Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.02.2002, 21:07   #1
shadow2
Gość
 
Posty: n/a
Plytki z nagrywaki nie czytaj wierze - HELP ME

Mam taki problem ze po nagraniu plytki audio w nagrywarce firmy Yamaha 16/10/40 niektore plytki w wierzy nie ida albo jak ida to dzwieku nie ma a wierza widzi wszystkie kawalki jakie sa na plycie i ni hu hu.

Muj drugi problem jest taki ze program nero nie moze mi nagrywac audio, zaraz po rozpoczeciu nagrywania wyskakuje mi komunika "comunicaton failure" i nero zwisa i plytka z***
Wiec prosze kogos o pomoc jak by mi mogl z tym pomoc )) bede bardzo wdzieczny
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.02.2002, 17:44   #2
karp
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.03.2002
Posty: 13
karp w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Musisz wypalac z mniejszą prędkością im mniejsza tym lepsza, np u mnie wypalam audio x2 ew. x4 ale tylko na płytach o jasnych kolorach (taki mam sprzęt w domu) ale niektóre wierze nie czytaja pirackich płyt spokałem się z takimi
karp jest offline  
Stary 24.02.2002, 17:57   #3
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wypalaj w dao raw a nie w tao i nie z maksymalna szybkoscia. zobacz czy nie ma konfliktow w systemie. chodzi o EIDE
__________________
BIDI
Bidi jest offline  
Stary 24.02.2002, 18:43   #4
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a w ogole to jak masz slabego procka to nie wydala z konwertowaniem mp3 do audio i plytka sie wywala
a wieze juz tak maja ze niektore nie czytaja cdr
wypalanie x2 jest wedlug mnie przesada - ale wiele osob powie ci ze w ogole to najlepiej x1 ja nagrywam x4 heh bo mam taka nagrywarke ale kumpel wszystkie audio nagrywa x8 i jest ok
co do koloru plyt to tez nie ma wiekszego znaczenia bo albo wieza czyta cdr albo nie ale jak czyta to faktycznie te jasniejsze maja wieksze szanse na poprawne odczytanie- chociaz znowu z drugiej strony ja audio nagrywam na verbatimach metal azo ktore sa ciemno niebieskie i nie mialem do tej pory zadnych problemow z ich czytaniem czy to przez wieze czy discman'y i itp
reasumujac powodzenia i nie boj sie nagrywac wiecej niz x4 - nie po to sa nagrywarki coraz szybsze zeby nagrywanie zajmowalo ci cale popoludnie
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 26.02.2002, 07:34   #5
Radek
Gość
 
Posty: n/a
Mam w samochodzie odtwarzacz CD firmy Secas który nie odtwarza cdr-ów oprócz verbatimek. Sprawdzałem na innych z niebieskim spodem, tylko Verbatim. Prędkość nagrywania obojętna. Nagrywam X24 i nie słyszę róznicy.
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.