Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.02.2005, 19:28   #1
retrox
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
retrox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy !!! Błąd w instalacji Alcohol 120% i innych emulatorów

Pytanie zawarłem w tytule. Podczas instalcji Alcohol 120 % na końcu występuje mi błąd "Internal Error 25001. 25009 (i dalsze znaki)
Dodam ,ze instalka jest ok nie mogę zainstalować też innych programów tego typu. Próbowałem System Mechanic i Norton system work. Bez rezultatu.
Tylko proszę bez rad typu :
Format
Przywracanie systemu
Reinstalacja
Bo to przerabiam i tak za często.
retrox jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.02.2005, 19:54   #2
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Pytanie w tytule? Jakos nie widze tam pytania, a jedynie stwierdzenie, wrecz rozkaz, a to nie ladnie.

Opisz dokladnie problem, bo do tej pory nic z tego nie wynika... postaw sie w roli czytajacych i chcacych pomoc i zastanow sie czy moglbys wywnioskowac cokolwiek z tego, co napisales?

pewien link:
http://club.cdfreaks.com/lite/t-73604.html
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 20.02.2005, 20:09   #3
retrox
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
retrox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na początek sorry nie rozkazuje tylko błagam o pomoc. Sam dużo z tego nie mogę wywnioskować. Wiem jedno problem zaczoł się pojawiać kiedy zainstalowałem daemona (zapomniałem odinstalować alcohola) od tego czasu mam problem. Najprawdopodobniej programik nie może wgrać sterów. Bo bład występuje na samym końcu instalacji (już po załadowaniu skrótów na pulpicie) samo przepisanie błędu niewiele da. same cyfry bez jakich kolwiek lokalizacji.
retrox jest offline  
Stary 20.02.2005, 20:16   #4
Japer
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.11.2004
Posty: 47
Japer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
byc mzoe ze jkies pliki koliduja w systemie alkohola z demonem..albo sa te same litery dyskwo virtualnych ja bym przeczyscil rejestr z alcohola i daemona i od nwoa zaisntalowal..
Japer jest offline  
Stary 20.02.2005, 20:21   #5
retrox
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
retrox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Spróbowałem wyczyścić rejestr recznie oraz programowo bez rezultatu

Ostatnio zmieniany przez retrox : 20.02.2005 o godz. 20:24
retrox jest offline  
Stary 20.02.2005, 20:52   #6
retrox
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
retrox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok coś ruszyło odinstalowałem napędy i zainstalowało nanowo. Zmienił się tylko bład miejsce występowania to samo jednakże z tego przynajmniej coś wynika: "Error 25002 some driver has invalid name or conflicts with other file or service in system. Please choose other driver names or make sure you have rebooted after removal of sofare using same names." z góry sorry za błędy ale przepisywałem .Proste pytanie jak to naprawić
retrox jest offline  
Stary 20.02.2005, 23:18   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,957
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A moze wystarczylo uzyc wyszukiwarki na forum.....ja tak zrobilem przed chwila za ciebie, wystarczylo wpisac numer bledu i prosze:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=25002
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 21.02.2005, 06:55   #8
retrox
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
retrox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok naprawił się błąd 25002 ale został 25001 i 25009 czytałem na forum alcohola jak się tego pozbyć naryłem w rejestrze jak kazali usówałem jak kazali i co : brak jakich kolwiek rezultatów. Chyba nikt mi nie pomoże jeśli Admini Alcohola nie wiedzą to tu chyba też... Wiem jedno jakbym się odrzu zabrał za przywracaniue systemu dawno miał bym spokój dzięki zaradę jakbyście na coś wpadli dajcie znać
retrox jest offline  
Stary 21.02.2005, 08:18   #9
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Z tego co piszesz to troche naplataleś
Najpierw piszesz że nie możesz wgrać alcohola, potem że zaczęło sie jak wgrałeś daemona.
Czyli w końcu czego sie nie da zainstalować.

Wydaje mi się iż jeśli miałeś alchol wcześniej nie ma wpływu to na daemona.
Konflikt może byc raczej z innymi wirtualnymi napędami. Nic nie pisałeś a na pewno masz ClonyCd, Nero
Oba z nioch mogą mieć wirtualne napędy.
Nie zalecał bym ich instalowania - przy Nero .
A jak masz tary ClonCD to wybierz instalację wybiurczą i podczas instalacji usuń wirtualny napę.
Potem instalujesz co chcesz.
Alcohol , BW ... na koniec Daemona.
Oczywiście wszystko po restartach kompa.
ta kolejność jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.
Odwrotnie owszem.
__________________



prometeusz jest offline  
Stary 21.02.2005, 09:37   #10
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,957
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pytanie po co komu daemon jesli wczesniej juz ma alcohola? Przeciez alcohol ma napedy wirtualne oparte wlasnie na daemonie. Mozliwe ze tylko napatoczyl sie jakis konflikt wersji i stad te klopoty.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 15.07.2005, 19:42   #11
MuzioreQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Lokalizacja: Ksawerów k/Łodzi
Posty: 18
MuzioreQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, też miałem ten problem, u mnie na kazdym kompie dzieje sie tak tylko wtedy kiedy chce uaktualnic program, czyli po odinstalowaniu nie mozna zainstalowac. Znalazłem na to sposób:
1. Odinstalowałem napędy, odświezyłem manager użądzeń i po znalezieniu od nowa napędów wyłączyłem go.
2. Znalazłem wpis w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE /ENUM /SCSI i usunołem całe SCSI.
3. Restart kompa
4. Ponowna instalacja przebiegła bez problemowo.
__________________
Pozdrawiam MuzioreQ
MuzioreQ jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.