Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.05.2002, 16:19   #1
Darek
Gość
 
Posty: n/a
Płyty 8 cm

Witam szanownych wypalaczy. Zwracam się do was z pewnym problemem i liczę że ktoś mi pomoże. Mam nagrywarkę Yamahę CRW3200E i nagrywam płytki za pomocą programów CloneCD 4.0.0.1 oraz Nero 5.5.8.0. Ostatnio kupilem płytki formatu 8 cm i próbowalem wypalić je i w CloneCD i w Nero. Okazało się bowiem że ani za pomocą jednego ani drugiego programu tego się zrobić nie da, wyskakuje error. Nie można nawet skasować płytki cd-rw 8 cm. Chcialbym się dowiedzieć czy to wina oprogramowania czy nagrywarka moja nie obsługuje tego formatu płyt. Jednak nadmienię że nagrywarka posiada wytłoczenie na tacce na tego rodzaju płyty. Jeżeli te programy tego nie obsługują to może są jakieś które to robią.
Z góry dziękuję za dobre rady.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.05.2002, 08:28   #2
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nagrywarka to napewno obsluguje. Jak chcesz plyte 650 mb w clone skopiowac na plyte ok.200mb?. A w nero ci pojdzie w wionie tez. zadeklaruj nowa pojemnosc plyty ( czas plyty ) i juz
bgn jest offline  
Stary 15.05.2002, 15:13   #3
Darek
Gość
 
Posty: n/a
nagrywarka to napewno obsluguje. Jak chcesz plyte 650 mb w clone skopiowac na plyte ok.200mb?. A w nero ci pojdzie w wionie tez. zadeklaruj nowa pojemnosc plyty ( czas plyty ) i juz

W clone to próbowalem skasować płytkę cdrw, nie nagrać, a w nero przed ustawieniem nowej pojemności pojawiał się komunikat: wykonanie polecenia fiksacja nie jest możliwe, a po zadeklarowaniu nowej pojemności tak jak mi radziłeś podaje komunikat: track following error. Po za tym nagrywarka wydaje z siebie dziwne brzęczenie.
 
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.