Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.07.2005, 14:32   #1
grosiczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2005
Posty: 2
grosiczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Nero nie "widzi" plikow avi

Witam, Nero v. 6.6.0.12 nie "widzi" plikow avi, zarowno na plytach CDR jak i CDRW (roznych producentow). Poprawnie wyswietla pliki z danymi czy tez np. jpg i in. Gdy wkladam plytke CDRW z poprzednio nagrana sesja (film w postaci pliku avi, Nero go nie "zauwaza" w efekcie czego nie moge kontynuowac sesji). Posiadam nagrywarke LG GCE-8525B podpieta pod Secondary IDE Channel, jako Slave. W menedzerze urzadzen, we wszytkich podpietych urzadzeniach pod kanaly IDE, mam zaznaczone: DMA jezeli dostepne.
Zainstalowane mam forceaspi 4.7. Zarowno aspichk jak i nero info tool pokazuja, ze dzialaja one poprawnie. I to chyba nie z nimi jest problem, bo probowalem z roznymi wersjami aspi, nic to niestety nie pomagalo.
Przeinstalowywanie Nero tez nic nie daje.
Gdy zainstalowalem najnowszy firmware do nagrywarki (w wersji 1.05, sciagniety ze strony producenta), Nero zaczal zauwazac pliki avi, jednak juz nastepnego dnia przestal je widziec
Podobnie, gdy zaznaczylem w Nero Burning Rom opcje kontynuuj dysk wielosesyjny (zamiast utworz dysk wielosesyjny) znowu "widzial" nagrane kompilacje, ale juz po ponownym uruchomieniu komputera przestal je wyswietlac!!
Nie mam juz za bardzo pomyslow na to, co moge jeszcze zrobic. Czy ktos moglby mi pomoc?

mam system operacyjny Win XP Pro w wersji z 2002 roku

nie mam pojecia co moze byc odpowiedzialne za ten blad, dlatego tez nie wiem jakie jeszcze dane sprzetowe moge podac zebyscie mogli poprawnie "zdiagnozowac chorobe"
grosiczka jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.07.2005, 19:11   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Po prostu: cuda!

Tak troche off-topic
Na innych napedach, te nieszczesne pliki *.avi to sa widoczne, ili nie
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline  
Stary 21.07.2005, 19:31   #3
grosiczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2005
Posty: 2
grosiczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
odp

Na innych napedach, te nieszczesne pliki *.avi to sa widoczne, czy nie[/QUOTE]

nie wiem, nie mam jak tego sprawdzic
z tego co widze w menedzerze urzadzen mam nieodinstalowane inne napedy (informuje mnie on o istnieniu czterech napedow; jeden podpiety pod SCSI) natomiast tak naprawde fizycznie obecny to mam ten jeden, tj. LG
sam ich nigdy nie podlaczalem ani nie odlaczalem dlatego zupelnie sie na tym nie znam
czy to jednak moze miec jakis wplyw na poprawne funkcjonowanie nagrywarki?
np. na komunikacje pomiedzy nia a Nero?
grosiczka jest offline  
Stary 25.07.2005, 09:16   #4
fonon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Posty: 107
fonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grosiczka
Nero v. 6.6.0.12 nie "widzi" plikow avi,
1) A managery plików widzą te pliki?
2) Jaki to ma związek z "kontynuowaniem sesji"?
3) pliki avi nie różnią się od innych danych.
4) dlaczego nagrywarkę masz ustawioną jako slave?
5) pewnie coś knocisz z zapisywaniem projektów. Skasuj stare projekty wielosesyjne przed dogrywaniem nowych sesji i wymuś, by nero przeanalizował płytę. Dogrywając pliki wskazujesz ostatnią sesję, a nie jakieś pliki.
fonon jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.