Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2001, 22:07   #1
itl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.12.2000
Posty: 19
itl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
BURN-Proof i DAO-RAW

Czy funkcja Burn-Proof moze spowodować, że zabezpieczona płyta kopiowana w trybie DAO-RAW nie będzie idealnym obrazem źródła? A może te 40 mikrometrów nie robi żadnej różnicy?
itl jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2001, 22:44   #2
Vasco
Gość
 
Posty: n/a
Nie powinno to stanowić problemu. Z ciekawosci kiedys dokonalem pewnej proby (choc akurat na JustLinku...), z zapisem plyty audio 12x. Na paru minutach dzwieku udalo mi sie doprowadzic do ponad 300 przerw w nagrywaniu. Jak wiadomo dane audio nie maja nawet bitu informacji do korekcji, a wiec sa odtwarzane w takiej formie, w jakiej uda sie je odczytac... Po odtworzeniu nie uslyszalem nawet cienia trzaskow czy innych efektow. Moze nie jest to dowodem na potwierdzenie tezy zawartej w pytaniu, ale chyba dosc wyraznie wskazuje, ze raczej tak jest.
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.