Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2003, 00:12   #1
JoanaJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.05.2003
Posty: 1
JoanaJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z clonem firmy Slysoft

zainstalowalam nowa wersje CLONE CD 4.3.1.7 firmy slysoft, no i w czasie kopiowania w locie (nawet nie zaczyna) wiesza sie, mam cdrom z odczytem subkanalow, kontroler IDE,myslalam ze to wina wersji ale wczesniejsze tej firmy zachowuja sie podobnie..dopiero po zainstalowaniu clona firmy elaborates poszlo normalnie...wiem ze w locie najlepiej kopiuje sie na kontrolerze i cdromie scsi,tyle ze na clonie firmy elaborates jakos mi to nie przeszkadzalo,oczywiscie po za audio cd..bo tu juz wiadomo ze potrzeba scsi albo zrzucac na dysk i z dysku..czy ktos z was mial podobny problem?
JoanaJ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.12.2003, 06:39   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie mialem takiego problemu (mimo iz spawara lata na multiword2), wiec to nie wina clona
fakt faktem prawie nigdy nie kopiowalem w locie - bo po co? szczegolnie ze przy najnowszych spawarkach to trwa po prostu dluzej (spawarka spawa wolniej zeby zapenic sobie staly doplyw danych) a przy starych moze sie skonczyc wypaleniam kolejnej podstawki pod piwo
nimal jest offline  
Stary 19.12.2003, 08:28   #3
Val
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 127
Val zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najnowsza wersja CloneCD to 4.3.1.9. Spróbuj sobie zainstalować tą wersję, gdyż ona ma poprawione problem z zawieszaniem się. Przyczyną może być również użyty "niewłaściwy rodzynek" do "posłodzenia" tej wersji. Nowy CloneCD jest bardzo wrażliwy na nieautoryzowane kluczyki.
Val jest offline  
Stary 19.12.2003, 12:49   #4
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jakiś miesiąc temu kopiowałem w locie przy pomocy Clona 4.3.1.7, nagrywarka i napęd były podpięte na jednej tasmie. Ustawienia odczytu mialem na maximum a zapis X12. Zainstalowane mam ForceASPI 1.8 i nie stwierdziłem tego typu problemu. Co prawda zapisałem tylko dwa nośniki ale udało się bez komplikacji. Może to właśnie wina "rodzynka", jak zresztą koledzy wyżej zauważyli.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.