Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2009, 21:01   #1
MirKur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Posty: 2
MirKur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka Samsung SW-252

Chcę poruszyć taki temat. Mam zainstalowane dwie nagrywarki SW-252 i Liteon 1653, ale nie w tym rzecz. Zmieniłem kartę graficzną i oczywiście sterowniki wszystko było OK. Potem tylko instalowałem oprogramowanie do tel. kom. PC studio 3. Jakież było moje zdziwienie, że moja nagrywaka zmieniła nazwę na (Samsuog! CE-S/SW!SW-349F!") i oczywiście przestała działać. Nie pomogły próby wgrania oryginalnego biosu nawet w biosie płyty głównej jest rozpoznawana jako Samsuog. Natomiast druga nagrywarka Liteon jest w porządku. Naprawdę nie chodzi mi o tę nagrywarkę bo to staroć, ale jestem ciekawy jaka tego jest przyczyna. Być, może ktoś spotkał się z takim przypadkiem. MirKur
MirKur jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2009, 21:23   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Taśma się obluzowała/przerwała. Zainwestować 2 złote w nową i sprawdzić.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2009, 11:47   #3
MirKur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Posty: 2
MirKur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety to nie taśma bo inna nagrywarka na tej taśmie działa normalnie. Próbowałem kilka razy.
MirKur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nagrywarka Samsung DVD-HR753 i dekoder Cyfry vogar Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 1 08.10.2007 18:49
Nagrywarka SAMSUNG SW-252F SUCHAR Napędy optyczne CD 4 22.12.2004 22:39
Laptop nagrywarka Samsung SN-324B(combo) i pliki *.bin hudy Napędy optyczne CD 1 01.11.2003 15:17
plik do nero aby działała nagrywarka Samsung 266coś tam, wkażdym razie ta najnowsza korki Off topic 0 24.11.2001 11:23
Samsung SW-408 czyli nagrywarka widmo? Larry[tm] Napędy optyczne CD 2 02.02.2001 01:10


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.