Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.02.2003, 20:06   #1
ME
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 17.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 89
ME w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prędkość średnia

Mam pytanko
Dlaczego producenci nagrywarek podają prędkość maksymalną nagrywarki, a nie prędkość średnią - skoro nagrywarka z prędkością maksymalną nagrywa samą końcówkę płytki - np. na moim LG8520B największą prędkość średnią udało mi się osiągnąć w Nero CD Speed x39,50.
W załączniku odczyty różnych nośników.
A tak pozatym czy jest jakaś nagrywarka która startuje z prędkością maksymalną i przez cały czas nagrywania z nią nagrywa?

Pozdrawiam
ME jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.02.2003, 20:11   #2
Zeus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Zeus
 
Data rejestracji: 16.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
Zeus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Prędkość średnia

To jest chwyt marketingowy tak jak i cena 9.99 to nie to samo co 10
Tak sa takie nagrywarki ale niestety wolne (taka metoda zapiu byla stosowana w napedach z predkoscia max.16x)
Poczytaj sobie TU
Pozdrawiam
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje"
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra"

PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!!

Powered by LTR-52246S
Zeus jest offline  
Stary 11.02.2003, 20:53   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Re: Prędkość średnia

Cytat:
ME napisa***322;(a)
Mam pytanko
Dlaczego producenci nagrywarek podają prędkość maksymalną nagrywarki, a nie prędkość średnią - skoro nagrywarka z prędkością maksymalną nagrywa samą końcówkę płytki - np. na moim LG8520B największą prędkość średnią udało mi się osiągnąć w Nero CD Speed x39,50.
W załączniku odczyty różnych nośników.
A tak pozatym czy jest jakaś nagrywarka która startuje z prędkością maksymalną i przez cały czas nagrywania z nią nagrywa?

Pozdrawiam
Czegoz to sie nie robi, zeby przyciagnac klienta. Pojemnosci dyskow podawane zupelnie niezgodnie z prawda, predkosci nagrywarek, czasami rowniez oznaczenia kart graficznych, a z innej branzy okreslenia na wiezach typu 5x500W. Niewiele jest w tym uczciwosci, ale nie o czyste sumienie chodzi tutaj producentom. Dlatego tez wazne jest, zeby miec chociaz blade pojecie na temat sprzetu, ktory zamierza sie kupic, i nie kierowac sie haslami reklamowymi, ktore nierzadko maja niewiele wspolnego z prawda.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.