Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.09.2006, 18:24   #1
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Odzyskanie danych z mini CD

Problem, jak w temacie.
Dostałem do odzyskania dane z płyty mini CD m-ki "Vakoss" 23 min/200 MB.
Płyta była użyta do nagrania zdjęć wykonywanych aparatem cyfrowym z wypalarką mini CD.
Z tego, co wiem od osoby wykonującej zdjęcia z początku wszystko szło dobrze i zdjęcia były na bieżąco zapisywane. Po pewnym czasie aparat wyłączono. Przy kolejnym uruchomieniu pokazał się komunikat "Inicjalizacja CD", co oznacza, że aparat na nowo zaczął formatowanie płyty (nie wiem dokładnie znam to z relacji). Niestety obsługujący aparat zamiast go wyłączyć robił dalej zdjęcia w ramach nowej sesji, które chyba nadpisały poprzednią sesję.
Płyta była męczona przez DVD RW LiteOn SHW 1635S.
Użyłem Isobustera w wersji 1.9.1 i Alcohola 120 % w wersji 1.9.5 build 4327.
Isobuster męczył płytę około 15 godzin, Alcohol ponad 30, przy czym Alcohol pokazywał non stop błędne sektory.
Płyta jest widoczna w napędzie dopiero po dłuższym czasie.
Ostatecznie odzyskałem około 11 MB. Widoczne są dwie ścieżki
Obraz podpiąłem pod napęd wirtulany, ale nie można go było odczytać. Isobuster odzyskał tylko jedno zdjęcie o wielkości różnie - 660 kb, albo 1,1 mb.
Co dziwne na podglądzie widać je całe, a jak je chcę otworzyć to około 1/5 od dołu jest obcięta i niewidoczna.
Nie wiem może ja robię coś nie tak.
Te zdjęcia są bardzo ważne.
Znacie jeszcze, jakiś program do odzyskiwania danych.
BadCopyPro też nie dał rady.
Pozdrawiam.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.09.2006, 02:39   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Boj***281; si***281;, ***380;e nic nie poradzisz.

Skoro, jak s***322;usznie zauwa***380;y***322;e***347;, poprzednia sesja zosta***322;a nadpisana, to mo***380;e jakie***347; s***322;u***380;by specjalne poradzi***322;yby sobie z odzyskaniem tych fot?

Skoro ani isobuster, ani badcopy nie odzyska***322;y, to najwyra***378;niej nie ma czego odzyska***263;...

Niech kto***347; mnie poprawi je***347;li jestem w b***322;***281;dzie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 12.09.2006, 06:28   #3
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wypróbuj CDRollera znacznie lepiej sobie radzi niż BadCopy.
para jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.