Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy maj± dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilo¶ci reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje zwi±zane z dyskusj± Tryby wy¶wietlania
Stary 25.05.2001, 18:37   #1
Pablo
Go¶ć
 
Posty: n/a
O co chodzi ??????????

Kupiłem niecały miesiąc temu Teaca CD-W58E i hulało toto świetnie. Ostatnio coś się dziwnego dzieje, już przy symulacji x8 nagrywarka jakby zwiesza się i co bym nie zmieniał w konfiguracji kompa to i tak nic nie pomaga (przy mniejszych prędkościach z tego co mi wiadomo jest tip top). Najczęściej nero wywala mi komunikat: „Write Error” lub coś w rodzaju:„Koniec użytecznej ścieżki” dosyć swobodne tłumaczenie . Oddałem do serwisu ale powiedziano mi że jest wszystko oki. Mam zainstalowane sterowniki ASPI (na samym początku chodziła bez, bo nie wiedziałem co to jest i czy to potrzebne ), wyłączyłem DMA, wcześniej miałem włączone ale podobno czasami występują zwisy więc wyłączyłem i nic nie pomogło, zostawiłem nagrywarkę samą na drugim kanale IDE, wyłączyłem powiadomienie o włożeniu płytki, zreinstalowałem system (w2k), zreinstalowałem nero i nic nie pomaga . Na koniec jeszcze zainstalowałem WinOnCD 3.7 ale dzieje się to samo. Nagrywarkę mam ustawioną na master, to akurat nie wiem czy dobrze czy źle?.
Proszę o pomoc i podpowiedzi co mam robić, może są jakieś programy do sprawdzania całego systemu pod kątem nagrywarki lub coś w tym rodzaju?

Z góry dziękuję i POZDRAWIAM!!!
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.05.2001, 23:07   #2
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A co działo sie zanim sie zrombało ?

Tzn. co robiles zanim sie zrombało ?
(na dwa-trzy dni przed)

Najlepiej (może nie aż tak najlepiej ale dobrze by było) może poprostu wywalić winde.

Pozdro. Gazor
gAzZzZoR jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać zał±czników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWł±czone
EmotikonkiWł±czone
Kody [IMG]Wł±czone
Kody HTML s± Wył±czone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.