Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.10.2002, 08:02   #1
Yakuza_PL
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.07.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 74
Yakuza_PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z przegrywaniem !!!!!!! Pomocy......

Witam

Wczoraj pojawil mi sie bardzo duzy problem przy przegrywaniu plyt CD.
Uzywam LG Combo oraz nero 5599. nagrywam na plytki Platinium 700. Dodam ze przegralem juz na tym ponad 100 plytek i nie bylo problemow (no moze czasem).

Juz mowie o co chodzi. Nagrywam opcja - Kopiuj CD, predkosc x12.
Wczoraj 1 plytka przegrala mi sie bez problemow. natomista nastepne......

Przy przegrywaniu wszytko wyglada oki. Calosc konczy komunikat, iz nagrywanie przebieglo pomyslnie. Jednak gdy sprawdzam plyte okazuje sie ze nic na niej nie ma (w ogole nic na neij nie widzi). Sproboalem nagrac na tej samej jeszcze raz to samo, nowu przegrywa i znowu nic nie widzi. Jednak przy trzeciej probie nagrania, jest komunikat ze plyta jest pelna.
Wczesniej na innej plycie przegralo mi sie tylko 2 sekundy filmu i koniec.....
Dioda przy przegrywaniu miga (ta zielona od write), kumpel cos mi mowi ze powinna sie palic ciaglym swiatelm, bo miganie oznacza jedynie ze nagrywarka robi test.
wadliwosc plyt raczej odpada bo robilo mi sie to na kazdej po kolei.

kilka dni wczesniej tez mialem problemy, jednak tylko przy niektorych plytach. Czasem widac bylo pliki (film) ale nie mozna bylo ich odpalic, a czasem po prostu nie widzial nawet plikow.

I takie jeszcze pytanko. Jelsi przegryacie kilka plyt, za pomoca funkcji kopiuj CD, to po przegraniu 1-szej zamykacie nero (a pozniej odpalacie od nowa), czy odczekujecie chwile i dajecie na plik i funkcje kopiuj CD

NAPRAWDE BYLBYM BARDZO WDZIECZNY ZA ODPOWIEDZ

Pozdrawiam
Tomek

GG 978 316
tomas.k@interia.pl
__________________
Pozdrawiam
Yakuza_PL
GG: 978316
Mail: tomas.k@interia.pl
Yakuza_PL jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.10.2002, 08:35   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,863
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ma potrzeby zamykania nero przy nastepnym kopiowaniu, jest to po prostu nowa kompilacja nie majaca nic wspolnego z poprzednia chocby nawet taka sama. Czy podczas kopiowania wszystko wskazuje ze proces idzie OK (bufory itp)? Zrob jeszcze probe kopiowania plytek clonem, jesli sytuacja sie powtorzy to moim zdaniem bedzie to wskazywac na nagrywarke, mozesz podmienic ja u kumpla i sprawdzic na innym kompie. Poza tym moze dobrze byloby dac jej chwile wytchnienia, zeby ostygla po nagrywaniu.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.