Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.01.2004, 00:35   #1
kubas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2004
Posty: 3
kubas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TEAC i miganie diody

witam

mam pytanie - czym spowodowane jest cykliczne miganie diody w nagrywarce Teac x4 - nagrywarka jest sprawna tj. czyta wszystkie płytki, nagrywa normalnie, multisesyjnie itp więc o co chodzi ?

pytam bo mam okazję kupić ją za 30zł od kumpla
kubas jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.01.2004, 09:25   #2
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ok, ale kiedy miga ta dioda??
ona miga jak nie ma plyty w nagrywarce?
podczas nagrywania?
Jezeli jak nie ma plytki to moze byc poprostu cos zepsutego z elektronika odpowiedzialna za diode.
Jezeli podczas nagrywania - to normalka .
czero jest offline  
Stary 18.01.2004, 19:13   #3
Rysiek80
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2004
Posty: 2
Rysiek80 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
miganie diody w teac to normalka ja tez kupilem od kolesia ale on kupil ja w niemczech za gruuube pieniadze (bedzie z 4 latka temu on tak mial od nowosci i ja tak mam wiec to normalne taki urok tego sprzetu
pozdrawiam
Rysiek80 jest offline  
Stary 18.01.2004, 20:38   #4
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Teac'ki to bez watpienia takie dziwne stwory co ciagle se migaja... pamietam jak taki jeden robil mi nocne dyskoteki w pokoju mrogajac swoja mocna pomaranczowa dioda
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 19.01.2004, 08:01   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moja kochana w58e migala na zielono to byl czad - o niczym to nie swiadczy, jest to "normalne" w teacach
nimal jest offline  
Stary 19.01.2004, 19:04   #6
old
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.02.2003
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 8
old w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kubas
witam

mam pytanie - czym spowodowane jest cykliczne miganie diody w nagrywarce Teac x4 - nagrywarka jest sprawna tj. czyta wszystkie płytki, nagrywa normalnie, multisesyjnie itp więc o co chodzi ?

pytam bo mam okazję kupić ją za 30zł od kumpla
Kupuj śmialo!!! A jeśli miganie diody Ci przeszkadza to we właściwosciach napędu wyłącz autoodtwarzanie...i już.
old jest offline  
Stary 20.01.2004, 06:42   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no nie wiem old, moj naped migal zawsze jak komp byl wlaczony,czy mialautoruna czy nie, czy to byl dos, bios, winda czy lin, poprostu zawsze, wiec to nie mialo nic wspolnego z autorunem
nimal jest offline  
Stary 20.01.2004, 07:56   #8
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
no nie wiem old, moj naped migal zawsze jak komp byl wlaczony,czy mialautoruna czy nie, czy to byl dos, bios, winda czy lin, poprostu zawsze, wiec to nie mialo nic wspolnego z autorunem
zgadzam sie z przedmowca... wystarczylo ze biegal luzem podlaczony do zasilacza i mrogal... ale to raczej nie powinno tak przeszkadzac mozna go zakleic czarna tasme
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.