Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.05.2001, 14:11   #1
craal
Gość
 
Posty: n/a
nero 5.1.1.8, teac w58e i kopiowanie plyt audio...

prosze choc o krotka wskazowke ..
kurcze nie udalo mi sie skopiowac jeszcze ani jednej plyty audio uzywajac tej wersji nero...za kazdym razem BU !! nie mam czym to moze byc spowodowane..
zaznaczam, ze zalezy mi na opcji cdtext, ktora dal tego programu byla zapisywana na plycie bez zadnych 'dodatkow'(jak np. w WinOnCd). Nie wiem czy to ject wina *****'a czy czegos innego...Kiedys mialem jakas starsza wersje tego programu i przy predkosci x4 'w locie' odbywalo sie to bez problemow, teraz przy chyba juz 15 probie bierze mnie przyslowiowa ****ica...
Prosze w zwiazku z tym o podpowiedz : co mam ewentualnie zmienic w ustawieniach lub czy istnieje inny przyzwoity program posiadajacy odpowiednia baze cdtext(np. dla niektorych plyt pod winoncd nie dalo sie znalezc informacji o plycie a przy nero praktycznie dla wszystkich) , ktory moglby nastapic nero przy kopiowaniu plyt audio ...
z gory dziekuje
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.