Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.11.2000, 12:53   #1
||
Gość
 
Posty: n/a
Pomagajmy sobie!

Mam propozycje do autora serwisu:
Czy moznaby stworzyc liste bledow sprzetu tzn. przy danych o jakiejs wypalarce pisac o tymtak aby osoby, ktore chca kupic taki sprzet wiedzialy o bugach
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2000, 14:26   #2
qumpel
Gość
 
Posty: n/a
Nie jestem Administratorem tego serwisu. Ale pomysł jest niezły.
Do opisu konkretnego modelu dodałbym spis oprogramowania z jakim bezbłednie współpracuje dany sprzęt. Jesli to wypali moge co nieco napisac o tym co mam (Ricoch 7080A).
Powodzenia
 
Stary 19.11.2000, 17:36   #3
OO
Gość
 
Posty: n/a
Niezle - popieram! Moge tez wspomoc.
 
Stary 19.11.2000, 18:15   #4
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Hej !

Myslalem kiedys o zrobieniu mozliwosci dodawania komentarza do kazdego opisywanego sprzetu. Mozliwe, ze jak znajde chwile czasu to porozgladam sie za jakimis skryptami automatyzujacymi dodawanie wlasnych komentarzy. Czekam na Wasze opinie na temat tego pomyslu.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 20.11.2000, 21:41   #5
adixo
Gość
 
Posty: n/a
Jestem za i jeszcze raz za , to może wiele pomóc
 
Stary 21.11.2000, 07:46   #6
plitkin
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.09.2000
Posty: 77
plitkin zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja jak najbardziej ZA!. Moge opisac Plexa 1210A. Jednoczesnie proponuje wprowadzenie dzialu dot. CD-ROMow - jako sprzetu scisle zwiazanego z CDRW. (Moge opisac TEAC 540E)
plitkin jest offline  
Stary 21.11.2000, 11:01   #7
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
OK. Jak tylko znajde wolny czas (a z tym jest problem niestety) postaram sie dolozyc mozliwosc dodawania swoich komentarzy.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 21.11.2000, 19:06   #8
|||
Gość
 
Posty: n/a
Witam.
Okazuje sie, ze moj pomysl spodobal sie wam. Musze nieco jednak napisac wiecej na ten temat ze wzgledu na Wasze odpowiedzi. Otoz nie mialem na mysli zadnych testow, opisow, itp. od tego sa opisy sprzetu na tej stronie i w pelni wystarcza. Mialem na mysli wypisywaniewad sprzetu jakie pojawiaja sie po jakims czasie urzytkowania, np. taka nagrywarka firmy XXXX model YYYY mimo, ze w instrukcji napisali,ze Blablabla a ona jednak _=_=_ . Otoz pewne wady wychodza dopiero po wypaleniu sterty plytek dlatego proponuje pisac o tym tak aby kolejne osoby nie kupowaly juz bubla. Ja np. z doswiadczenia wiem, ze napedy firmy SXXXXXX... nie nadaja sie na cdrom sluzacy do kopiowania cd gdyz po kilku minutach zwalniaja i nagrywarka - samiwiecie bufor... dlatego strasznie zaluje, ze kupilem ten naped cd, ale juz za pozno dlatego zrobmy cos aby innym sie to nie zdarzalo...
Czekam na odp. ( nie na maila bo on nie istnieje )
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.