Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.12.2002, 23:24   #31
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
c0rdat napisa***322;(a)
hmmmm... Nowych Zwyczajach ...
A jakie są ?


Dzięx za powitanie. Na jakiś czas z wielką i niekłamaną przyjemnością jestem z Wami (mówię o tych uczestnikach Forum, których znam sprzed... jakiegoś czasu).

Pozdro.6
Czesc cOrdat Co sie zmienilo, ano troche wiecej moderatorow tu nas pilnuje i ustala zwyczaje, i widze ze nie zauwazyles ze pojawil sie regulamin hehe
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.12.2002, 08:17   #32
dj_anion
Bywalec
 
Avatar użytkownika dj_anion
 
Data rejestracji: 03.12.2002
Lokalizacja: Łańcut
Posty: 63
dj_anion w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam po dłuższej przerwie ...

Nic na razie nie ruszyłem do przodu ponieważ reinstall systemu, który mnie czeka muszę wykonać niestety na innym dysku - będzie to Maxtor DiamondMax9+ 60 GB (ATA/133, 7.200 rpm) też podpięty do tego kontrolera FastTrak 376 ATA/133 - mój obecny dysk systemowy (WD Caviar JB 120 GB) zaczyna powoli odmawiać posłuszeństwa, jakoś dziwnie "strzela", hamuje i rozpędza się na nowo jakby mu ktoś odłączał i włączał zasilanie.
Obawiam się o dane więc dysk zmienię.
Reinstall wykonam pewnie na weekendzie, a potem odezwę się co i jak.

Marius_the_Mad: wykorzystam Twoje rady i zobaczymy czy coś pomoże...
Oczywiście później się odezwę co i jak.

A na razie pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
dj_anion jest offline  
Stary 31.12.2003, 13:22   #33
Mario_10
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.07.2003
Lokalizacja: Kalisz
Posty: 19
Mario_10 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry

Witam !!

Mam ten sam problem z nagrywarką TEAC W540E poprostu SP1 jest powodem ze płyta jest czysta po nagraniu lub wywala w trakcie.

(Szkoda ze wczesniej tego posta nie czytałem tyle nerwów i płyt straconych !! )


Teca mam z biosem 2.4A (nietypowy było o nim duzo pisane)

macie może rozwiązanie tej sytuacji pod XP bo jak narazie to zainstalowałem 2 system win 2000 i tam wypalam płytki ale ile mozna przelanczac

Pozdrawiam
Mario
__________________
Niech MOC będzie z Wami
Mario_10 jest offline  
Stary 31.12.2003, 13:24   #34
Mario_10
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.07.2003
Lokalizacja: Kalisz
Posty: 19
Mario_10 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mario_10
Witam !!

Mam ten sam problem z nagrywarką TEAC W540E poprostu SP1 jest powodem ze płyta jest czysta po nagraniu lub wywala w trakcie.

(Szkoda ze wczesniej tego posta nie czytałem tyle nerwów i płyt straconych !! )


Teca mam z biosem 2.4A (nietypowy było o nim duzo pisane)

macie może rozwiązanie tej sytuacji pod XP bo jak narazie to zainstalowałem 2 system win 2000 i tam wypalam płytki ale ile mozna przelanczac

Pozdrawiam
Mario
SORKI ZLE WKLEIŁEM NIE CZYTAC
__________________
Niech MOC będzie z Wami
Mario_10 jest offline  
Stary 31.12.2003, 13:40   #35
Mario_10
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.07.2003
Lokalizacja: Kalisz
Posty: 19
Mario_10 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mario_10
SORKI ZLE WKLEIŁEM NIE CZYTAC
A WŁAŚCIWIE TO DOBRZE WKLEIŁEM - CZYTAŁEM TYLKO PIERWSZĄ STRONKĘ

Dodam jeszcze ze na PIO pod WinXP + SP1 nagrywarka wypala prawidłowo ale to wg mnie nie rozwiązanie ma byc DMA i już.


Mam najnowsze ASPI moze to jest problem ?

Mario
__________________
Niech MOC będzie z Wami
Mario_10 jest offline  
Stary 31.12.2003, 14:13   #36
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mario_10
Mam najnowsze ASPI moze to jest problem ?
Jeżeli instalowałeś ASPi firmy Adaptec to jeszcze musisz dograć fixaspi. Natomiast w ForceASPI wszystko jest już w jednym miejscu.
SEBAW jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.