Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2004, 12:12   #1
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Question Nero namieszało w napędach, w rejestrze?! pomóżcie

hej, pisze w imieniu kumpla, gdyż sam nie potrafiłem mu pomóc i nie spotkałem się z takim problemem.
On ma: nagrywarke LG chyba 8X (ale staruszka jakaś), jakiś Athlon ponad gigowy, ddramce i XP prof.
Zrobił sobie świezutki format, wszsytko działało, zainstalował Nero jak zawsze (jakieś 5.5....) i po restarcie systemu jak nakazał Nero wywaliło mu nagrywarkę z 'mojego komputera' a w menedżerze urządzeń pokazuje mu błąd z wykrzyknikiem.
Co się stało jak temu zaradzić?
Tu jeszcze cytat co napisał mi ten kumpel na GG:
Cytat:
po formacie dysku wszystko chodzilo pieknie. zainstalowalem nero i po restarcie kompa ten nie widzial zadnego z 2 napedow. w menadzerze urzadzen widzi problem taki ze dane w rejestrze sa niekompletne lub uszkodzone. nie moge zaktualizowac sterownikow. chcialem odinstalowac napedy i po uruchomieniu zeby je znalazl i zeby dzialaly ale on je znajduje i dalej jest to samo. i nie wiem co mam juz zrobic. jak wiesz co zrobic to pomoz
dzięki!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2004, 18:25   #2
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
hej, pisze w imieniu kumpla, gdyż sam nie potrafiłem mu pomóc i nie spotkałem się z takim problemem.
On ma: nagrywarke LG chyba 8X (ale staruszka jakaś), jakiś Athlon ponad gigowy, ddramce i XP prof.
Zrobił sobie świezutki format, wszsytko działało, zainstalował Nero jak zawsze (jakieś 5.5....) i po restarcie systemu jak nakazał Nero wywaliło mu nagrywarkę z 'mojego komputera' a w menedżerze urządzeń pokazuje mu błąd z wykrzyknikiem.
Co się stało jak temu zaradzić?
Tu jeszcze cytat co napisał mi ten kumpel na GG:

dzięki!
Odinstalować sterowniki IDE! Reset i powinno być dobrze. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.