Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2002, 17:35   #1
P_M_
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 115
P_M_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Platinium multispeed

Mam lg24/10/40 i większość z wyżej wymienionych płyt ulega zniszczeniu. Podobny problem mam mój kolega z identyczną nagrywarką. Pozostałe płyty są nagrywane bez zarzutu. Czy przeładowanie biosu pomoże, czy to te płyty s felerne? Obecnie mam bios w wersji 1.06 i raczej wolałbym uniknąć jego upgrade'u, ale jak się musi...
P_M_ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2002, 17:43   #2
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wink

Witam !

Daj sobie spokój z biosem może poprostu jakaś felerna seria płyek - co się zadarza !
Laser jest offline  
Stary 02.07.2002, 18:17   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,962
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Re: Platinium multispeed

Cytat:
P_M_ napisa***322;(a)
Mam lg24/10/40 i większość z wyżej wymienionych płyt ulega zniszczeniu. Podobny problem mam mój kolega z identyczną nagrywarką. Pozostałe płyty są nagrywane bez zarzutu. Czy przeładowanie biosu pomoże, czy to te płyty s felerne? Obecnie mam bios w wersji 1.06 i raczej wolałbym uniknąć jego upgrade'u, ale jak się musi...
Widze, ze chyba sam sobie odpowiedziales. Po prostu pewnie kupiliscie z kumplem na spole szpindel plyt i mieliscie pecha. Taki juz jest urok tanich plyt, a platinum jest tylko nazwa handlowa pod ktora robi kilku producentow. Jest wiec calkiem mozliwe, ze nastepne platinum z innej partii beda w porzadku. A kombinacje z biosem to zostawcie sobie na koniec. 8)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 03.07.2002, 11:00   #4
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywam na Platiniumach od pół-wieku. Niepowiem zdażył mi się wałek (miał zielony kolor) to były jeśli pamiętam 24x na płytach miały multispeed z 25 wywaliłem około połowy. Kupuję je dalej ale już nie na zielonym :cool: :cool: i nagrywają się dobrze. Co do oznaczenia Multispeed radzę jednak uważać bo mogą się pod nim kryć 12x (stare partie), 24x czy 40x te dwa ostatnie częto sprzedawane po sklepach. Trzeba zwracać uwagę co się kupuje bo 24x nie wytrzymują nagrywania 40 (testowałem :cool: ).

Pozdrawiam wszystkich ..::emieN:::..
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.