Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.01.2006, 13:23   #1
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
out of memory w CopytoDvd :(

chcialem znalezc zamiennik dla nero (jak dla mnie nero 7 to porazka nie bede pisal dlaczego) a wiec program ktory umozliwiłby mi nagrywanie danych na plyty cdr oraz dvd roznych formatow (+r -r +rw -rw itd)
sciagnalem triala copytodvd wersja 3.1.2.136
podczas proby nagrywania danych na cdekach lub plytkach dvd wywala za kazdym razem blad out of memory (zeby nie bylo szukalem na forum i byl nawet taki temat niestety nikt nie wytlumaczyl jak sobie z tym bledem poradzic), im wiecej czytalem tym bardziej doszedlem do wniosku ze program jest po prostu zwalony (echhhh)
moj sprzet to plytka glowna na via k8t800 (stery 5.04) do tego 1 GB ramu i nagrywarka lg gsa-4120B
prosze o pierwsza pomoc dotyczaca tego bledu da rade cos zrobic aby nie wystepowal??
ps pokombinuje z innymi sterami i biosem ale watpie aby cos pomoglo
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.01.2006, 16:48   #2
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chcialem sie przypomniec bo cos widze za trudne pytania zadaje
jesli ten blad to wina programu to niech ktokolwiek da znaka ze to rzeczywiscie wina programu a nie czegos innego
kombinacje ze sterami i biosem nagrywarki nic nie daly
bede bardzo wdzieczny za odpowiedz

Ostatnio zmieniany przez konopa : 13.01.2006 o godz. 16:52
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 23:10   #3
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
prosze admina o skasowanie pytania skoro nikt nie jest w stanie na nie dac odpowiedz wiec oznacza to ni mniej ni wiecej tylko tyle ze niepotrzebnie zasmieca miejsce na forum
(ps jesli moge sam skasowac to niech ktos napisze jak i sam skasuje bo taki lol ze mnie ze nie wiem jak to sie robi)
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 23:36   #4
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Lightbulb

witaj
a czy próbowałes innych programów oprócz copytodvd?? jeśli szukasz zamiennika dla nero to ja polecam Ashampoo Burning Studio 5.5.1 (sam go używam). Kiedyś też korzystałem z Cheetah DVD Burner. Programów do nagrywania jest naprawde dużo więc sprawdź na jakimś innym.

ps. na jakich płytach nagrywasz??
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 09:25   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
etam lepszy DeepBurner free edtion nie dość że darmowy to se doskonale radzi z nagrywaniem i jest PL jedyny minus to to że nie obsługuje nagrywania 16x można nagrać tylko DVDR 6x zaść CDR 48x

Zeby nie było że odsyłam cie do szukajki i google którego nikt nie nawidzi to masz tu linka http://www.deepburner.com/
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 19:20   #6
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a dziekuje
na copytodvd troche mi zalezalo ze wzgledu na blindwrite jakas stara wersje z ktorej kiedys korzystalem, ale chyba powroce do nero w wersji 6, ktora nigdy nie sprawiala mi zadnych problemow
wymienione przez was programy oczywiscie sprawdze
wlasciwie nie wiem skad mam dziwne problema z nagrywaniem
moja nagrywara to lg gsa 4120B z tego co czytalem nie jest to totalny szit ale calkiem fajna wypalarka, postanowilem wymienic bios na nowszy (chcac sprawdzic czy czas dostepu moze sie nieco zmieni) poczatkowo mialem bios w wersji A100 a wiec chyba pierwszy jaki w ogole powstal do tej nagrywarki
zmienilem bios na A115 (oficjalny) oraz A117 (nieoficjalny) i w zasadzie tak samo dobrze oba biosy spalaja HOŁKI (-:-) zazwyczaj problem przy zapisywaniu obszaru lead out pod koniec nagrywania albo blad kalibracji lasera czy cus (w trakcie nagrywania delikwenta), glupio postapilem gdyz nie zrobilem buckup'u starego biosu. z drugiej strony piec holkow dvd jakie spalilem kuzynowi wygladalo inaczej niz te ktore wypalaly sie wczesniej dobrze na starym biosie. acha wlasciewie hołki uzywane sa przez moich znajomych jako jednorazowe nosniki danych (czyli aby nagrac i przezucic na dysk komputera a czy plyta wytrzyma probe czasu to juz nie jest dla nich wazne) osobiscie sam nagrywam na plytach tdk 8x z predkoscia 4x i w sumie problemow zadnych nie zanotowalem. szkoda tylko ze na stronie lg nie ma biosu w wersji A100 chyba dopiero od A104 mozna sciagnac wiec moze ten wypadlby calkiem niezle. co do wersji A100 to poszukam na necie.
wczesniej moglem zapodac UT w trakcie nagrywania puscic na raz trzy playery audio z inna piosenka (takze proc mial co robic i twardy tez) i plytka nagrywala sie idealnie. niestety stare dobre czasy minely
a wracajac do nero 7 zauwazylem ze odpala mi sie przy starcie systemu proces NMBgMonitor. co to za proces?? czy jest niezbedny podczas nagrywania plyty??
i jeszcze takie pytanko male czy adobe proponuje uzytkownikom jakis swoj program do nagrywania danych??
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2006, 21:48   #7
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jestem w trakcie testow
ashampoo cheetah oraz nti cd&dvd-maker odpadly
np w wyniku braku obslugi nagrywarki w srodowisku 64 bitowym
lub braku obslugi mozliwosci nagrania pliku wiekszego niz 4,2 GB
sonic recordnow jest paskudnie obrzydliwy
wlasciwie jak na razie deep burner trzyma sie jako ten co umie nagrac po ludzku
testy w trakcie, o wynikach bede sie staral informowac
a noz znajde zloty srodek (no co baldzio licze)

ech nie wiem o so chosi
niektore programy zamiast pliku 4.3GB wypalaja 280 MB
?? np cute cd dvd burner tak mi zrobil nie wiem so sie sieje
apropo jego explorator plik 4,3GB rowniez widzi jako 280 mega-po prostu korba

Ostatnio zmieniany przez konopa : 23.01.2006 o godz. 21:55
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2006, 21:59   #8
konopa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 16
konopa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
na razie wrocilem do nero 6.6.0.18 lecz niestety nie wiem jaki bios dobrac do nagrywarki lg gsa 4120B na razie testuje rozne ale chyba jedynie a104 poprawnie wykrywa plyty TDK DVD-R 8X, przy nowszych nero umozliwia zapis plyty jedynie z predkoscia 4X nie mam mozliwosci nagrania osemka nie wiem czemu.
apropo potestuje nowsza wersje copy to dvd a noz nie bedzie glupich bledow
konopa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2007, 16:13   #9
supermimai
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2007
Posty: 1
supermimai w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hi,

I m Fabrice from VSO, sorry I don't speak Polish, we only identified this problem today, and we know how to fix it , it is a stupid corruption of the translation file. If anyone speak english and would like to receive a free license and help us to improve the polish support , just download the version from :

http://download.vso-software.fr/copytodvd4_setup.exe

then with explorer, go to the LANG subfolder in the application folder, and run the langtool. from this you can edit the translation, update and you are welcome to post a new translation as an attachment , or contact us by the support form ( or private message )

thanks by advance
supermimai jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.