Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.06.2001, 06:15   #1
Grzesiek
Gość
 
Posty: n/a
Nietypowy błąd w Nero 5.0.1.3 proszę pomóżcie mi jeśli wiecie o co chodzi

Mam nie typowy błąd. Moja nagrywarka to LG 4/4/24. Podczas zapisu muzyki w formacie mp3 na format cd-audio gdy zapisuje więcej niż 74minuty wyskakuje bląd Logical Error - Long Write In Progress. I od tego czasu wszystklie płyty z muzyką audio się robią podczas nagrania. Czy to winna Nero ?, nagrywarki ?. Mogę tylko nagrywać do 74minut nie więcej. Natomiast jeśli chodzi o dane to bez problemu nagrywa mi nagrywarka 700MB. Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo proszę o pomoc. tarnik@go2.pl
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.06.2001, 23:04   #2
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Grzesiek (04-06-2001 07:15):
Mam nie typowy błąd. Moja nagrywarka to LG 4/4/24. Podczas zapisu muzyki w formacie mp3 na format cd-audio gdy zapisuje więcej niż 74minuty wyskakuje bląd Logical Error - Long Write In Progress. I od tego czasu wszystklie płyty z muzyką audio się robią podczas nagrania. Czy to winna Nero ?, nagrywarki ?. Mogę tylko nagrywać do 74minut nie więcej. Natomiast jeśli chodzi o dane to bez problemu nagrywa mi nagrywarka 700MB. Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo proszę o pomoc. tarnik@go2.pl

Logiczne - jak na plycie 74 min chcesz nagrac wiecej niz 74 minuty ?

Bład należy do typowych (ale chyba zle zrozumialem pytanie - opisz dokladniej)

Gazor

P.S. Plyty sie robią czy rombią ? o co chodzi
gAzZzZoR jest offline  
Stary 05.06.2001, 05:29   #3
Grzesiek
Gość
 
Posty: n/a
Chodziło mi oto że nie mogę nagrywać płyt z muzyką audio o czasie 80min. Nie wiem dlaczego. Jeśli chodzi o dane to bez problemu nagrywa mi 700MB płyty. Mam Nero 5.0.1.3 i nie wiem w czym tkwi winna. Czy w nagrywarce czy w programie. Może można to gdzieś ustawić. A co do płyty to na zwykłej płycie mieście sięwięcej niż 74 minuty np 74.20 . No i chodzi mi o to że mi nagrywarka nie nagrywa płyt audio o czasie większym niż 74 minuty. Czyli na zwykłej płycie mogę nagrać do 74 minut mimo że płyta ma więcej (np 74.20) ani nie mogę 80 minuyt nagrać na 700MB płycie, bo wyskakuje mi błą Logical Unit Not Ready - Long Write In Progress. Może gdzieśw Nero trzeba to ustawić. Poprostu chodzi tylko o płyty audio. Czy to winna programu ?
 
Stary 05.06.2001, 07:41   #4
mark0
Gość
 
Posty: n/a
A czy w preference-ustawienia zaawansowane ustawiłeś (zaznczyłeś overburning) i zwiększyłęś wielkość no. do 80:30
Mark0
 
Stary 05.06.2001, 18:48   #5
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Grzesiek (05-06-2001 06:29):
Chodziło mi oto że nie mogę nagrywać płyt z muzyką audio o czasie 80min. Nie wiem dlaczego. Jeśli chodzi o dane to bez problemu nagrywa mi 700MB płyty. Mam Nero 5.0.1.3 i nie wiem w czym tkwi winna. Czy w nagrywarce czy w programie. Może można to gdzieś ustawić. A co do płyty to na zwykłej płycie mieście sięwięcej niż 74 minuty np 74.20 . No i chodzi mi o to że mi nagrywarka nie nagrywa płyt audio o czasie większym niż 74 minuty. Czyli na zwykłej płycie mogę nagrać do 74 minut mimo że płyta ma więcej (np 74.20) ani nie mogę 80 minuyt nagrać na 700MB płycie, bo wyskakuje mi błą Logical Unit Not Ready - Long Write In Progress. Może gdzieśw Nero trzeba to ustawić. Poprostu chodzi tylko o płyty audio. Czy to winna programu ?
Wlacz overburn - dal 74 minut ustaw 75 a dla 80 81 (lub 81.50 i 75.50)
gAzZzZoR jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.