Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.08.2001, 13:01   #1
Bouli
Gość
 
Posty: n/a
Overburning na LG 8120b

Ile maxsymalnie można nadpalać na tej nagrywarce na płycie 700MB ?? Jeśli ktoś to robił prosze podać maksymalny czas który należy wpisać w np. Nero.

Thx for Re.

Bouli.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.08.2001, 13:12   #2
dekeilius
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.07.2001
Posty: 17
dekeilius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mi sie udalo na ricohu nagrac 707...dalej sie balem )) i nagrywam max 703...
dekeilius jest offline  
Stary 15.08.2001, 15:25   #3
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Bouli (15-08-2001 13:01):
Ile maxsymalnie można nadpalać na tej nagrywarce na płycie 700MB ?? Jeśli ktoś to robił prosze podać maksymalny czas który należy wpisać w np. Nero.

Thx for Re.

Bouli.
Generalnie to zależy od płytki - możesz sprawdzić ile maxymalnie wepchniesz na CDka progsem Nero CDSpeed. ja co prawda mam TEACa W58E ale udało mi się max na 700 wepchać 723 MB (Esperanza przedruk - paranoja nie? Na Verbatimy MetalAZO weszło mi max 710 MB)
 
Stary 19.08.2001, 13:31   #4
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Bouli (15-08-2001 13:01):
Ile maxsymalnie można nadpalać na tej nagrywarce na płycie 700MB ?? Jeśli ktoś to robił prosze podać maksymalny czas który należy wpisać w np. Nero.

Thx for Re.

Bouli.
Mozna az do bolu overburnowac tyle ze jak braknie miejsca to plytka w pizdu idzie

A wiem ze plytki tego samego producenta wytrzymuja rozne overburningii...

Ej czy stalo sie u was komus tak, ze nagrywal AUDIO z mp3 w dao i przeoverburnowal, tzn. piosenka (ostatnia) sie nie zmiescila i nagrywanie sie zmascilo....
Czy taka plyta dziala w odtwarzaczu audio ?

Pozdro. Dzieks. Gazor

P.S. Potestowal bym ale nic mi nie czyta cd-rw w chaciew, a mam malo plytek a do sklepu daleko wiec jeszcze raz dzieki za info
gAzZzZoR jest offline  
Stary 20.08.2001, 21:11   #5
Jerry
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.04.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 101
Jerry w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po pierwsze na platinumkach nagrałem 717 i nic sie nie działo, wszystko chodzi extra.

Po drugie. Gazor ja miałem coś takiego. Nagrywam WinOnCd ułożyłem sobie składanke na 703MB (włączony overburning) włożyłem sobie płytke do Yamaszki i ***udu w RECORD. po nagraniu wyciągam płytke załączam do wieży i ostatnia piosenka po kilkunastu sekundach sie zatrzymuje i nic. Koniec. Wyciągam płytke a tam pisze 650MB 74 min. Oczka zrobiłem jak denka od szklanki. niewiem gdzie wypaliło te pozostałe 50MB (może na obudowie) ale po skończeniu nagrywania wyszedł napis "Write succesfully" i nic sie nie działo żadnych trzasków czy zgrzytania podczas nagrywania. A płytka działa normalnie tylko brak ostatniej piosenki. Zaznaczam iż nagrywałem na WinOnCd 3.8 PE więc jak to ma się do innych programów to niewiem.
__________________
Pozdr.
Jerry
Jerry jest offline  
Stary 21.08.2001, 01:30   #6
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
cool i dzieks
gAzZzZoR jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.