Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2002, 07:40   #1
jaro500
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.07.2002
Posty: 11
jaro500 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero Info Tool i nowy CloneCD problem!

Mam pewien problem. Po zainstalowaniu nowego CloneCD wraz z wirtualnym napędem pojawia się nowy napęd (wirtualny), wszystko pracuje prawidłowo (wsszystkie programy Nero, EAC, CloneCD, i inne)oprócz Nero Info Tool.
Po uruchomieniu Nero Info Tool program nie startuje a pojawia się komunikat, że NIT spowodował wystapienie błędu i nastapi jego zamknięcie. Po zainstalowaniu CloneCD bez wirtualnego napędu NIT działa prawidłowo.
Czy trzeba coś gdzieś przestawić? Pomóżcie.
Ze sterownikami ASPI już próbowałem.
jaro500 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2002, 08:21   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
u mnie napęd wirtualny Clonika akurat nie przeszkadza w uruchomieniu Nero InfoTool'a, ale pamiętam, że NIT potrafił wywalać niebieski ekran, gdy miałem jakąś poprzednią (niestety nie pamiętam jaką) wersje Aspi, obecne 4.71 problem wyeliminowały. Możesz jeszcze spróbować zainstalować Nero Aspi.
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 27.11.2002 o godz. 08:35
Zetoxa jest offline  
Stary 27.11.2002, 08:36   #3
jaro500
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.07.2002
Posty: 11
jaro500 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam wgrane ASPI 4.72 więc to chyba nie to.
jaro500 jest offline  
Stary 27.11.2002, 09:44   #4
Maciek
Registered
 
Avatar użytkownika Maciek
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posty: 54
Maciek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie za to NIT nie uruchamia się wogóle, tzn. uruchamia się i zamyka niemal jednocześnie. Mam XP Pro, najnowsze Nero i najnowszego CloneCD i ASPI 4.72.
Maciek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.