Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2004, 22:55   #1
Jura
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.01.2004
Posty: 1
Jura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Problem z CyClone

Witam!

Mam problem (nawet kilka) z nagrywarką TDK CyClone CDRW4800B (48/24/48B).

Problem 1: wypaliłem płytkę RW (z plikami gif i mp3). Próbując otworzyć płytke na innym komputerze (próbowałem na trzech) pokazuje mi że mam na niej scieżkę audio (track01), a gdy płytę włoże do swojego kompa jest wszystko ok.

Problem 2: wypaliłem płytkę RW z danymi i nigdzie nie moge jej odczytać, nawet na swoim kompie. Próbując ją skasować pojawia się komunikat: "Nie można skasować zawartości płyty. Najprawdopodobniej płyta nie jest wielokrotnego nagrywania" (czy coś takiego)

Problem 3: czasami (prawie zawsze) kopiowanie danych (ok 700MB) z nagrywarki na dysk twardy zajmuje mi ok 20 minut.

Problem 4: czasami część nagranych danych na płyte nie mogę odczytać (komunikat: "nie mogę czytać ze stacji G:" lub coś w tym stylu)

Problem 5: nagrywając zrobiony wcześniej obraz płyty nagrywarka zatrzymuje się na 6% i za jakieś 3 minuty zaczyna nagrywać dalej lub (co gorsze) nie zaczyna dalej.

Mam Win XP Prof
Jeden napęd CD i jeden HDD (podpięte osobno)
Do wypalania używam: NBR 6.3.0.0., czasami CloneCD 4.2.0.2
Zainstalowane mam ForceASPI 1,7 i bios 48xvers7s8
Przeważnie wypalam z prędkościa 16 - 24x
Jura jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2004, 23:03   #2
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wlasnie dlatego stanowczo nagrywarka TDK = NIE!!!! (choc plytki maja ok)

ad1. moze za duza predkosc palenia tej rw? podejrzewam ze przy 16x byloby ok
ad2. skasuj ja za pomoca programu Super Blank
ad3. standardowo = wlacz dma dla wszystkich napedow (na cdrinfo jest artykul jak to zrobic)
ad4. podejrzewam,ze bardzo, bardzo slabe plytki (tzn. za tanie) i nie lubia sie z nagrywarka tdk
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 19.01.2004, 23:44   #3
Jęzor
Ave Che!
 
Avatar użytkownika Jęzor
 
Data rejestracji: 03.01.2004
Posty: 75
Jęzor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chemoo TDK nagrywarki to ponoc OEM'y Plextorow? czy dobrze slyszalem?
__________________
In Trance We Trust
OS: Microsoft***174; Windows***174; NT 5.0.2195 Professional SP4 PL // browser: Mozilla Firefox 1.0 PL // burner: LiteOn LTR-52327S // cd-rom: LG CRD-8482

Jęzor jest offline  
Stary 20.01.2004, 09:21   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
raczej liteonow, choc ta firma naklejala swoje znaczki na rozne produkty w swojej historii
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.