Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.09.2004, 22:42   #1
ineska
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Posty: 1
ineska w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy pomocy:(((Problem z plytami rw

A wiec mam nagrywarke lg i nagrywa bez problemu normalne plyty philipsa a problem pojawia sie przy plytach rw firmy dysan.(Nagrywam powoli plyty rw z predkoscia 2x i 4 x).Przy nagrywaniu pojawia sie znany na tym forum komunikat power calibration error 03/73/03 ten blad wyskakuje przy nagrywaniu easy cd creator a nero wyrzuca plyte po paru minutach bez zadnego komunikatu;(Naprawde nie wiem co robic,sprobowac plyt innej firmy czy co?Ma to jakis sens...Pomocy...Pozdrawiam
ineska jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.09.2004, 23:12   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jaka nagrywarka i jakie plyty?
przypuszczam ze probujesz palic za wolno plyty z wysokim indexem (high speed lub ultra speed) i/lub twoja spawarka ich nie obsluguje (plyty rw nie sa kompatybilne wstecz!)
nimal jest offline  
Stary 02.09.2004, 13:52   #3
Johny Tomala
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 36
Johny Tomala w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ineska
A wiec mam nagrywarke lg i nagrywa bez problemu normalne plyty philipsa a problem pojawia sie przy plytach rw firmy dysan.(Nagrywam powoli plyty rw z predkoscia 2x i 4 x).Przy nagrywaniu pojawia sie znany na tym forum komunikat power calibration error 03/73/03 ten blad wyskakuje przy nagrywaniu easy cd creator a nero wyrzuca plyte po paru minutach bez zadnego komunikatu;(Naprawde nie wiem co robic,sprobowac plyt innej firmy czy co?Ma to jakis sens...Pomocy...Pozdrawiam
Miałem podobny problem z małą dysanką (x4 - x12). Łojojoj czego to ja nie wyczyniałem - nawet bios w spawarze wymieniłem ( LG 8480B ). Pomogło dopiero skasowanie w innej spawarce ( próbowałem na 3 ). Wolniejsza mała dysanka x1 - x4 idzie bez problemu
Johny Tomala jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.