Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.10.2004, 18:00   #1
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
potrzebny link lub sposob

wku**wia mnie ten lg nieczyta wszystkiego mi i stuka w serwisie mnie zbywają może ktoś polecić mi za***isty soft abym zapuścił go i po prostu lg się ****ie od zzużycia albo jakiś inny sposób aby nic mi nie udowodnili bo mam zamiar zajechać tego lg i doplatę zrobić do liteonka 1663s
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.10.2004, 22:34   #2
Pio
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 159
Pio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Możesz wgrac bios z innego modelu, albo rozwal płyke, wsyp jej elementy no napędu i zanieś, że Ci napęd płyty rozwala.
Pio jest offline  
Stary 14.10.2004, 22:47   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
instaluj incd
wloz na tacke plyte rw
napisz bat'a

:pocz
copy c:/duzyplik.avi e:
del e:/duzyplik.avi
goto pocz

czy cos w tym stylu - wale z pamieci - jutro sprawdze
poczekaj ze dwa dni... idz wymien spalony naped
wiez ze dlugo - ale nie do udowodnienia ze cos robiles - zuzycie bedzie naturalne
nimal jest offline  
Stary 15.10.2004, 07:25   #4
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
instaluj incd
wloz na tacke plyte rw
napisz bat'a

:pocz
copy c:/duzyplik.avi e:
del e:/duzyplik.avi
goto pocz

czy cos w tym stylu - wale z pamieci - jutro sprawdze
poczekaj ze dwa dni... idz wymien spalony naped
wiez ze dlugo - ale nie do udowodnienia ze cos robiles - zuzycie bedzie naturalne
daj doklaną skladnie ta niedzila mi
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 15.10.2004, 07:37   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dziwne - mi dziala
napisz w notatniku plik o takiej zawartosci (oczywiscie zmien litery dyskow i podaj nazwe istniejacego pliku), zapisz go jako costam.bat
kliknij na niego dwa razy - jesli zaczna ci migac biale napisy na czarnym tle w oknie wiersza polecen to dobrze - prorgram jest w wiecznej petli z ktorej wyjdzie jak go wylaczysz na hama lub padnie naped

oczywiscie wlozona plyte rw nalezy najpierw sformatowac do udf za pomoca zainstalowanego wczesniej InCD (lub pocketcd lub directcd - zalezy co tam uzywasz) - zrobilem skrot myslowy
nimal jest offline  
Stary 15.10.2004, 08:24   #6
imola
>my private watch dog ;)<
 
Avatar użytkownika imola
 
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
imola zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
wku**wia mnie ten lg nieczyta wszystkiego mi i stuka w serwisie mnie zbywają może ktoś polecić mi za***isty soft abym zapuścił go i po prostu lg się ****ie od zzużycia albo jakiś inny sposób aby nic mi nie udowodnili bo mam zamiar zajechać tego lg i doplatę zrobić do liteonka 1663s
Można jescze spróbować usmażyć elektronikę, np. kabelki od lini telefonicznej wykręcasz z gniazdka i po stykach ide, prądowym, powinno zadziałać bo tam jest więcej niż 12V (20 czy 40), tylko trzeba by jakiś test przeprowadzić czy nie będzie jakiś zniszceń widoczych
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych.
Twój jest zawsze mniej kompatybilny.



imola@interia.pl
imola jest offline  
Stary 15.10.2004, 09:24   #7
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Uwielbiam posty dotyczące sabotowania własnego napędu.
Zamiast postów w tonie : ludzie!!!! napęd mi się zepsuł, albo nie działa!!!! Tragedia!!!
mamy: ludzie!!!! on jeszcze żyje!!!! jak go dobić zręcznie co by się za długo nie męczył?
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 15.10.2004, 16:53   #8
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez paput2000
Uwielbiam posty dotyczące sabotowania własnego napędu.
Zamiast postów w tonie : ludzie!!!! napęd mi się zepsuł, albo nie działa!!!! Tragedia!!!
mamy: ludzie!!!! on jeszcze żyje!!!! jak go dobić zręcznie co by się za długo nie męczył?

A czy przypadkiem nie ma na to wpływu Unia Europejska
-Kowalik- jest offline  
Stary 16.10.2004, 00:13   #9
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Kowalik-
A czy przypadkiem nie ma na to wpływu Unia Europejska
Zydzi, masoni i ministranci tez
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 16.10.2004, 08:39   #10
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś już pisłem, można przejechać pare razy bateryjką 9V po pinach
piotrek123 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.