Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.12.2002, 14:24   #7
jacomax
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2002
Lokalizacja: Zgorzelec
Posty: 8
jacomax w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
remix napisa***322;(a)
a mozesz w ogole powiedziec po co zmieniasz bios? bo jesli po to zeby miec nowszy to daj sobie spokoj... jesli nagrywara dziala poprawnie to nie zmieniaj biosu... kazda zmiana biosu wiaze sie z ryzykiem uszkodzenia sprzetu... aaaa sory... naucz sie ortografii - pisze sie WRZUCIĆ a nie wżócić !!!
Chodzi o nagrywanie płyty x48, bo nagrywa mi tylko x32 i polecili mi zmiane biosu to wtedy więcej nośników widzi x48. A CO DO BŁĘDÓW - JAK SIĘ CZŁOWIEK ŚPIESZY TO SIĘ ... DRUKI CZŁOWIEK CIESZY!!!
pozdrowionka...
jacomax jest offline  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.