Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.03.2003, 13:26   #1
grzesta
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.03.2003
Lokalizacja: Września
Posty: 3
grzesta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odzyskiwanie danych z płyty CD-RW

Jest taki problem.Zrobiłem szybkie formatowanie płyty CD-RW.jednak okazało się że znajdowały się tam b.ważne dane.Czy można je odzyskać np. za pomocą jakiegoś programikuPROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!
grzesta jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.03.2003, 13:33   #2
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Temat przerabiany w tym miesiący chyba po raz czwarty.
Nie da się. Niestesty straciłeś bezpowrotnie swoje dane.

Pozdrawiam
para jest offline  
Stary 26.03.2003, 21:36   #3
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
oj bylo to ostro walkowane. byl niedawno jeden gosciu ktory twierdzil ze mozna odzyskac te dane. nawet przesylal on program na e-maila.
__________________
epol jest offline  
Stary 27.03.2003, 00:20   #4
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A masz jeszcze ten program?
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline  
Stary 27.03.2003, 00:29   #5
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Re: Odzyskiwanie danych z płyty CD-RW

Cytat:
grzesta napisa***322;(a)
Jest taki problem.Zrobiłem szybkie formatowanie płyty CD-RW.jednak okazało się że znajdowały się tam b.ważne dane.Czy można je odzyskać np. za pomocą jakiegoś programikuPROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!
Twoje dane tam są, bo są nie skasowane, ale to śmietnk, bo nie ma TOC.

Na pewno pomogą w odzyskiwaniu bardzo ważnych danych wyspecjalizowane firmy, ale to kosztuje bardzo prawdziwe pieniądze.

Nie wiem czy istnieją gotowe programy do odzyskiwania z ISO9660, ale jeśli nawet - to niemożliwe jest aby program zrobił to automatycznie i w 100% poprawnie.
pali jest offline  
Stary 27.03.2003, 06:08   #6
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
program przesylany przez tego usera to BadCopyPro - cos musi w tym byc - bo nikt nie szedlby w zaparte i wciskal kit wiedzadz ze to nie dziala - (sprawdzielm tez ewentualnosc ze to wirus/trojan - kazdemu ufaj, kazdego sprawdzaj) - u mnie niestety nastepowal zwis nagrywarki/cdromu w momencie przystapienia 'do rzeczy' - zakladajac ze to normalne nawet raz zostawilem na dlugo komputer z tym softem - niestety - po paru godzinach sytuacja sie eni zmienila - u mnie kicha - ale sprobowac warto - jesli chcesz i podasz maila to posle ci ten program
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 27.03.2003, 11:23   #7
krzyches
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Posty: 98
krzyches zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wyglada na to, ze BadCopy mozna odzyskac tylko dane, na ktore cos nadpisano. Jesli np. na niezamknietej plycie wielosesyjnej otworzysz nowa sesje, to BadCopy zobaczy stre dane. Po kasowaniu w Nero, albo CloneCD nie widzi nic
Pozdrowka
krzyches jest offline  
Stary 03.04.2003, 11:26   #8
Dinx
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dinx
 
Data rejestracji: 14.03.2003
Posty: 128
Dinx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odzyskiwanie danych

Panowie ( a moze i Panie ) nie jestem mistrzem w problematyce , ale powiem tyle - mozna odzyskac dane z nosnika CD-RW ( jezeli nie zostalo przeprowadzone gruntowne kasowanie ).Sprawdzilem - BadCopyPro.Zainteresowanych zapraszam na gg 72991
Dinx jest offline  
Stary 03.04.2003, 13:09   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
moze ktos to zweryfikowac? ja nie mam tu gg - jestem na uczelni i raczej do domu nie wracam w najblizszym czasie
a sprawa mnie zastanawia - czy to dziala tylko w specjalnych przypadkach czy NIE dziala tylko w specjalnych - bo u mnie w obu windach nie zadzialalo
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 03.04.2003, 13:29   #10
krzyches
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Posty: 98
krzyches zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Odzyskiwanie danych

Cytat:
Dinx napisa***322;(a)
Panowie ( a moze i Panie ) nie jestem mistrzem w problematyce , ale powiem tyle - mozna odzyskac dane z nosnika CD-RW ( jezeli nie zostalo przeprowadzone gruntowne kasowanie ).Sprawdzilem - BadCopyPro.Zainteresowanych zapraszam na gg 72991
Zgadza sie. Obawiam sie tylko, ze w przypadku szybkiego kasowania tez nie dziala. Natomiast jesli na plytce, nie zamknietej,na ktorej cos juz bylo, zapiszes cos jak na NOWEJ,nie kasujac jej, to stare pliki w normalnym trybie nie beda widoczne, a BadCopy je pokaze. U mnie tak dzialalo. Pozdrowka
krzyches jest offline  
Stary 03.04.2003, 13:34   #11
Dinx
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dinx
 
Data rejestracji: 14.03.2003
Posty: 128
Dinx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dla Sida

Sid , z tego co się zorientowałem po Twoich wypowiedziach to jestes gosc w dziedzinie nagrywania . Ja niestety jestem tylko prosty typo ktory swego czasu mial taki problem. Gdzies znalazlem wzmianke o omawianym programie i postanowilem to sprawdzic.
Udało mi sie odzyskac skasowane dane. Płyta po skasowaniu byla nagrywana.Wiec naturalnie widzialem tylko ostatnie nagranie. Po uzyciu programu , przy pomocy funkcji Rescue Lost Files Mode 1 zostały wyświetlone wszystkie wczesniejsze tracki. Odznaczylen to co mnie interesowalo i odzyskałem to. Oczywiscie do programu musisz miec stosowny "ulepszacz" inaczej pokaze Ci tylko dane , ale ich nie wyciagnie.
Nie wiem co moglbym powiedziec jeszcze ? Operuje prostym jezykiem , nie znam fachowych okreslen.
Nie mozesz sobie zainstalowac tymczasowo jakiegos numerka gg?
Dinx jest offline  
Stary 03.04.2003, 21:06   #12
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie - bo ja tu tylko user - nie moge nic instalowac - ale juz jestem w domku - tylko ze teraz z kontuzja - wiec mysli mi sie ciezko

u mnie po wlozeniu plyty do napedy - pokazal mi NIC! szkoda... moze to moje napedy sa do bani? ale testowalem na 3 roznych...

moje gg masz pod postem - najezdzasz na to sloneczko i tam znajdziesz numer - 2319150
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 04.04.2003, 07:36   #13
Dinx
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dinx
 
Data rejestracji: 14.03.2003
Posty: 128
Dinx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
krzyches moze miec ( niestety ) racje

Czesc.To co napisal krzyches jest prawdopodobnie prawda . Plytkaz z ktorej odzyskiwalem dane byla "zapomniana" i byc moze wlasnie w ten sposob byla wczesniej potraktowana jak opisuje krzyches i tylko dzieki temu udalo mi sie odzyskac te dane.
Przepraszam wszystkich ktorych moglem wprowadzic nieswiadomie w blad , a Tobie krzyches dzieki.
Dinx jest offline  
Stary 04.04.2003, 16:16   #14
SoniB
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.04.2003
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 16
SoniB zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Suchajcie najlepszy do tego progs to CD\DVd Diagnostic, niestety nie darmowy, ale ***** sie znajdzie ,
na stronce www.arrowkey.com, dawniej nazywał się CD-R Diagnostic. HaveFun !!!!!^_^
__________________
Powiedź mi jedno słowo, a powiem ci kim jesteś.......
SoniB jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.