jeżeli to drugie to szanuje wasz wybór (Nero bo Nero ale coś się tym nagra...) jeśli to pierwsze to kto tu ma zasłonięte żaluzje, bo napewno nie ja... Nagrywałem wszystkimi programami które wyszczególniłem oraz innymi i za prawdę powiadam wam - WinOnCD 3.8PE RULEZ
Najczesciej na forum odpowiada sie na dreczace pytania.

W tej chwili czuje sie jakbym czytal reklame winona.

Kurde, spokojnie. Po co ludzi chcesz przekonac do WinOna ?

Jak ktos nagrywa nerem, to zaprawde powiadam Wam, nie zmieni swego mistza.

Napisales jedna, jedyna przewage. Ale jakaz to jest OGROMNA zaleta !!!
Jest upgradowany, i ma coraz to nowe funkcje !!!

Czy w winonie mozesz ustawic szybkosc kasowania cd-rw ?
Czy winon obsluguje wiecej formatow zapisu niz Nero ?
Czy ma funkcje sprawdzania tego co zapisal ?

itd itd.

Nie chce mi sie tu kogokolwiek przekonywac do Nera, ale skoro winon nie bedzie dalej rozwijany, to sila rzeczy bedziecie musieli przejsc na strone Nera.

Pozdro. Gazor

P.S. Test programow do nagrywania byl w Chipie
P.S.2 Kurde po co wogole te desperackie teksty ? Chcecie udowodnic ze jestescie "patriotami winona" cz Nera ? Po co ? Kazdy i tak zostanie przyswoim, a ja i tak nagrywam ........ (wszyscy wiedza)
gAzZzZoR jest offline  
Stary 17.06.2001, 16:55   #5
BraNdoN
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.07.2001
Posty: 14
BraNdoN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
gALL (17-06-2001 04:43):
dobra to powiedz jakimi programami wypalales
przeciez nie moglo by ich byc tak wiele
Easy CD Creator 3
Easy CD Creator 4
CDRWIN 3.cośtam
Nero 4.x, 5.0.x,5.5.x
GEAR Pro 5.0x
InstantCD/DVD (tym chyba najkrócej bo 3 dni)
Feurio 1.61
WinOnCD 3.5 OEM
WinOnCD 3.7
WinOnCD 3.8 PE

Wystarczy ? Jak na moje oko to nieźle...
BraNdoN jest offline  
Stary 17.06.2001, 17:38   #6
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a jak na moje oko to slabiutko.
oprocz tych programow nagrywalem jeszcze (pomijajac wersje):
FireBurnerem
Prass PrimoCD
BlindWritem
DiscJugglerem
Plextor Managerem - dobre czasy posiadania Plexa
CloneCD
i ostatnio probowalem BurnDrivem - tylko u mnie nie dziala - a szkoda bo wyglada na super programik.

i moge stwierdzic, ze po 3 latach doswiadczen z nagrywaniem neron jest najlepszy (ma najmniej wad), aczkolwiek ostatnio furore robi u mnie InstantCD 6.0, moze skopiowac wszystko (czyt. to samo co CloneCD).
a jak jestes takim fanatykiem WinOnCD to zachowaj to dla siebie, bo i tak chyba nie przekonasz zadnego uzywajacego nerona do przesiadki na winona.

pozdrawiam

PS\
dwie za***iste wady winoncd:
1.trzaski przy przegrywaniu koncertowek (miedzy kawalkami, mniejsze niz w 3.6 i 3.7 ale sa nadal)
2.niemoznosc wcisniecia CD-TEXTu przy kopiowanie EnchancedCD.
pewnie jest ich wiecej ale te 2 wystarczyly by go wywalic na zawsze.
berserk jest offline  
Stary 17.06.2001, 18:17   #7
gALL
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.03.2001
Posty: 106
gALL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
BraNdoN (17-06-2001 17:55):
Cytat:
gALL (17-06-2001 04:43):
dobra to powiedz jakimi programami wypalales
przeciez nie moglo by ich byc tak wiele
Easy CD Creator 3
Easy CD Creator 4
CDRWIN 3.cośtam
Nero 4.x, 5.0.x,5.5.x
GEAR Pro 5.0x
InstantCD/DVD (tym chyba najkrócej bo 3 dni)
Feurio 1.61
WinOnCD 3.5 OEM
WinOnCD 3.7
WinOnCD 3.8 PE

Wystarczy ? Jak na moje oko to nieźle...
wystarczy nie, raczej nie. jezeli uzywales tych progow to nagrywasz 2 gora 3 lata z hackiem, a takich programow jak easycd pro, czy togo nawet nie probowales, wiec zamilcz na wiecznosc i nie mow jakim to ty jestes znawca programow, bo dam sobie glowe uciac ze w dosie nie nagrywales, czyzbym sie mylil poza tym tylko elita i pamieta takie czasy, btw jak chcesz wypalic w dosie to wpadnij na strone goldenhawka maja jeszcze chyba cd dao w wersji pod dosa!!!
gALL jest offline  
Stary 17.06.2001, 21:22   #8
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie troszeczkę spokoju by sie przydało / te inwektywy o elicie i tym podobne są ciut niepotrzebne / to co było to nie wróci jest to co jest
forum jest po to by wymieniać informacje a nie udowadniać kto jest lepszy bo używał takich a takich progsów / a tak swoją droga to dlaczego ten soft co już zszedł był jest tak zadko uzywany ? / a moze po prostu tak jak to było z easy zmieniła się firma i z dobrego proga zrobiło się g..../ lub pewnie
a. był niestabilny
b. firma go olała albo została podkupiona przez konkurencję
c. był niewygodny w obsłudze
d. bo pojawił sie lepszy / prostszy/
e. był /jest produktem niszowym dla b. wąskiego grona userów


a co elyty to akurat ja pamietam te programy / a nawet dużą część ich uzywałem /testowałem / i czy to coś zmienia ?, czy tylko z tego powodu mam się uwazac za elyte raczej nie a szkoda bo podbudowało by to moje megalomańskie ego )

pozdro
cana jest offline  
Stary 17.06.2001, 22:33   #9
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
BraNdoN (17-06-2001 01:54):
I co ja mam wam zrobić że wam się podoba nero? Ten program ma JEDNĄ JEDYNĄ przewagę nad mym kochanym WinOnCD - będzie dalej rozwijany a w wypadku WOCD 3.8 to już ostatnia wersja (`nuff said :-( ). Nie wiem z kim konkretnie mam do czynienia w waszym wypadku - czy zaraz po kupnie nagrywarki wrzuciliście nero czy "ewoluowaliście" od takiego np. Easy CD Creatora (jeden z dwóch programów których bezgranicznie nienawidze, drugi zgadnijcie :-) ). Jeżeli to drugie to szanuje wasz wybór (Nero bo Nero ale coś się tym nagra...) jeśli to pierwsze to kto tu ma zasłonięte żaluzje, bo napewno nie ja... Nagrywałem wszystkimi programami które wyszczególniłem oraz innymi i za prawdę powiadam wam - WinOnCD 3.8PE RULEZ
Jesli ktos uzywa Nero to nie rzuci sie na WinOnCD.
Wkurza mnie w Nero tylko to, ze:
- nie mozna zapisac ustawienia okien (za kazdym razem, gdy ustawie w poziomie, po ponownym uruchomieniu okna wracaja do domyslnego ustawienia - gdzie da sie to zmienic, nie chce mi sie szukac po plikach ),
- nie podaje wprost ile MB zajmuje zrobiona przeze mnie kompilacja (wskaznik jest troche mali dokladny - trzeba sprawdzac na wlasciwosciach),

Poza tym Nero rozklada na lopatki WinOn'a.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline  
Stary 17.06.2001, 23:04   #10
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
skoro już elita siewypowiedziała to moge swym skromnym zdaniem powiedzieć że porównanie nerona do winona ma się tak samo jak plexa do teaca (moim zdaniem) i wywołuje tylko niepotrzebne emocje a w ogóle to wygląda to na dziecinne przekomażanie (rz) !!! bo nie stwierdziłbym że winon jest cienki w porównaniu do nerona... !!! to podstawa zwłaszcza 3.8 ...
fakt nie jest unowocześniany .... z drugiej jednak strony w moim kręgu ludzi zajmujących sie nagrywaniem tylko ja używam nerona jako 2 program poza clonem .... tamci preferują winona no i co z tego ...
przecież jak ktoś sienauczył obsługiwać co nie jest w cale trudne to już zostanie przy tym....
winoncd używałem i używałbym gdyby nie service pack który totalnie mi zamieszał w winonie i musiałem go usunąć....a nero ... co niby ma unowocześniane stry do nowych nagrywarek ...tak na prawdę...fakt miły program w obsłudze ale... zawsze jest to ale...
Nie lubię takiego przechwalania sie co kto używał i dlaczego lepiej to niż tamto ...
ludzie szanujmy się wzajemnie....a do gaLL'a mam pretensje z tą elita że niby co jak nagrywałem pod linuxem to niby kto ja jestem (nie nagrywałem)
czy pod dosem..... śmieszny facet... a miałem go za poważnego gościa ..no no

Sądze że ambicje wzięły górę .. i nie ma nad czym sie roztrząsać...

pozdro 5.5.3.8. PE

PS. Podobno możesz tak spróbować do Wojtasa...odpal nero ...daj na pełne okno .....i nie zamykaj krzyżykiem tylko w menu Plik przez zamknij ...spróbuj teraz ...
obar jest offline  
Stary 18.06.2001, 00:32   #11
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hail
Obar dobre podsumowanie, krzynke browca za rozsądek
pozdro

i tylko tej elity żal /zawsze cierpiałem / + czas teraźniejszy/ na przerost ambicji /
cana jest offline  
Stary 18.06.2001, 17:40   #12
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie chodzi o przerost ambiji (nie lubie sie przechwalac i wcale nie uwazam sie za elite) tylko o to, ze wpada na forum gosc i usiluje przekonac wszystkich, ze winoncd jest lepszy od nerona (narzuca swoje zdanie myslac, ze jest najmadrzejszy). tak naprawde winoncd jest bardzo dobrym programem, ale nie wszystkim odpowiada - na przyklad mi (dlaczego to w poscie wyzej). ja nic nie mam do ludzi ktorzy uzywaja oprogramowania cequadrata (roxio) i nikomu nie kazalem uzywac nerona (ewentualnie doradzalem).
kazdy nagrywa co innego i do tego sa bardziej lub mniej odpowiednie programy.

co do nagrywania pod linuxem to co tam nagrywac? system robi furore w polsce bo jest za friko i stawiaja na nim srwery a w zastosowaniach domowych uzywa go z 1% ludzi - nie lixczac tych co go zainstaluja, dwa razy odpala i mowia ze oni MAJA linuxa a tak naprawde nic z nim nie robia bo nie umieja albo nie maja narzedzi.
co do dosa to kto w polsce mial 5 lat temu nagrywarke? nie oszukujmy sie nikt sobie nawet nie zawracal glowy nagrywaniem pod dosem.

pozdrawiam (w szcegolnosci "uzywaczy" winona .
berserk jest offline  
Stary 18.06.2001, 18:45   #13
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Berserk, tobie tez krzynke tylko jak ja je Wam przesle ? mail'em ?
a co wypalania pod linuxem to z prostego powodu bo mozna a jak mozna to trzeba by sprawdzic jak to działa a przy okazji mozna sie czegos nowego nauczyc i ile podczas odkrywania nowego radochy

Pozdro fanom neronka i winona ./we wszystkich mutacjach/ bo o kloniku kochanym to wspominać nie trza
cana jest offline  
Stary 18.06.2001, 23:09   #14
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ale najbardziej mnie wkurza to że podejmujecie w ogóle wyzwania...typu...ee Ty toś cienias bo ja nagrywałem na tylu i tylu programach ...albo pod takim a takim systemem .... no i co z tego mogę nagrywać 100 płyt tygodniowo a o samym nagrywaniu nic nie wiedzieć ... podobnie jak o skanowaniu.... drukowaniu itp. diabeł tkwi w szczegółach ot co...

i nie lubię pieprzenia typu...używam to i jest najlepsze a tamtego w ogóle nie używałem bo i po co ...po co taki gostek się w ogóle wypowiada... trza poużywać ... dopiero osądzać...natomiast co jeszcze ...niech sobie mówi co chce ... zlewać to.. bo przecież nikt się nie przesiadzie ... ale nie MOŻNA jednoznacznie dołować Winona na BOGA ludzie !
tylko świadczy o niewiedzy... z szacunkiem traktuje winona ... mimo że obecnie nie mam go zainstalowanego - przyznaję się szczerze ale to z innych powodów..

aa co do 5 lat wstecz... no jakoś sie zaczęło nie od razu po ulicach jeździły ferrarki F50 ...a nagrywało się pod dosem jak nagrywarki kosztowały tyle co dziś nagrywarki DVD a i gra u piratów kosztowały po 70 zł ...pamietacie ?


dobra trochę chaosu ..ale jestem zmęczony pozdro 6
obar jest offline  
Stary 18.06.2001, 23:38   #15
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obar to nie zmęczenie tylko browca Ci trzeba / jak Ci go podesłać bo mail'em ni wchodzi / a tak poza tym to qrcze skonczmy to bo jest kicha i nic konstruktywnego z niej nie wynika

pozdro
cana jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.