Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.04.2003, 21:36   #1
piotr105
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2002
Posty: 7
piotr105 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pomocy cdrom i nagrywarka LG

mam cr-rom LG 52x i nagrywarke LG 48/24/48 i NERO 5.5.10.20
dalem przegrywanie w locie z cdromu bezposrednio na nagryware i kicha nero wykryl ze jakies prawa autorskie i kicha przy analizowaniu cd przy 48% tak samo jak wylaczylem w locie a sprobowalem zgrac plytke na nagrywarce i poszla, tez nero wykryl prawa autorskie. dodam ze plytka ktora przegrywalem to Easy English !!!! hmmm nero nie pozwilil zrobic obrazu plyty na cdromie a na nagrywarce poszlo !!! o co tu chodzi !! i jeszcze jedno pytanie jakie nero przegrywa zabezpieczenia !!!! ? a jak wczesniej mialem dvd LG to mi zrobil obraz tej plyty a cdrom LG 52x nie ?
piotr105 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.04.2003, 21:45   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te cdromy nie nadaja sie do kopiowania plyt, o zabezpieczonych juz nie wspomne. A do kopiowania to uzyj clonecd lub alcohol zamiast nero.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 09.04.2003, 03:56   #3
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
1. nero wszędzie węszy prawa autorskie. Z tego powodu niczego nie wstrzymuje, tylko ostrzega, więc zostaw to, chyba że jesteś legalistą

2. Używany sprzęt ma znaczenie przy kopiowaniu cd z zabezpieczeniami. Nie tylko soft jest istotny. Opisane sytuacje nie są niczym dziwnym.

3. Nie ma oficjalnej listy zabezpieczeń ruszanych przez Nero. Ta "światowa" firma nie mogłaby sobie na to pozwolić... Są tylko narzędzia, które mozesz po swojemu wykorzystać (np. odczyt RAW). Ale - jak mówi grzeniu - nie ominie cię clony lub alcohol i kilka innych narzędzi. Bez tego nie da rady.
pali jest offline  
Stary 09.04.2003, 09:43   #4
piotr105
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2002
Posty: 7
piotr105 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ale mi chodzi o to bo ja w domu mam dvdLG i nagrywarke LG 16/10/40 i przy przegrywaniu nero mi pokazal ze plyta jest chroniona prawami autorskimi i zrobil obraz plytki i nagral na cdr !!
a teraz moja dziewczyna ma podobny sprzet co ja tylko ze cd-rom ma LG 52x i nagrywarke LG 48/10/48 ta ostatnia i mamy to samo nero i u mnie przegrywa easyenglish a u niej przy sprawdzaniu zawartosci i jaki kodow i analizowania zawiesza sie przy 50% a jak robie obraz na nagrywarce u niej to rusza !! jakiej firmy cdr sa najlepsze do przegrywania cd tych zabezpieczobnych bo tak to cd-r niepotrzebnie kupowala bo po to kupila by przegrywac w locie !!!
piotr105 jest offline  
Stary 09.04.2003, 09:58   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Do przegrywania zabezpieczonych plyt w locie najlepszym czytnikiem jest dvd toshiby, choc i tak nie zawsze jest mozliwe zrobienie kopii w locie. Teraz gdybys zmierzyl czas to pewnie okazaloby sie ze robiac obraz nagrywarka na maxa i nagrywajac na maxa zrobisz kopie szybciej niz w locie z tego cdromu, u mnie tak bylo i wywalilem tego LG 52x.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 09.04.2003, 18:17   #6
piotr105
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2002
Posty: 7
piotr105 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czekam na wiecej informacji
piotr105 jest offline  
Stary 10.04.2003, 03:10   #7
Tomek777
Alojzy
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 399
Tomek777 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
piotr105 napisa***322;(a)
czekam na wiecej informacji
Ja mysle, ze wszystko juz Ci dokladnie wyjasniono. Sciagnij program Clony XXL do sprawdzenia jakie to zabezpieczenie, ustaw takowe w Profilerze (rowniez sciagnij jesli nie masz), zrob obraz CloneCD i wypal. Sadze, ze powinno byc OK. Szczerze tez watpie, czy uda Ci sie zrobic w locie kopie zabezpieczonej plytki.
Pozdrawiam
Tomek777 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.